Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 2 Ιανουαρίου 2008.

  1. giannis

    giannis New Member

    Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    Καλησπέρα σε όλους. Νομίζω πως την ανδρική η την θηλυπρεπής συμπεριφορά δεν μπορεί κάποιος να την ορίσει ούτε να την οριοθετήσει με μία γραμμή. Είναι πολλά αυτά που μπορεί να χαρακτηρίσουν κάποιον άνδρα ή θηλυπρεπή άνδρα και ίσως για τον καθένα διαφορετικά μιας και μιλάμε για έκφραση. Βέβαια αν δούμε μια θηλυπρεπή συμπεριφορά θα τι διακρίνουμε σχεδόν όλη ή το ανάποδο, ανδρική συμπεριφορά.
    Επίσης πιστεύω πως αν κάποιος είναι ομοφυλόφιλος αμφιφυλόφιλος ή ετεροφυλόφιλος έχει να κάνει με το αν επιθυμεί σεξουαλικά, άτομα του ιδιου φύλου, και των δύο φύλων ή του αντίθετου φύλου αντίστοιχα και όχι με το τι κάνει με αυτά. Αν είναι δηλαδή παθητικός κλπ κλπ.
    Για παράδειγμα εμένα πολλές φορές μου αρέσει να είμαι παθητικός με γυναίκες αλλά δεν μπορώ ποτέ να σκεφτώ κάτι τέτοιο με άνδρες. Όλες οι φαντασιώσεις μου έχουν να κάνουν με γυναίκες και χαρακτηρίζομε ετεροφυλόφιλος.
    Επίσης ένας που είναι ενεργητικός με άντρες και οι φαντασιώσεις του όποιες και αν είναι έχουν να κάνουν με αυτούς είναι ομοφυλόφιλος.
    Και επειδή δεν θέλω να παρεξηγηθώ, θέλω να κάνω μια προσωπική διευκρίνηση.
    Για να επικοινωνήσω, συνεργαστώ, συνομιλήσω, γίνω φίλος και οποιαδήποτε άλλη σχέση μπορώ να έχω με έναν άνθρωπο, πλην της σεξουαλικής δεν με απασχολεί η σεξουαλική του έκφραση, παρά ένα κάρο άλλα πράγματα.
    Ευχαριστώ αν και νομίζω ότι λέω το αυτονόητο.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    εμένα όταν γαμιέμε με λένε τσουλάκι ,όταν γαμάω με λένε θυληπρεπή ,οπότε ότι και να κάνω άνδρας δεν γίνομε και έχω την υσηχία μου  
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου


    Θα συμφωνήσω...
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    Αχμμ... αυτό είχε παρερμηνευθεί και ξεκαθαρίστηκε από την συγγραφέα τί ακριβώς εννοούσε... Δες ΕΔΩ  
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    Απο οταν δεν διαβαζουμε ολα τα ποστ   
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    Α;(όπως λένε και στον κάμπο...)
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    Α..οκ..το επιμέρους ερώτημα μπορεί να παραμείνει ως γενικότερο..ευχαριστώωωωωωωωωώ:nod:
     
  9. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    ολοι οι αντρες και γυναικες εχουν μια θυλικη και μια ανδρικη πλευρα αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο, σκεφτειτε οτι οι ανδρες εχουν ρογες γιατι στην αρχη ολα τα εμβυα ειναι θυλικα και μετα μπορει να αλλαξουν φυλλο, μου αρεσει να ντυνομαι με γυναικεια ρουχα αλλα αισθανομαι αντρας, μου αρεσει να πηγαινω με γυναικες, ετσι δεν νιωθω την αναγκη να γινω τρανς γιατι δεν θα με θελει καμια γυναικα και θα πρεπει να πηγαινω μονο με αντρες και να αλλαξω τα γεννητικα μου οργανα που δεν εχω κανενα προβλημα με αυτα αλλα αυτο ειναι το μονο ωστε να αποκτισω το δικαιωμα να μπορω να φορεσω μια φουστα η ενα κολαν και να βγω εξω?
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: H θηλυκή πλευρά του άντρα σκλάβου

    Χωρίς να θεωρώ τιμή ή ορθότερη την ανδροπρεπή συμπεριφορά,να διορθώσω πως δεν έχουν όλοι οι gay θηλυπρεπή συμπεριφορά ή και στοιχεία θηλυπρέπειας..Τα ποσοστά παίζουν και μην κρίνετε απ' αυτό που βλέπετε στα πάνελ των εκπομπών ή έξω γενικότερα.Πως είσαι σίγουρος πως κάθε αρρενωπός που βλέπεις έξω είναι str8? Έτσι για την τάξη των πραγμάτων..
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    +1

    +1
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Εύγε-σκέτη εμπνευση