Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. daphni

    daphni New Member

    Ένα έχω να πω: go for it!
     
  2. Lolita

    Lolita Regular Member

    Σε πολυ παλια μου μονιμη σχεση(ειμουν γυρω στα 17)το αγορι μου μου ζηταγε να ανοιγω τα ποδια μου να βλεπει οταν..εκανα τσισακια μου Εγω δεχτηκα και απο τοτε ετρεχε απο πισω μου καθε φορα μην και χασει το θεαμα..Φτιαχνοταν τρελα οποτε δεν ηθελα να χαλασω χατιρι..Μια φορα που καναμε μαζι μπανιο τον ρωτησα αν ενδιαφεροταν να τον κατουρησω καπου στο σωμα του και δεχτηκε..Μετα το κανε και αυτος σε μενα και ηταν καλη φαση! 
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Ένα επιβεβλημένο προκαταρκτικό για κάθε βανίλα που τιμά τη σεξουαλικότητα του. Μόνο μεταξύ bdsmers γεννά φιλοσοφικά ερωτήματα και υγιεινολογικές ανησυχίες.
     
  4. L_Strike

    L_Strike Contributor

    ... όπως και άλλες πρακτικές επίσης.
    Dolmance, τα σέβη μου (και τα ρέστα μου).
     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

     
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εμενα ο σκλαβος μου εκτελει παντα χρεη πιπι- room!
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    εχει και καζανακι στην πλατη?
     
  8. Ούτε εγώ το έχω δοκιμάσει γιατί απλά δεν έτυχε .....Θα το ήθελα
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εχει!
    Ετσι! Δεν κανω μισα πραγματα εγω! 
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Με την φίλη μου ύστερα από ένα ωραίο πήδημα καθώς βρισκόμασταν και οι δύο κάτω από το ντους την κατούρησα στο πόδι. Θα προτιμούσα να το είχα κάνει στο πρόσωπό της ή στο στήθος της αλλά δεν τόλμησα να της το ζητήσω. Θα ήταν ωραία φάση... Οπως επίσης το ίδιο θα ήθελα να κάνει και αυτή σε μένα. Πάντως το γεγονός ότι δεν αντέδρασε, ούτε αποτραβήχτηκε είναι θετικό, και θα το επιχειρήσω ξανά. Στην κοιλιά της ίσως πρώτα για αρχή και μετά βλέπουμε. Πάντως από την αντίδραση που είδα μάλλον της άρεσε.
     
  11. dckason

    dckason New Member

    ειναι κατι που μου αρεσει παρα πολυ και το εχω δοκιμασει.
     
  12. roots

    roots New Member

    Μια κοπελα μονο οταν πηγα στην τουαλετα μου ζητησε να της φερω ενα σφηνακι..Της αρεσε πολυ κ δεν ηθελα να της χαλασω χατηρι..Μου αρεσε παντως που την ειδα να το κατεβαζει..