Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Magic Bus και Γλυκό Κεράσι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 4 Νοεμβρίου 2008.

  1. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Magic Bus και Γλυκό Κεράσι

    Μα ποιό είναι το παπουλίνι Doraki μου
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Magic Bus και Γλυκό Κεράσι

    Είχα την ευκαιρία να τον κινηματογραφήσω σε ένα αστείο περιστατικό. Το παραθέτω.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. slave_to_love

    slave_to_love Regular Member

    Οι περιγραφές σου είναι ανεπανάλυπτες, γεμάτο χρώμα και ζωή. Ακόμα μία κατάθεση ψυχής που δεν αφήνει κανέναν ασυγκίνητο. Μπράβο ομορφιά μου! Μερικοί μερικοί χάνουν πολύ περισσότερα απ'ότι θέλουν ή πρόκειται ποτέ να παραδεχτούν.. Πρόβλημα τους.. Τα φιλιά μου - Κ.
     
  4. hesiod

    hesiod New Member

    Αμαν αυτο το παπουλινι....
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    θα γυρίσεις επιτέλους ;

    θέλω να δω τη συνέχεια από ένα από τα πίο ώριμα παραμυθάκια σου..

    ίσως το γεγονός ότι γνωρίζεις το μέλλον σου σε έκανε πίο σοφή ! χαχαχαχαχαχαχαχαχ
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Magic Bus και Γλυκό Κεράσι

    οντως του μοιαζει  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Magic Bus και Γλυκό Κεράσι

    τι σας έκανε ο ανθρωπος?
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Magic Bus και Γλυκό Κεράσι

    να γελαμε!!!!    
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Όχι μωρέ, δεν μας έκανε τίποτε ο άνθρωπος, μια χαρά άνθρωπος είναι. Η αλήθεια είναι ότι διατήρησα μία ζεστή φιλική σχέση μαζί του, πράγμα που με ευχαριστεί. Το βιντεάκι ήταν μια στιγμιαία κακιούλα δικιά μου, μου ήρθε ξαφνική η ερώτηση του KΑΙseR, γι αυτό. Και εκτιμώ πραγματικά το γεγονός ότι ο άνθρωπος δεν μου κράτησε κακία που περιέγραψα τα πράγματα λίγο εις βάρος του. Θα μπορούσα να περιγράψω τα ίδια ακριβώς γεγονότα έτσι ώστε να γελάσουμε όλοι μαζί μου. Θα ήταν εξ ίσου αληθινό, απλά η άλλη πλευρά. Υπάρχουν πολλές πλευρές σε κάθε ιστορία. Ίσως να το κάνω, αν δεν βαριέμαι πολύ.

    Ο οδηγός του Magic Bus λείπει με αναρρωτική. Οπότε δεν υπάρχει συνέχεια. Κι εγώ κατέβηκα λοιπόν, εκεί που με άφησε, και πίνω τον καπουτσίνο μου περιμένοντας το μέλλον μου που δεν γνωρίζω, όπως όλοι μας. Χαλαρά. Δεν βιάζομαι διόλου.
     
  11. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: Magic Bus και Γλυκό Κεράσι

    Dora έχεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ άπαικτη πένα !
    Συνέχισε να ζωγραφίζεις με λέξεις !
    Τα έχουμε ξαναπεί αυτά !