Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

mirc και παρελθον

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 7 Ιουνίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Αφορμή ένα άλλο ποστ που μόλις διάβασα.
    Τι ωραία εποχή ήταν τότε!!

    Πόσοι ήσαστε από το mirc?

    θελετε να μοιραστείτε τα παλιά σας νικ?

    θυμάμαι κόσμο και κοσμάκη που είχα γνωρίσει τότε, θα ήθελα να ήξερα τι κάνουν τώρα; είναι καλά;

    Αναφέρω καποια νικς, αν ειστε εδώ γύρω πείτε ένα γεια

    cogito ergo sum, la gata, lupana, agelada50
     
  2. Constan

    Constan Regular Member

    Constan, το ίδιο εδώ και ατελείωτα χρόνια
     
  3. Βρισηίδα

    Βρισηίδα To submit isn’t to be forced. Premium Member

    Υπήρχε εκεί κανάλι δηλαδή και μετά έγινε το blog?
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ποιο blog?

    Υπάρχουν και αυτοί που έμαθαν για το BDSM μέσα από το IRC, εγώ για παράδειγμα στο #BDSM στους servers του Dalnet λίγο πριν τα μέσα της δεκαετίας του '90 (στο παιχνίδι ποιος θα φάει το πιο γρήγορο ban, μέχρι που μια μέρα απλά κάθισα να δω τι σκατά λένε και μου έκανε κλικ!). Στο #BDSM_Castle μπήκα πρώτη φορά το 2001 (και έχω το ρεκόρ του πιο γρήγορου ban, να τα λέμε αυτά!)
     
  5. Βρισηίδα

    Βρισηίδα To submit isn’t to be forced. Premium Member

    Α μάλιστα, τωρα βγάζει νόημα