Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. spikehead

    spikehead Regular Member

    Εμένα μου αρέσει να βλέπω την συντροφό μου να "ουρεί" μπροστά μου. Στην αρχή ντρεπόταν πολύ αλλά μετά μου έκανε το χατήρι!!

    Τώρα κάθε φορά που πηγαίνει στην τουαλέτα κοιτάει πίσω της να δει αν έρχομαι...  

    Δεν θα δοκίμαζα ποτέ όμως να ουρήσω πάνω της ή να κάνει εκείνη το αντίστοιχο....
    Το φετίχ μου περιορίζεται στην οπτική εικόνα....
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames



    Μπερδεύτεικα λίγο αν και μπορεί να φταίει οτι κρατάω ακόμα απο εχθές..  Λες θες να κάνεις..δηλαδή να την ουρισεις εσυ? η αυτή εσένα? 

    Προσώπικα σε σχέσεις που είχα με άντρες ευτυχώς για εμένα δεν ήθελαν κάτι τέτοιο, δηλαδή να με ουρίσουν... Από εμένα είχε συμβεί μόνο σε μια μακροπρόθεσμη σχέση που είχα με τον τελευταίο, πράγμα που μας βγείκε απλά την ώρα του σεξ και του άρεσε όπως είχε πει και έδειξε φυσικά. Είπα ευτυχώς όχι για μένα γιατί προσωπικά το να με κατουρούν άντρες δεν θα το ήθελα με τίποτα συν οτι δεν με φτιάχνει κ μόνο στην σκέψει.. είπαμε γουστα του καθενός!

    Απο την άλλη,απο γύναικες δεν είχα-έχω κανένα πρόβλημα.. Δεν είναι οτι το ζητάω η μου το ζητάνε,για μένα πλέον είναι απλά φυσιολογικό να συμβεί σε μια πράξη.. δεν μάρεσει να γίνετε συνέχεια αλλά δεν το απορίπτω κι ολλας.

    Μηλώντας για τα παραπάνω να σημειώσω οτι μόνο σε σταθερές-σοβαρές σχέσεις δέχομαι να μου το κάνουν η να το κάνω.Σε άτομα δηλαδή που ξέρω οτι είναι υγειές και έχουν γίνει και οι ανάλογες εξετάσεις.. Δεν είναι να παίζουμε με θέματα υγείας, χρειάζετε και μια προσοχή σε αυτά.

    Τώρα για σένα που το σκέφτεσε και σου αρέσει σαν φετιχ δεν μένει παρα να το δοκιμάσεις και να κρίνεις απο μονος σου μετα 
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Κοιτα, μην κανεις βεβαια pissing μετα την ολοκληρωση διοτι .......τζιφος!
    Ξεκινα με το μαλακο.
    Στην αρχη οπτικα, μετα ξεκινα με το να ουρησεις πανω στο γεννητικο της οργανο η πισω της, στα ορθια στην αρχη, μετα ξαπλωτα!
    Προς Θεου, μην ξεκινησεις με το προσωπο, διοτι αν η αλλη δεν το εχει ξανακανει εχασες απο χερι!
    Οι κοπελλες σημερα εχουν πολυ ανοιχτο μυαλο, πολυ πιο προχωρημενο απο το αντρικο, και ναι, υπαρχουν πολλες που θα το εκαναν ευχαριστως πιστευω. 
     
  4. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

     

    κοιτάει να δεί εαν έρχεσαι ή κοιτάει επειδή δεν έρχεσαι???   (έχεις αναρωτηθεί ποτέ???) όχι δεν σου βάζω ιδέες λυπήσου την    
     
  5. spikehead

    spikehead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Originally Posted by spartaristo marouli

    κοιτάει να δεί εαν έρχεσαι ή κοιτάει επειδή δεν έρχεσαι??? (έχεις αναρωτηθεί ποτέ???) όχι δεν σου βάζω ιδέες λυπήσου την


    Έχω την εντύπωση πως τώρα τελευταία κοιτάει να δει αν έρχομαι.... έχει αρχίσει να ψιλογουστάρει   
     
  6. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    κοίτα μη σου βγεί η γκόμενα πιο kinky και σε φωνάξει όταν θα έχει ουρολοίμωξη μόνο...  
     
  7. spikehead

    spikehead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    ΧΑ! και ποιος σου λέει εσένα ότι δεν θα γουστάρω???? muhahhahahahah   
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν έχω καμία εμπειρία !!!
     
  9. Vicky

    Vicky Regular Member

    Δεν έχω δοκιμάσει να το κάνω ποτέ
    γιατί δεν με ενθουσιάζει καθόλου η
    ιδέα...
     
  10. SubGR

    SubGR New Member

    Το κατουρημα ειναι θεικο, μου αρεσει πολυ και τα πινω ολα! ! ! !
     
  11. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    όντως είναι θεικό, αλλά να τα κάνω στη λεκάνη μου ή πίσω από κανά δεντράκι  

    Το δοκίμασα δεν μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι αλλά το διασκεδάζω γιατί όταν τυχαίνει να με βλέπει στο μπάνιο χαμογελάει πονηρά πονηρά και εγώ αρχίζω να γελάω μετά το πρώτο πλιτσ... όταν αφήνομαι εκεί είναι η πλάκα που το ευχαριστιέται..
    Έχω δει και εκείνον να ουρεί μπροστά μου και καταχάρηκα όταν δεν μπορούσε να ουρήσει από ντροπή.. μια δυο τρεις του πέρασε  
     
    Last edited: 18 Μαρτίου 2008
  12. Kits

    Kits Contributor

    ξερει κανεις ποσες θερμιδες εχουν τα 100ml????