Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Foot Fetish Κοινότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος FeetKing, στις 21 Αυγούστου 2021.

  1. FeetKing

    FeetKing New Member

    Ότι περιλαμβάνει να γλείφει αυτή εννοούσα.
     
  2. FeetKing

    FeetKing New Member

    @blonde mermaid Επίσης σας συνιστώ να ψάξετε το self foot worship. Και να δοκιμάσετε γιατί όχι; Μπορεί να σας αρέσει
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Έχω ενσυναισθηση  
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Το γύρω γύρω σας νοιάζει;  
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ειλικρινά βρίσκω ολόκληρη την τοποθέτησή σας πολύ προβληματική. Πιάνομαι μόνο από το παραπάνω για να σας πω ότι η λέξη "ποδολαγνία" από μόνη της δεν έχει τίποτα το προσβλητικό . Όλα όσα λέτε για τους φίλους, τις γυναίκες, την κοινωνία δεν είνσι τίποτα περισσότερο παρά ο τρόπος με τον οποίο βιώνετε- βλέπετε εσείς ο ίδιος την ποδολαγνεία σε αντανάκλαση.

    Κάντε κάτι για να διώξετε αυτόν τον φόβο και θα δείτε όλη σας την κοσμοθεωρία να ανατρέπεται.

    Όχι δεν φταίνε πάντα οι άλλοι.

    Γιατί αυτομαστιγώνεστε και μαζοχίζεστε έτσι; Πάρτε το λίγο αλλιώς.
     
  6. FeetKing

    FeetKing New Member

    Καλό είναι  
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Και μένα μου αρέσει πολύ μάλιστα να βλέπω πορνό με gay άντρες....αλλά αυτό δεν με κάνει ούτε gay ούτε άντρα!!
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    δεν έχω αντίρρηση ν' αρχίσουμε ν' απαριθμούμε τα φετιχ μας.  
     
  9. FeetKing

    FeetKing New Member

    Εμένα προσωπικά δεν μαρέσει αυτή η λέξη. Γενικά η λέξη λάγνος δεν μαρέσει. Είναι δικό μου θέμα αυτό εντάξει  

    Στα άλλα που είπατε δεν αυτομαστιγώνομαι εγώ, το βιώνω έτσι και δεν με νοιάζει μόνο ο εαυτός μου. Σκέφτομαι πολύ πως θα το βιώνουν άλλα άτομα, σαφέστατα πολύ χειρότερα από μένα, που αναγκάζονται να το κρύβουν ακόμα και από τη σύντροφο τους. Αν διαβάσετε την υπόλοιπη ροή της συζήτησης, αν δεν το έχετε ήδη κάνει νομίζω θα καταλάβετε λίγο καλύτερα το πως αντιλαμβάνομαι την ποδολαγνεία, στην πρώτη μου ανάρτηση ίσως να μην ήταν ξεκάθαρο.
     
  10. FeetKing

    FeetKing New Member

    Εγώ είμαι μέσα, να βγει και κάτι να αρέσει σε όλους μας σε αυτο το thread
     
  11. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Δεν τη γλιτώνω σήμερα    
     
  12. FeetKing

    FeetKing New Member

    Μαρέσει και το footjob όμως πάρα πολύ. Αυτό τι με κάνει ποδομαλακολαγνο;