Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Master πεφτουλας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Master_mind_Ath, στις 20 Οκτωβρίου 2021.

  1. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Εδοξασθη εξεχόντως ο Άγιος Πεφτουήλ, βοήθειά μας;
     
  2. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Βάλε κι άλλες φωτογραφίες και θα γελάει μέχρι και το botox της γειτόνισσάς μου...γουφ!
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Το μόνο που μπορεί να ξέρει, ότι ξέρει, το ινμποξ του κάθε ενός δεν αφορά την συμπεριφορά του/της Κ (από το Κυρίαρχη/ος) αλλά του κ (από το καυλωμένος πέφτουλας)


     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2021
  4. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Προσωπικά, μου κάνει εντύπωση πως ένας άνθρωπος που δηλώνει Master έχει τις συγκεκριμένες απορίες. Θεωρώ ότι ευρύτερα αδυνατείς να αντιληφθείς τις έννοιες και άλλων λέξεων, πέραν του "πέφτουλα".
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Με χαρά να ακούσουμε επιχειρήματα που περιγράφουν τον Μάστερ των προτιμήσεων σου.

    Πχ
    - Αυστηρός, μορφωμένος, καλλιεργημένος, κοσμογυρισμενος, μοναγαμικος και μετά να γράψω και εγώ για τον

    Μάστερ μιας πολύ επιτυχημένης κοπέλας που γνωρίζω, ο οποίος είναι :

    - Αφρικανός , χωρίς τροπους, πουλάει μπάφους στην Αμερικής 24 ώρες το 24 Ώρο, φέτες , βγάζει μαχαίρι για πλάκα και η συγκεκριμένη είναι απηκο 24 ώρες το 24 Ώρο μαζί του, σε όλα, παρότι αυτός ότι κινείται εκτελείται.

     
     
  6. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Είναι σαφές ότι χάνεις το νόημα αυτού που έγραψα.
    Και ότι μία γκόμενα μπορεί να είναι doormat, στα μάτια μου δεν καθιστά απαραίτητα αυτόν που σκουπίζει τα πόδια του πάνω της Master.
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Γειά σου ρε μπούμπλε καραφετίχα του επαγωγικού συλλογισμού... Πάλι έσκισες, άτιμο παιδί εσύ..!
     
  8. Yiyi

    Yiyi .

    (Πέρα απ την σύνδεση Μαστερ-Σουπερ Γαμιας, που εξηγεί και την πληθώρα τόσων μαστεράδων με ελάχιστη βιωματική επαφή με το bdsm στο φορουμ)

    Φαντάσου το ενδεχόμενο καποιος να την πέφτει σε πολλές, όχι επειδή είναι σουπερ γαμιας και αρσενικόοου, αλλά επειδή δεν βρίσκει κάποια, κοινώς τρώει πόρτα συχνά κι έτσι χτυπάει σε πολλές μήπως κι ανοίξει κάποια
     
     
  9. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Προφανώς και υπάρχει αυτό όπως επίσης και ακόμα και να του κάτσει κάποια είναι τόσο χάλια που τον παρατάει άρα συνέχεια πρέπει να βρίσκει άλλη αφού καμία δεν του κάθετε μόνιμα, αλλά αυτό δεν απαντάει σε κάποια ερώτηση.
    Ουυυπς, εθιξα και ενα θέμα που έχουν και οι γυναίκες στα πλαίσια τις ισότητας στο να μην τις θέλουμε για σχέση γιατί είναι χάλια στο σεξ... Σόρρυ!!!
     
  10. Yiyi

    Yiyi .

    να μην στεναχωριέται πες του, έχει ο Θεός..
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μπράβο! Μόλις έδωσες τον ορισμό της ισότητας  
    Εύγε νέε μου! 
     
  12. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Μαρέσει που έχουμε δεδομένο το Master και ο προβληματισμός είναι πότε θεωρείται πέφτουλας.
    Ο Master
    O
    Master