Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

H εκδίκηση σαν αποτέλεσμα του χωρισμού και της απώλειας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Νοεμβρίου 2006.

  1. Ακουσα τ' όνομά μου?
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ε βέβαια!!! Αν δεν ακούστηκε να το ξαναπώ  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πάντως, μεγαλύτερη χάρη απ' το να μην βγάλεις από μέσα σου κάποιον/α ποτέ...
    Δεν θα μπορούσες να του/της κάνεις...
    Πόσο μάλλον απ' την στιγμή που ούτε νοίκι θα πλήρωνε, ούτε στεγαστικό, ούτε λογαριασμούς, ούτε ΕΝΦΙΑ χαχαχα...  

    Το αναφέρατε, αλλά πάλι ο "χαμένος" βρήκε τα κότσια να το βάλει... 

     
  4. Είμαι ακουστικός τύπος, plus κουφός από το αριστερό αυτί, αλλά πλήρης εμπειρίας              
     
  5. Θα είχε και τσάμπα φαγητό. Θα σου έτρωγε το συκώτι.
    Ξενιστής, το επάγγελμα του μέλλοντος  
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Σας κούφαναν οι αριστερίζοντες;; Χαχα!! Οκ! Θα προσεγγίσω εκ δεξιών  
     
  7. Ολα τα κόμματα, ανεξαρτήτως ιδεολογίας, μόλις γίνονται κυβέρνηση αποκτούν χαρακτηριστικά δεξιάς. Φαίνεται η καρέκλα της εξουσίας έχει δεξιόστροφη κλίση...

    Είμαι υπέρ της ευθείας προσέγγισης  
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Συντάσσομαι με την ευθεία      
     
  9. Εκδίκηση...Μεγάλο χάσιμο χρόνου και σπατάλη ενέργειας.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν ξεχνώ μα δεν εκδικούμαι. Όχι λόγω ανωτερότητας αλλά να, η ζωή τρέχει κι έχω σημαντικότερα πράγματα να επιλέξω.
     
  11. ellianna

    ellianna Regular Member

    Εκδικηση...χαμενος κοπος και χρονος!
    Η ζωη είναι τόσο ωραία για να αναλωνόμαστε σε πράξεις που πρώτα κάνουν κακο σε εμάς κ έπειτα στον οποιοδήποτε αλλον!
    Η καλύτερη "εκδικηση" είναι να προχωρήσεις μπροστά και να αφήσεις πίσω σου δυσαρεστες καταστάσεις...