Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Perv..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Omikron88, στις 2 Ιουλίου 2014.

  1. Προσπάθησα να καταλάβω... Perv είναι ο χαρακτήρας που δε χωράει σε όλα τα άλλα;
     
  2. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Ή μήπως είναι ένας απλός δοκιμαστής που θέλει λίγο από όλα, αλλά δεν ξέρει τι θέλει πιότερο;..
     
  3. Είναι αυτός που θέλει αυτό που δεν θέλουν οι άλλοι...
     
  4. Είναι αυτός που εντάσσεται στο fetixistiko bdsm χωρίς να παίρνει αναγκαία κάποια άλλη ταυτότητα.. Άντε βγάλε άκρη... Παλιότερα σε αντίστοιχο θέμα αναφέρθηκαν στο ''perv'' ως ανθρώπους γελοιογραφίες. Είναι διασκεδαστικοί και ταυτόχρονα δεν μπορούν να αναλάβουν καμία ευθύνη για το άτομο που συμμετέχει μαζί τους σε διαδικασίες. Συνεχίζω να μη καταλαβαίνω...
     
  5. Η τελευταια δηλωση ειναι ΑΚΡΩΣ διασκεδαστικη ....ως ειρωνική.Ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχή.PERV ΠΡΟΦΑΝΩΣ προέρχεται απο το perverted που σημαίνει ανωμαλο.Αν δεχτούμε τα λεγόμενα των περισσοτέρων απο εμάς εδώ οτι η εννοια της ανψμαλίας στην ουσία δεν υφίσταται με ελάχιστες εξαιρέσεις...τότε perv είναι αυτός που τον χαρακτηρίζουν οι τάσεις προς τις παραφιλίες(κατα τους ψυχιάτρους) ή κατα το φετιχισμό κατα τους ειδικούς του bdsm ή τελοςπαντων αυτός που δεν ταυτοποιείται με μια ταμπέλα του τύπου dom,sub,master,mistress,switch και τα λοιπά.Το κεφάλαιο σίγουρα είναι τεράστιο αλλα και μπερδεμένο κεφάλαιο γι αυτό δύο τινά υπάρχουν.Ή απαλοίφουμε τον όρο perv απο το λεξιλόγιο του bdsm και τότε όλοι οι pervs πρεπει να στριμωχτούν στους φετιχιστές και στους ηδονιστές πανσεξουαλιστές ή αλλιώς τον κρατάμε σαν όρο και διατηρούμε αυτή την κατηγορία για να εντάσσουμε τις διάφορες -φιλίες...Για να ......βγάλεις λοιπόν άκρη..... δεσποινίς προλαλήσασα έχε στο μυαλό σου ως perv τις περισσότερες -φιλίες.Υπόψιν οτι μέσα εκεί δεν εντάσω την παιδοφίλία και την νεκροφιλία τις οποίες ψυχιατρικά τις θεωρώ ούτε καν διαταραχές αλλα ψυχώσεις και ας με πουνε αυστηρό.Και για την κοπρολαγνεία έχω σοβαρές ενστασεις να την εντ'αξω σε ανεκτή ως φετίχ κατηγορία αλλα αυτή είναι προσωπική μου άποψη.Εμένα λόγω αηδίας μου είναι αποκρουστική σε άλλους ίσως όχι...
     
    Last edited: 2 Ιουλίου 2014
  6. Noardos

    Noardos Regular Member

    Εν πρώτης, pervs είμαστε όλοι όσοι δεν καλυπτόμαστε από τον κοινός αποκαλούμενο "νορμάλ" ερωτισμό.
    Σε δεύτερο χρόνο ως pervs κατά κύριο λόγο χαρακτηρίζονται όσοι δεν χρειάζονται/επιζητούν/απολαμβάνουν την κυριαρχία/υποταγή.
    Το γουστολόγιο είναι άπειρο ως εκ τούτου δεν υπάρχει δυνατότητα να ξεχωριστούν μέσω αυτών.
     
  7. Δώσε μου ένα παράδειγμα. Μια σκηνή που υποδηλώνει τον Perv χαρακτήρα.
     
  8. Ειμαι crossdresser αλλα δε μου αρεσουν οι αντρες.Θέλω να πάω με μια κυρια Domme ως sub ok?Σου φθάνει αυτό?(ντύνομαι με γυναικεία κατα τη διάρκεια της σεξουαλικής πράξης αλλα αυτό δεν υποδηλώνει κάτι για το εγώ μου,έξω είμαι ένας απόλυτα φυσιολογικός παιδαράς άντρας)
     
  9. Αν και αυτό δε σου φθάνει τότε ίσως να μην καταλάβεις ποτέ τι σημαίνει perv sorry...
     
  10. Και αυτό γιατί να μη σε κάνει Sub?
     
  11. Γιατί δεν είμαι sub,η ψυχολογία μου δεν είναι υποτακτικού.Ανα πάσα στιγμή μπορεί να γίνω και dom και δεν θεωρώ τον εαυτό μου ουτε switch(an και πλησιάζω πολύ σε αυτό) ούτε τπτ.To βλέπω καθαρά απο τη σκοπιά της λήψης ηδονής μέσα απο το γυναικείο ντύσιμο και το humiliation η όχι που μορεί να πάρω απο μια γυναικάρα Κυριάρχικη.Μπορει όμως να domarw εναν αλλο παρόμοιο crossdresser antra ετσι επειδη μου αρέσει
     
  12. Οκ.Αντιληπτό.