Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

fake ή δήθεν;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος mottull, στις 2 Ιουνίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: fake ή δήθεν;

    Για να το κανει αυτο ο θεριστης μαλλον δεν αξιζει τον κοπο ο καρπος....
     
  2. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: fake ή δήθεν;

    ο καρπος ειναι εκει.. απο μονος δεν φυτρωνει ο θεριστης τον διαλεγει..τον σπερνει..τον προσεχει..το αν δεν αξιζε ο κοπος..ας ειχε την μαγκια.. να μεινει και να "θερισει" αρα fake ...ολα..δήθεν ο θεριστης δήθεν ο καρπος .. just a game..and who cares..
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: fake ή δήθεν;


    .....και μετα αρρωστενει το φυτο και αντι να βγαλει καλους καρπους, βγαζει πικρους και ανοστους!!!
    Ετσι αντι να θερισεις το χωραφι, του βαζεις φωτια και το καις!!!




    Υ.Γ. Αλλα μαλλον δεν τον καψαμε καλα και αρχισε τα αγριοχορτα
    ( και πανω που ειπαμε οτι ησυχασαμε...)
     
  4. mottull

    mottull New Member

    Απάντηση: fake ή δήθεν;

    "εκεί που κάθομαι στο μπαρ και ουτε ξέρω τι έχω πιει και λεω μαλακιες στους διπλανούς μου" συνεχίζει το τραγουδάκι των κατσιμηχαίων και μ' αρέσει πολυ... Δεν ψάχνω τρόπο να ρίξω γκόμενα και μπρορώ με αρκετή υπομονή να την κάνω οτι θέλω(σχετικό ειναι αυτό) στο κρεβατι, παρατήρησα πως ολο και περισσότεροι άνθρωποι ,γιατί το είδα αυτό και σε αντρική version, χρησιμοποιουν το bdsm για να το παίξουν καποιοι και ομολογώ πως με είχε ανησυχίσει λίγο.
     
  5. mottull

    mottull New Member

    Απάντηση: fake ή δήθεν;

    αν μια γυναίκα δεν το έχει μέσα της οσο και να σπείρεις δεν πιάνει. γενικώς για κάπως πιο άγρια πράγματα δεν μπορείς να πεισεις κανέναν που δεν το θέλει πραγματικά.
     
  6. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Όλα είναι θέμα συναλλαγής. Είναι ένα παιχνίδι. Αν κάποιοι δεν θέλουν να το παίξουν έντιμα θα κάτσουμε να σκάσουμε? Παιδιά της κοινωνίας μας είναι και της μοιάζουν....
    (Το Σαμιώτισα δεν στο μάθαν στο δημοτικό; " και αν δεν με θες, υπάρχουνε και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια" )