Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Kαλοκαιρινες διακοπες ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 22 Ιουνίου 2007.

?

Καλοκαιρινες διακοπες. Που θα πηγαινατε αν τα λεφτα δεν ηταν θεμα.

Poll closed 22 Ιουλίου 2007.
  1. 1. Στα Βουνα ! Μακρια απο την βαβουρα του κοσμου.

    19,4%
  2. 2. Σε καποια παραλια για να χαζευω απο το πρωι ως το βραδυ αιθεριες υπαρξεις

    35,5%
  3. 3. Διακοπες στο Εξωτερικο.

    29,0%
  4. 4. Στην Αθηνα ! μου αρεσει ιδιαιτερα το καλοκαιρι. Η ομιχλη του νεφους την κανει γραφικοτερη.

    0 vote(s)
    0,0%
  5. 5. Πουθενα ! Αν τα λεφτα δεν ηταν θεμα, τωρα δεν θα καθομουν να απαντω σε τετοιες δημοσκοπήσεις !

    16,1%
  1. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Re: Kαλοκαιρινες διακοπες ...

    Έχεις σκεφθεί ελεύθερο καμπινγκ σε λίμνη η ποτάμι; Είχα πάει Σαμοθράκη και το μέρος είναι ιδανικό για τέτοιες δραστηριότητες... Εγώ, εκεί, θα το δοκίμαζα ευχαρίστως, και να σκεφθείς ότι είμαι ενάντια στο καμπινγκ
     
  2. Eri

    Eri

    Σαμοθρακη θελω να παω πολλα χρονια αλλα δε βρισκω καταλληλη παρεα.....Δεν ειναι κ πολυ ευκολο να βρεις εθελοντες για καμπινγκ κ ειδικα ελευθερο......
    Οσο για λιμνη η ποταμι η θαλασσα δεν εχω προβλημα.....Υδατινο στοιχειο να ναι κι οτι να ναι.....Αν κ εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια στη θαλασσα ειναι η αληθεια  
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    στην κουβα!γουσταρω την τρελλα τους αλλα οχι την καραγκιοζλιδικη οπως πχ οι βραζιλιανοι!τρελλα αλλα και υπερηφανια!
     
  4. Zondag

    Zondag Regular Member

    Στα βουνά λέμε! (ως γνωστόν είναι το μόνο μέρος που δεν πάει η τρέλλα)...
     
  5. naida

    naida Regular Member

    Σε κάποια παραλία...
    χωρίς κόσμο
    χωρίς μουσική (να ακούγεται μόνο ο ήχος των κυμάτων)
    με κάποιο καλό βιβλίο για παρέα
    να σηκώνω το βλέμμα και να χάνομαι στην μαγεία της θάλασσας.
     
  6. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Kαλοκαιρινες διακοπες ...

    ΚΡΗΤΗ & ΠΑΛΙ ΚΡΗΤΗ....με ή χωρις χρημα... ΚΡΗΤΗ!Αντικειμενικα  geek: )το ωραιοτερο μερος εν Ελλαδι & οχι μονο:lol μιλωντας αντικειμενικα παντα,ΟΧΙ επειδη ειμαι απο κει!).Βουνο θες?Το χει! Παραλια θες?Την εχει!Ολα τα χει....ας σταματησω καπου εδω....
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Αν είχα μόνο μία εβδομάδα θα προτιμούσα να πάω κάπου στο εξωτερικό, κατά προτίμηση κεντρική ή βόρεια Ευρώπη. Έχω πολλή περισσότερη ανάγκη την ήρεμη, πολιτισμένη ευγένεια των ανθρώπων εκεί παρά τον ήλιο και τη θάλασσα που τα βλέπω καθημερινά, έστω κι αν ο ήλιος συνδυάζεται με την αρρωστημένη ζέστη μιας ελληνικής πόλης και η θάλασσα δεν είναι τίποτα παραπάνω από τα βρωμόνερα του Θερμαϊκού. Επειδή, όμως, τυχαίνει να έχω πολύ περισσότερο χρόνο, θέλω μέσα στις διακοπές μου να κάνω όσα περισσότερα γίνεται.
     
  8. Feng

    Feng Regular Member

    abroad...ειμαι λατρης!

    σε ισορροπημενη φαση με ελλαδα εννοειται...

    λιγο εδω, λιγο εκει!
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ετουτο το Σ/Κ στα Ψαρα θα γινει η ανα2ετια αναπαρασταση του πυρπολισμου της τουρκικης ναυρχιδας .....
    ειναι το κατι αλλο .. σαν θεαμα σαν τοποθεσια ...
    ακομα ... καπου εκει κοντα ... στα Ατιψαρα , υπαρχει μια καταπληκτικη παραλια (38.31' 56,73'' Ν - 25.31' 03,94'' Ε στο Google Earth) για να κανετε τα καλυτερα καμπινγκ ... υποχρεωτικα πρεπει να πατε με δικο σας σκαφος ... δεν υπαρχει αλλη δυνατοτητα ... και φυσικα ειναι ακατοικητο .
    εκτος απο τα καλυτερα μερη του Αιγαιου για καμπινγκ , τα Αντιψαρα διαθετουν και πλουσιο βυθο για τους λατρεις των καταδυσεων ... (στειλτε μου ΠΜ για περισσοτερα) αλλα και για οσους θελουν απλα να κολυμπησουν στην ... ιδωτικη τους αμμουδια του ιδιωτικου τους νησιου ....
    Στα Ψαρα θα βρειτε μαμ και νανι ... για φικι φικι στην Μυκονο ....
    δεν θα βρειτε βενζινη ... αλλα ουτε και πολλους δρομους για να πατε καπου (ζητημα να εχουν κανα δυο δρομους).... ετσι και αλλιως ειναι ολα εκει ... μολις ανοιξει το πλοιο την πορτα .....
    αν σπασατε τα ταμπου στο σεξ ... δοκιμαστε να τα σπασετε και στους προορισμους των διακοπων σας ....

    Durcet ... η ηρεμη πολιτισμενη ευγενια της κεντρικης Ευρωπης δεν συγκρινεται με την καλημερα του ψαρα στο νησι ... δεν εχω δει ποτε μου αλλου τετοια αγερωχη δυναμη να δενει τοσο αρμονικα με την ταπεινοτητα .... φωνη δυνατη βαθια κρυσταλινη πεντακαθαρη σε κανει να νιωθεις περηφανος που σε καλημεριζει .....
     
    Last edited: 27 Ιουνίου 2007
  10. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: Kαλοκαιρινες διακοπες ...

    NICE!!!

    αμα ειχα σκαφος θα την εκανα ασυζητιτι, αλλα δυστυχως δεν διαθετομεν... 

    πες μας Info για σεριφο σιφνο και ελαφοννησο, καλο μ! αυτα θα παλεψουμε για φετος, εκτοσ απο τα εξωτερικα μας!
     
  11. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: Re: Kαλοκαιρινες διακοπες ...


    χμ... πρεβελη.... πολυ καλα!!!
    και κουφονησι! αν και τωρα τελευταια εχει γινει μυκονος το κουφονησι... 
     
  12. Kah

    Kah Guest

    Ακοή: κύματα
    Αφή: βότσαλα
    Γεύση: άνεμος
    Οσφρηση: αλάτι
    Οραση: Γαλάζιο

    Συνδυάστε και τα 5 και όχι μόνο για καλοκαίρι θα πήγαινα αλλά ίσως και για πάντα