Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. sexoula

    sexoula Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    εμενα μου το ειχε κανει μια φορα ο δικος μου αλλα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε αυτου παλι ναι γιατι μου το ξαναζητησε αλλα εφαγε ακυρο
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!


    Τί μου θύμισες τώρα! Διαθέτω εμπειρία στο αντικείμενο, αλλά προφανώς το συνειδητό μου την είχε απωθήσει σε τόσο μεγάλο βάθος, που μετά πολλής βίας τη θυμήθηκα:

    Νύχτα Αυγούστου στη Λήμνο, στο τάγμα που υπηρέτησα την μαμά πατρίδα, προ... χμ, δεν θυμάμαι προ πόσων ετών. Σίγουρα πάντως, προ Χριστού... Καμμιά ώρα μετά το σιωπητήριο ο συνάδελφος που φυλάει σκοπιά στο Διοικητήριο, λέει το σύνθημα: "Την έκλεισε!". Ο Ανθ/γος Κ...ς, ένας υπερφυσικός βουτυρομπεμπές που κανονικά θα έπρεπε να γράψω το όνομά του ολόκληρο ως φόρο τιμής σ' ένα καθίκι ολκής, είχε κλείσει την πόρτα του γραφείου του αξιωματικού υπηρεσίας, πράγμα που σήμαινε επίσης ότι είχε βάλει στο βίντεο την πορνοταινία που ξέραμε πως είχε προμηθευτεί -πώς το ξέραμε; Ε, ως γνωστόν το 2ο γραφείο των φαντάρων είναι πολύ αποτελεσματικότερο από το 2ο γραφείο του στρατού- κι εκείνο το βράδυ, όπως πάντα όταν είχε υπηρεσία, κι από στιγμή σε στιγμή θα πατούσε το "play"...

    Αυτό που δεν ήξερε, ή που προφανώς θεωρούσε άσχετο ο κος Ανθ/γός, ήταν πως η τηλεόραση στο γραφείο του Διοικητηρίου όπου εκείνος ετοιμαζόταν να τον παίξει με τη βοήθεια της τσόντας, μοιραζόταν το σήμα με την τηλεόραση του θερινού ΚΨΜ ("ΚαΨιΜί" γιά τις κυρίες, και τα θήλεα γενικώς)... Όποιος όμως νομίζει πως οι έλληνες φαντάροι δεν ξέρουν από παραλλαγή και νυχτερινές καταδρομικές ασκήσεις και αποστολές, δεν ξέρει τί του γίνεται. Όταν υπάρχει το κατάλληλο incentive, ο στρατός μας μπορεί να είναι ο καλύτερος του κόσμου. Έτσι, μέσα σε 3 ή 4 το πολύ λεπτά, και μέσα σε σιγή τόσο απόλυτη που αν είχε κάποιος φταρνιστεί στο λιμάνι του Μούδρου ενάμισι χιλιόμετρο μακρυά θα είχε ακουστεί σαν πυροβολισμός, η δύναμη του τάγματος στο σύνολό της σχεδόν είχε μαζευτεί κάτω από την καλαμωτή που σκέπαζε το θερινό ΚΨΜ και είχε στοιχηθεί με υποδειγματική τάξη και κατ' ανάστημα, μπροστά στην οθόνη της τηλεόρασης. Όλα αυτά όπως είπα, είχαν γίνει τόσο διακριτικά κι αθόρυβα που ακόμη κι αν υπήρχε σκοπός στο χώρο αναφοράς που συνόρευε με το ΚαΨιΜί, είναι αμφίβολο αν θα είχε αντιληφθεί το παραμικρό. Πάνω από 150 άτομα είχαμε συγκεντρωθεί γλιστρώντας σαν φαντάσματα από σκιά σε σκιά, χωρίς να ακουστεί έστω ένα σύρσιμο από σαγιονάρα στο τσιμέντο ή το παραμικρό τρίξιμο χαλικιού από τα βήματά μας...

