Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Oδηγός για νουμπίτσες :) ΜΕΡΟΣ 1 ΕΙΣΑΓΩΓΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 28 Ιουλίου 2015.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Παρα πολυ σωστα.

    Ας κοιταξει ο καθε τεζτερης να βρει το καπακι του
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ... γρήγορα θα απομονωθεί από τους υπόλοιπους plus δεν μπορείς να αυτοαποκαλείσαι Master με το καλημέρα σας. Είναι σίγουρο ότι θα καταστρέψεις κόσμο έτσι.
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Νομίζω πάντως ότι αυτοί είναι περιπτώσεις που αξίζει να παρατηρήσει κανείς. Μου θυμίζουν ''στρατόκαυλους'' που στο σπίτι τους έχουν του κλώτσου και του μπάτσου και βγάζουν τα κομπλεξικά τους στους φαντάρους. Κάτι τέτοιο είναι και αυτοί οι ας πούμε Μάστερς
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μην αποκλειεις ομως και την περιπτωση, οτι στην αλλη μερια της "γραμμης" η 21χρονη προθυμη σουμπιτσα ειναι μονο κατα .. φαντασιαν....

    Ειναι μια μορφη διαδραστικο παιχνιδι, τσαμπα, δωρεαν, και ειναι και λιγο της μοδας.

    Χασμουριεμαι ηδη....
     
    Last edited: 30 Ιουλίου 2015
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    χαχαχα τότε νομίζω πως έχουν υπερβολικό ελεύθερο χρόνο!!
     
  6. Bάλε μέσα στο καρέ κι εκείνους που ενώ δεν σε ξέρουνε βιάζονται να σε χαρακτηρίσουν πουτσόδουλη επειδή δεν τους πάτησες like ή δεν τους πήρες το μέρος σε κάποιο καβγά.  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...σαφέστατα για να μας σπάνε τα νεύρα. Aπό που ψωνίζουμε πειθαρχία είπαμε; : ))
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Απαραιτητο συστατικο, σεβασμος, ειλικρινεια, καλη θεληση και να ξερει πανω απο ολα τι θελει..απο εκει φαινεται η παιδεια καποιου και οχι απο τον ψευτοκουλτουροχαρακτηρα του.

    Συμβουλη : Οι περισσοτεροι εδω μεσα γραφουν μπουρδες για τα ματια του κοσμου  )
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    .... και σχεδον ολες ...  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Που το στηρίζεις αυτό; ...γιατί παίρνουν θάρρος και κράζουν εμάς που τα ξέρουμε.   
     
  11. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΚΑΒΓΑΑΑΑΣ...... χάχα πλακα κάνω Madeleine
    Σκέφτομαι ειλικρινά πάντως να κάνω ένα account με όνομα ο "ανορθόγραφος παρατηρητής κυανόκρανος" που θα μπορείτε να τα χώνεται όλοι σε αυτόν με το αζημίωτο πάντα βεβαια 5 euro το μπινελίκι.
    (βρε τι σκέφτεται ο άνθρωπος για να ζήσει στα χρονια της κρίσης)
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ΞΟΥΤ ΞΟΥΤ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΕ !
    μου χαλας την πιατσα !

    με το αλλο μου νικ
    ετσι ζω τη λυκο-φαμιλια μου