Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Kαλοκαιρινες διακοπες ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 22 Ιουνίου 2007.

?

Καλοκαιρινες διακοπες. Που θα πηγαινατε αν τα λεφτα δεν ηταν θεμα.

Poll closed 22 Ιουλίου 2007.
  1. 1. Στα Βουνα ! Μακρια απο την βαβουρα του κοσμου.

    19,4%
  2. 2. Σε καποια παραλια για να χαζευω απο το πρωι ως το βραδυ αιθεριες υπαρξεις

    35,5%
  3. 3. Διακοπες στο Εξωτερικο.

    29,0%
  4. 4. Στην Αθηνα ! μου αρεσει ιδιαιτερα το καλοκαιρι. Η ομιχλη του νεφους την κανει γραφικοτερη.

    0 vote(s)
    0,0%
  5. 5. Πουθενα ! Αν τα λεφτα δεν ηταν θεμα, τωρα δεν θα καθομουν να απαντω σε τετοιες δημοσκοπήσεις !

    16,1%
  1. kali crow

    kali crow Guest

    αχ στην αγια πετρουπολη παντως θα θελα καποτε να παω κιεγω.... 
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εγω ονειρεύομαι Παρίσι τα Χριστούγεννα(ας όψωνται οι σπουδές ) και απαραιτήτως Τόκιο (ας όψωνται τα manga-anime )
    αλλά συμβιβάζομαι με ελεύθερο camping σε ερημική παραλία με μεγάλη παρέα ελαφρών ηθών!!! 
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    αχχχχ Τόκυοοοοοο!!!!
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Take me down to the paradise Κρήτη where the grass is cheap and the boys are prettyyyyyyyyy oh won't you please take me hooooooomeeeeeeee........ (Οκτώβριος 2007, στο αυτοκίνητο από Ηράκλειο προς Άγιο Νικόλαο να τραγουδάμε εγώ και μια φίλη μου)

    Και μόλις φτάσαμε πίσω στο σπίτι (επειδή όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν), βάλαμε στο τέρμα το Welcome to the jungle.
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Τις μονες διακοπες που ξερω ειναι οταν δεν εχει σημα το κινητο και τον αλλον τον ακους με διακοπες
     
  6. Eri

    Eri

    Της ΔΕΗ ξεχασες.....
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    καλα μην φανω και υπερβολικος ... ενα τροπικο νησι δεν ειναι "καταχαμα" ... απλα την εικονα της αιωρας με την πινα κολαντα την ειχα και εγω και μετα απο 45 λεπτα ειπα .. ωραιααααα ... και τι κανουμε τωρα ? .... κατεληξα να παω στην αλλη ακρη του κοσμου για να παιζω μποουλινκ και μπιλιαρδο πινοντας γουλιτσες μονο απο τα πανακριβα ποτα / νερα κτλ ....
    προτιμηστε την Καραιβικη ... εχω ακουσει οτι εκει πολλα ξενοδοχεια τα προσφερουν δωρεαν (ποτα/αναψυκτικα)
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εχω παει!
    Πανεμορφη!!! Αρκει να μην πας την περιοδο της λασπης!
    Η παλια πρωτευουσα της Ρωσιας ειναι το κατι αλλο!! 
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Moscow...

    ΑΑΑΑ!!!! Τί λέω η ζουρλή!! Καλοκαιριάτικα;;;


    Μόνη στην παραλία με τη σκηνή μου. Παράδεισος...(κεκτημένος)...
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ντορακι στην Μοσχα τον χειμωνα φτανει και -35 βαθμους!
    Εκτος πια και αν αποφασισες να κυκλοφορησεις σε γρανιτα! 
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Γρανίτα φράουλα κατά προτίμηση.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Η εκπομπη "μενουμε Ελλαδα" ειχε ενα πολυ ενδιαφερον αφιεωμα σε νησακια της Λευκαδας ... η Ελληνικη Πολυνησια οπως καποιοι εχουν πει .. οπως εχω ξαναγραψει με το Ιονιο με δενει μια δυνατη χημεια και καθε χρονο πηγαινω στην Κερκυρα εστω και για 3 μερες , μονος ή με παρεα ... (πιστευω οτι σε οσους δεν αρεσει η Κερκυρα δεν θα ερωτευτουν ποτε  )
    Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανεις πληροφοριες για τα νησακια αυτα της Λευκαδας .. κυριως αν διαθετουν βενζιναδικο και αν σε παιρνει να ρισκαρεις να τα επισκευτεις διχως να εχεις κλεισει δωματιο (Ιουλιο) ...