    Επί 15-20 λεπτά, παρακολουθήσαμε το "πρόγραμμα" και πάλι μέσα σε απόλυτη σιγή, κλεισμένοι ο καθένας στον εαυτό μας, με τα μάτια να μην ξεκολλάνε από την οθόνη... Κι έπειτα, μέσα σε ελάχιστα δευτερόλεπτα, άνοιξαν οι πύλες της κολάσεως -εγώ τις άνοιξα- κι όλο εκείνο το αψεγάδιαστα οργανωμένο μικροσύμπαν κατέρρευσε μέσα σε άγριες φωνές, βρισιές, και πανικόβλητα ποδοβολητά κι αποσυντέθηκε σε φιγούρες που έτρεχαν αλαφιασμένες στο σκοτάδι -τα σώματα και τα πρόσωπα σχεδόν αόρατα, η εικόνα που μου έχει μείνει είναι από λευκά σώβρακα και φανελάκια να κινούνται με τρόπο μαγικό σε μιά γκροτέσκα παραλλαγή παράστασης του Μαύρου Θέατρου της Πράγας- και να εξαφανίζονται πίσω από τοίχους και μέσα σε σκοτεινά ανοίγματα θυρών...

    Άκουσα ξαφνικά έναν ελαφρό κελαρυστό ήχο κάπου πολύ κοντά μου, και σχεδόν αμέσως ζεστό υγρό να κυλάει στα πόδια μου, λίγο πιό κάτω απ' το σορτσάκι. Πριν ακόμη η φρίκη που ένοιωσα αρχικά μεταβληθεί σε οργή και γυρίσω γιά ν' αρπάξω το δράστη από το λαιμό, είχα καταλάβει, συνδυάζοντας στο μυαλό μου τη μυρωδιά οινοπνεύματος που με τύλιγε επί αρκετή ώρα: Αυτός που στεκόταν πίσω μου, εξοδούχος το ίδιο βράδυ, είχε επιστρέψει από την έξοδο σχεδόν τελείως πίτα από τις μπύρες, λίγο πριν αρχίσει το "σόου". Αντί να τον αφήσουν να κοιμηθεί, οι ηλίθιοι συνάδελφοι του λόχου του, τον είχαν πάρει μαζί τους. Ήρθε και στήθηκε πίσω μου (κατ' ανάστημα, εκεί ήταν η θέση του). Προφανώς κάποια στιγμή θα είχε βγάλει το πουλί του να το παίξει, αλλά μέσα στο μεθύσι του, μάλλον μπερδεύτηκε, ξέχασε γιατί το κράταγε στο χέρι του, και θα συμπέρανε πως γιά να τό 'βγαλε, θα ήθελε να κατουρήσει. Κι είχε αρχίσει να κατουράει. Εμένα...

    Γύρισα και τον άρπαξα ουρλιάζοντας "τί κάνεις, ρε παλιόπουστα", βλέποντας με την άκρη του ματιού ταυτόχρονα όλους γύρω μου να εξαφανίζονται μέσα στα σκοτάδια... Δεν ξέρω πώς μου ξέφυγε, αλλά θυμάμαι να τον κυνηγάω, βρίζοντας ασταμάτητα. Πέρασε τρέχοντας μπροστά από την πόρτα του λόχου μου. Ακολουθούσα λίγα βήματα πίσω του. Δεν κατάφερα να πάω πιό πέρα. Καθώς περνούσα εγώ μπροστά από την πόρτα, χέρια ξεπετάχτηκαν από το σκοτεινό άνοιγμα, και με τράβηξαν μέσα. Με κράτησαν ακινητοποιημένο και με το στόμα κλειστό -ευτυχώς- μέχρι που να περάσει η κρίση μου, κι η κρίση που ακολούθησε, στο στρατόπεδο...


