Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

KAI ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 18 Ιανουαρίου 2009.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: KAI ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

    Πρώτον.Την προσωπική σου άποψη να την περιορίζεις για το εαυτό σου και να αφήνεις απ΄έξω ένα σύνολο ανθρώπων που δεν έχεις γνωρίσει ατομικά.Αν εσύ θεωρείς ελευθερία λόγου το να απαξιώνεις μαζικά ,αντίστοιχη ελευθερία έχω στο να απαντώ,να αντιδρώ και να βάζω κάποιες αντικειμενικές καταστάσεις στη θέση τους.

    Δεύτερον.Και από πότε τα περιοδικά είναι οι αυθεντίες της ζωής,ειδικά όταν δεν ξέρω ποιος χαροκαμμένος και αγάμητος είναι πίσω από το κάθε άρθρο..

    Και τρίτον.Δε σε απείλησα,σε προειδοποίησα..Μάθε πρώτα να τα ξεχωρίζεις και μετά αποφάσισε τι σηκώνεις και τι δε σηκώνεις..

    Υ.σ. Θυμάσαι πουλάκι μου πως μιλούσες για κάποιους που ήθελαν καταστάσεις κάθε είδους μαζί σου και εσύ δεν γούσταρες;Θυμάσαι τα λόγια και το ύφος σου;Τι προσπαθείς να μας πεις τώρα δλδ και τι προσπαθείς να το παίξεις;
     
  2. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    εύτερον.Και από πότε τα περιοδικά είναι οι αυθεντίες της ζωής,ειδικά όταν δεν ξέρω ποιος χαροκαμμένος και αγάμητος είναι πίσω από το κάθε άρθρο..
    Κάτι που δεν μας συμφέρει το απαξιώνουμε απλά να σου επισημάνω ότι τα άρθρα στα περιοδικά αυτά γράφονται ύστερα απο έρευνες και δείγμα ερωτηθέντων.Και σου επαναλαμβάνω εκφράζω προσωπικές απόψεις και εμπειρίες εδώ.
    Υ.σ. Θυμάσαι πουλάκι μου πως μιλούσες για κάποιους που ήθελαν καταστάσεις κάθε είδους μαζί σου και εσύ δεν γούσταρες;
    Αυτό τι το αναφέρεις τώρα ????Είναι πιστέυω έλλειψη ψυχραιμίας να βγάζεις στην φόρα ιδιωτικές συζητήσεις και λογικό δεν είναι αν δεν γουστάρεις κάποιον να μην κάνεις κάτι?
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: KAI ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

    Μάλλον δε μιλάμε μαζί..
    -Δεν έκρινα την απόρριψη σου,αλλά το ύφος και τον τρόπο αυτής(μιας κα μίλησες για ρηχή και πεζή gay κοινότητα)..
    -Δε μίλησα συγκεκριμένα,δεν ανέφερα ονόματα και καταστάσεις.Υπάρχει τεράστια διαφορά..
    -Μιλούσε το άρθρο για έρευνα και ερωτηθέντες κτλ κτλ;
    -Έλλειψη ψυχραιμίας;Σε πληροφορώ είμαι super χαρούμενος γιατί αγόρασα στερεοφωνικό και απολαμβάνω τη μουσική μου μέχρι εκεί που δεν πάει..Εσύ μάλλον ταράχτηκες και τα μπερδεύεις λίγο..  
     
  4. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Εγω σε σέβομαι και σε αγαπώ φιλικά πάντα μην μας παρεξηγήσουν κιόλας   και λυπάμαι για το έντονο της συζήτησης.Aυτά τα άρθρα πάντα γράφονται έπειτα απο έρευνες εκτός αν πρόκειτε για προσωπικές απόψεις.απλά αναφέρει παραδείγματα και είναι στοιχειοθετημένο σωστά,Αξίζει να το διαβάσεις Απολαμβάνω όταν διαβάζω απόψεις σου και σου επαναλαμβάνω ΕΚΦΡΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.Αυτή είναι η άποψη μου και πίστεψε με και πολλών άλων.Μόλις δέχτηκα μύνημα στο κινητό απο την πρώτη και πιο δυνατή σχέση μου.Πάντα με τις πρώην σχέσεις κρατώ καλές σχέσεις δεν έχω ενοχές και ανασφάλειες Πιστέυω να απολάυσεις το στερεοφωνικό
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: KAI ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

    Εγώ λυπάμαι ,όταν μέσα από τον ίδιο μας το χώρο, αυτομουτζωνόμαστε,αυτοχαρακτηριζόμαστε, αυτοπροσβαλόμαστε ..Ευτυχώς που στον κύκλο μου δεν παίζουν τετοιες πεποιθήσεις και μπορώ και αναπνέω..

    Το απολαμβάνω  
     
  6. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Mόλις με ρώτησε κάποιος σαν πρώτη ερώτηση πόσο τον έχω επιβεβαιώνομαι στις προσωπικές μου εμπειρίες καθε στιγμη  
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είναι θλιβερή η περιγραφή σου.

    Φτιάξε τη ζωή σου όπως θέλεις εσύ ο ίδιος. Είναι απλό. Για όλους μας είναι απλό.
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: KAI ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

    Οκ διαφέρεις..   Μη μας το θυμίζεις συνέχεια ..και..περιόρισε λίγο τα profile που έχεις σε όλα τα sites..Πολλά ανοίγματα,πολλά μηνύματα-πολλά μηνύματα,πολλοί άνθρωποι-πολλοί άνθρωποι,πολλές επιβεβαιώσεις  
     
  9. atasai

    atasai Regular Member

    Σε κάποιο φόρουμ που διοργανώνει ποιητικές βραδιές σου ήρθε το μύνημα; Αναίσχυντοι!
     
  10. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Οκ διαφέρεις.. Μη μας το θυμίζεις συνέχεια ..και..περιόρισε λίγο τα profile που έχεις σε όλα τα sites..Πολλά ανοίγματα,πολλά μηνύματα-πολλά μηνύματα,πολλοί άνθρωποι-πολλοί άνθρωποι,πολλές επιβεβαιώσεις
    Συνεχίζεις να ασχολήσαι μαζί μου ενώ δεν με ξέρεις απο την άλλη αναφέρεις ότι έχω πολλά profiles kai oxi profile πληθυντικός είναι.....Εχω πολλά και θα κάνω άλλα τόσα μιλάω με πολλύ κόσμο και έχω πολλούς φίλους που ανταλλάζουμε απόψεις για διάφορα θέματα απο πολιτική μιας και είμαι κομματικό στέλεχος μέχρι αθλητισμό και οικολογία αν κάποιοι μπαίνουν απλά στα profiles tous για να βρούν με ποιόν θα περάσουν το σημερινό και επόμενο βράδυ εμένα δεν με αγγίζει ο τρόπος σκέψης τους.Εχώ πολλούς φίλους με τους οποίους ανταλλάζουμε απλά απόψεις σε θεωρούσα και εσένα φίλο μου αλλά μάλλον έκανα λάθος
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    τελικά πολύ αγάπη βρε παιδιά ..!