Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fuck Buddies - Αστικός Μύθος;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος black.wolf, στις 17 Σεπτεμβρίου 2014.

  1.  
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άμα δω DVD και μετά φάω μόνο ύπνο ρίχνω. Αρχίζω να υποψιάζομαι ότι το πουτανάκι μου όταν το επισκέπτομαι και το ρωτώ ήντα μαγείρεψε και μου κάνει την πάπια, το κάμνει για να το πηδήξω γιάντα μετά μου φανερώνει τις λιχουδιές  
     
  3. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    ΘΕΟΣ!!!!
     
  4. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Ερυθριώ.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στη θεωρία μια χαρά ακούγεται, στην πράξη ζορίζει, ειδικά αν ο ένας από τους δύο νομίζει ότι αρχίζουμε έτσι και που θα μου πάει, θα τον τυλίξω, δικαιώνοντας το γνωστό τραγούδι:

    Ο,τι αρχίζει ωραίο τελειώνει με πόνο
    Οι δήθεν fuck buddies το ξέρουνε μόνο
     
  6. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Αν δε δω φωτό δεν πιστεύω λέξη!!!
     
  7. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Την θέλεις μόνο για σωματική χρήση ή και για ψυχική σύνδεση;
     
  8. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Εγώ διατήρησα τέτοια σχέση δέκα χρόνια.
    Χωρίς κανένα παρατράγουδο.
    Οπότε όχι, για εμένα προσωπικά δεν είναι μύθος.

    Δεν απαντώ ποτέ σε ερωτήσεις "παγίδα"...  
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

     
  10. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Εγώ μόνο για ψυχική σύνδεση, μπορείς να φοράς κίλτ σε παρακαλώ;
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μετά λύπης μου θα παραδεχτώ ότι μου έχει συμβεί ή το έχω προκαλέσει πάρα πολλές φορές. Πάντα έκανα το ίδιο λάθος, περίμενα πως αυτή η ιδιαίτερη επικοινωνία, η χαλαρότητα, η καθαρότητα που γεμίζουν και κατά καιρούς σεληνιάζουν το νου και την ψυχή ενίοτε ότι ολοκληρώνονται. Και στην πραγματικότητα τη στιγμή που μπαίνει το σεξ στη μέση γίνεται ερωτικό τετράγωνο, εγώ, εκείνη, η φιλία, το σεξ. Καμιά ακμή δεν επικοινωνεί με άλλη, όσο κι αν φαίνεται έτσι. Το χειρότερο που στην αρχή φαίνεται ένα ρίσκο που αξίζει να πάρεις, μένει ένα κενό όταν όλα χαλάσουν κι αυτό είναι το κενό της φίλης και κάποιες καταστάσεις δεν ξεπερνιούνται και είναι αδύνατο να ξαναμιλήσεις με τον άλλο.
     
  12. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Ναι, ρε φιλαράκι.