Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 13 Ιανουαρίου 2009.

  1. Switcher

    Switcher Regular Member

    Είναι καθαρά θέμα άποψής, In the Eye Of The Beholder. Είμαι περίπου σε αυτά που κινείται η Μιρέλλα, αν και σαν πιό mainstream πράγματα, με τις kinky πλευρές μου οι οποίες προτιμώ να μένουν σε σκοτεινά δωμάτια (αν και δεν είμαι καθόλου υπέρ των κοπρολαγνεία/ουρολαγνεία). Νομίζω ότι στην τελική, των περισσοτέρων οι πλευρές είναι καλύτερο να μένουν κλεισμένες κάπου μέχρι την στιγμή που πρέπει καταλλήλως να ξεκλειδωθούν και να αφεθούν στο φώς της νύχτας.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    Και έγραφε η ταυτότητα πως ήσαστε ξαδέλφια;   
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Νομίζω πως είναι τρομακτικά και επικίνδυνα ανώμαλο να μην έχεις καμία ανωμαλία. Θα έλεγα ότι αποτελεί grounds for insanity.
     
  4. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Re: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    [/QUOTE]υπερτατη ανωμαλια που ειναι η παιδοφιλια και που θα επρεπε να κοβουν το "πουλι" σε κατι τετοια καθαρματα και να τους το δινουν να το φανε.[/QUOTE]


    συμφωνω και ειναι το μονο που θα μπορουσα να κανω με ευχαριστηση. 
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Λοιπον ετσι οπως το πατε εδω κινκι λεμε το σωστο και ανωμαλια το λαθος. Δηλαδη εγω που γουσταρω αυτα που γουσταρω τι ειμαι; Ομαλός; Επειδη εχω συνενεση σε οτι κανω; Οχι! Ανωμαλος ειμαι φυσικα και το χαιρομαι πολυ. και κινκυ και ανωμαλος. Ισως να βαζαμε κατηγοριες καλο κινκυ και κακο κινκυ. και την κτηνοβασια που την βαζετε οι περισσοτεροι στο ανωμαλο τμημα δηλαδη στο λαθος επειδη δεν υπαρχει η συνενεση, εγω την μιση την βαζω στο κινκυ. πχ οταν καποιος σκατιαρης γαμησει ενα γατι τον εχω για αγριο σκοτωμα. Τωρα αν καποιος η καποια θελει να κανει ενα τσιμπουκι σε ενα αλογο γιατι γουσταρει τεραστιες πουτσες, δεν το βρισκω τοσο τραγικό. ενταξη μπορει να μην ρωταει το αλογο "κυριε αλογε; να σας γλυψω λιγο να δω αν χυνετε πολυ;" παιρνοντας την απαντηση απο το αλογο "ω μα φυσικα! Τιμή μου. Σας ευχαριστω που με ρωτησατε. Να ξερετε οτι εχετε την συνενεση μου." Αλλα αν δεν θελει το αλογο πρωτον μαλλον δεν θα εχει στυση , δευτερον μπορει να χωσει μια κλωτσια και τοτε μαλλον θα το μετανιωσει ο τολμων. Δεν αναφερομαι στην περιπτωση που μπορει να δωσουν αφροδισιακο στο ζωακι. Μιλαω για τον απλο/η καυλωμενο/η που θελει να παιξει. Αυτά. Είμαι ανωμαλος και κινκυ. Οχι πολύ. Αλλα είμαι. Και μην παει ο νους σας οτι παω με αλογα. Γενικά μιλούσα. Το λεω γιατι καποιος θα την πει την κακία.
    Ευχαριστω.
    με αγαπη Εξτριμοπουλος.
     
  6. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    Παιδεραστία, κτηνοβασία, νεκροφίλία και βιασμός. Από κει και πέρα δεν θεωρώ τίποτα απολύτως ανώμαλο. Ούτε καν kinky."Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα" που έλεγε η γιαγιά μου. Ο καθένας το normal το ορίζει με βάση τις ανάγκες του, αρκεί να μην "βιαζει" με τον όποιο τρόπο τους λοιπούς συμμετέχοντες στις ερωτικές του αναζητήσεις παρά μόνο αν έχει κερδίσει το προνόμιο να διαφεντεύει τις επιθυμίες τους.
     
  7. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    Κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι και γώ. Αλλά η λέξη ανωμαλία δεν είναι κάπως βαριά;
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Επιτέλους, βρέθηκε κάποιος που είναι πιο αφελής από μένα 

    'Ενα εξαιρετικά αυθόρμητο και όμορφο ποστ. Προσυπογράφω.

    Δεν είναι τόσο τραγικό, πράγματι. Οτιδήποτε εννοώ... 
     
  9. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    Καμμιά λέξη δεν είναι βαριά. Μόνο οι πράξεις μας είναι αυτές που ορίζουν την "βαρύτητα" της λέξης. Και η συνείδηση του καθενός μας.
    Αν και για να είμαι πιο σωστός δεν θα τους όριζα ως ανώμαλος αλλά ως εγληματίες.
     
  10. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    Εννοώ βαριά για οτι δεν είναι απο το νόμο εγκληματικό
     
  11. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    Το τι ορίζεται απ΄το νόμο ως εγκληματικό δεν σημαίνει ότι είναι και ορθό.
    Κάποτε, στο πολύ πρόσφατο παρελθόν, οι ομοφυλόφιλοι με νόμο του μεταξά, ήταν βαρύτατοι "εγκληματίες". Αν δεν κάνω λάθος ακόμα δεν έχει καταηργηθεί ο συγκεκριμένος νόμος απλώς έχει ατονήσει. Το ότι ο νόμος τους θεωρεί εγκληματίες, τους κανει κιόλας;
     
  12. padsim

    padsim New Member

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ


    όλα χρειάζονται ο πονος φέρνει την ηδονή