Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

O Πόνος εκτός SM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iwnas, στις 11 Φεβρουαρίου 2009.

Tags:
  1. Μηπως ειμαι γω Κυριε???? 

    Λαθος κανεις. Αυτο εχει αλλαξει
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2009
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Οχι Κορνιλιουμ. δεν εισαι εσυ. Εσυ τωρα μπηκες!!!!! Δεν μου λες. Ενας Vagg με τον οποιο με παρομοιασε οτι εμπαινε τοτε και τα εκανε ανω κατω, μηπως ησουν εσυ;;;;

    (μηπως να μη τα λεμε εδω αυτα στο νημα του ανθρωπου; ναι ναι. οκ σκαω)
     
  3. Τι θες να πεις? Τα εχω κανει εγω ποτε ανω κατω? 

    Μια και περι πονου το νημα ταιριαζει εδω
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2009
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Re: O Πόνος εκτός SM

    οτιδηποτε δεν μας κανει εμας δεν ειναι απαραιτητα κακο... Αλλωστε αν ησουν σχεδον σιγουρος θα μπορουσες να το ειχες διαπιστωσει πριν δωσεις την απαντηση....
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: O Πόνος εκτός SM

    δεν ειπα οτι δεν μου κανει. ειπα οτι αποκαλεσα καποιον "φιλο" ,εκανα χιουμορ , ημουν αυθορμητος οπως παντα, δεν πειραζα κανενα και μου φεροταν απαισια. Οταν καποιος μου φερθει απαισια χωρις λογο, λεω οτι ειναι κακος. Αν φερθω εγω απαισια τοτε ειμαι εγω ο κακος. Ο φιλος μου λοιπον εχει αλλαξει nickname και οταν πριν καιρο ρωτησα καποιον αν ειναι μεσα στο φορουμ ,γιατι φοβομουν οτι μολις με παρει χαμπαρι θα με διαγραψει κι απο εδω, μου ειπαν το καινουριο του νικ. Αλλα δεν μπορουσα να θυμηθω με σιγουρια. Ε το εψαξα απο δω το εψαξα απο κει και σιγουρευτηκα. Αληθεια γιατι μου την ψιλο-λες; δεν νομιζω οτι εθιξα καποιον. Ανεφερα κατι που εγινε στο παρελθον, παραποιησα το ονομα, και το αντιμετοπιζω με χιουμορ οπως πιστευω οτι εκανα και τοτε. Και το θυμηθηκα τη στιγμη που ειδα την παρεξηγηση με το χιουμορ στην αρχη του νηματος. Ε και το ειπα. Δεν επρεπε; Θεωρω οτι οταν καποιος μου πει η μου δειξει φανερα οτι αστειευεται, δεν θα τον αντιμετοπισω σαν παπαρι. δεν θα κρατησω κακια. δεν δεν δεν. Αν ηταν κακος ο συσχετισμος ζητω συγνωμη. Αλλα εσυ πρεπει να καταλαβες για ποιον λεω, γι αυτο κανεις τις παρεμβασεις. Αν κανω καπου λαθος, η φερομαι αδικα, πες μου σε παρακαλω σε pm για να μην τους ζαλιζουμε . Ειληκρινα η προθεση μου ποτε δεν ειναι κακη. Και ζητω συγνωμη προκαταβολικα!!!!  

    YΓ απαπαααααααααααααα μόλις ειδα και κατι αλλο......

    sorryyyyyyyyyy μη μου λες τιποτα!!!!!!!! φιλακια πολλα πολλα:hug:
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2009
  6. Re: Απάντηση: Re: O Πόνος εκτός SM

    Κι' εσενα? Ομοιοπαθης.
    Ομως μπορει να θεωρουν οτι "πειραξες".
    ξερεις.. πολλες φορες καποιοι ενοχλουνται με το χιουμορ
    επειδη φανερωνει πνευμα. Για καποιον που τον ενοχλει
    το πνευμα το χιουμορ ειναι οτι χειροτερο. Ειμαι σιγουρος οτι
    "πειραξες" λοιπον και μην κανεις τον αθωο.