    Αυτή είναι η μόνη ουρολαγνική μου εμπειρία. Ποτέ δεν ξεκαθάρισα αν μου άρεσε ή όχι ακριβώς, είναι όμως προφανές πως ερεθίστηκα, στο έπακρο. Γι' αυτό και θά 'χε ολοκληρωθεί με άγριο σεξ. Μα ήταν πολύ γρήγορος, δεν τον προλάβαινα, τον πούστη...




     
    Last edited: 13 Αυγούστου 2009
  3. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

    Δε γίνονται αυτά!!

    Το συγκεκριμένο ποστ να γίνει sticky, micky, flicky και dicky, να αναρτηθεί ως Η Απόλυτη Ιστορία Απο Το Φανταρικό, να γίνει σημείο αναφοράς για τις μελλοντικές γενιές αυτών που θα υπηρετήσουν στη Λήμνο, και ο Υπουργός Άμυνας να κάνει ειδική μνεία την 28η Οκτωβρίου.

    Έλιωσα ΕΛΙΩΣΑ στο γέλιο.
     
  4. Lavrentis

    Lavrentis New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    DVD-περίπτερο

    Εγώ πήγα μια φορά στο περίπτερο για να αγοράσω τσόντα DVD. Όπως κοιτούσα τα εξώφυλλα είδα τον τίτλο ROMANIA. Μμμμμ..σκέφτηκα, ωραία, τσόντα με Ρουμάνες, αγόρασα το DVD με μεγάλη χαρά και πήγα αμέσως σπίτι για προβολή. Όταν άνοιξα τον διάφανο πλαστικό περιτύλιγμα, μετακίνησα το αυτοκόλλητο που αναγραφόταν η τιμή (DVD 2 ΩΡΕΣ €10) και αποκαλύφθηκε και το κρυμμένο γράμμα U….

    Δηλαδή όχι ROMANIA αλλά UROMANIA.....ωραία τώρα θα δούμε κάτι διαφορετικό....


    Εντυπώσεις

    Στα περισσότερα σημεία η ταινία ήταν καλογυρισμένη και οι ηθοποιοί φαινόταν να το απολαμβάνουν. Μου έκανε εντύπωση η ποσότητα ούρων που παρουσιάζονταν κατά την διάρκεια των σκηνών. Πρέπει να είχε καταναλωθεί πριν και κατά διάρκεια των γυρισμάτων τεράστια ποσότητα υγρών ή ειδικά εφέ παρουσίαζαν τους ουρολάγνους ηθοποιούς να κατουράνε ακατάπαυστα σαν την μάνικα της πυροσβεστικής.

    Εάν η εξάσκηση της ουρολαγνείας δίνει τέτοιες ικανότητες , καλούνται οι απανταχού λάτρεις του ουρολαγνικού φετιχιστικού κύκλου εκτός από το να ικανοποιούν και να ικανοποιούνται να βοηθήσουν και στις κατασβέσεις πυρκαγιών (επίκαιρο).
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    @MindMaster
    rep rep rep! και ξανά rep.
    Chapeau!
     
  6. τραγος

    τραγος New Member

    Re: Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    περιεργο δεν εχω δει ποτε τσοντες ουρολαγνειας σε περιπτερο!
    πραγματικα πολυ καλη σειρα εχω δει μερικα dvd αυτης της σειρας!
     
  7. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Εσυ και ο Woody Allen!!! (βλ. Βananes)

      Απίστευτα καλύτερο το δικό σου τέλος!
     
  8. kaligoulas

    kaligoulas New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    στην αντιστροφη ρολλων που ειναι και η κυριωτερη φαντασιωση το κατουρημα της γυναικας αντικαθιστα το χυσιμο του αντρα οπως το γυναικει ποδι το πεος του αντρα
     
  9. pistossklavos

    pistossklavos New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    ειναι ενα ειδος κυριαρχιας και εξευτελισμου και αυτο οπως διαφορα αλλα ειναι πολυ ερεθυστικο να νιωθεις το ζεστα υγρα του Αφεντη/ντας σου πανω στο κορμι και στο στομα σου
    ειναι υπεροχη εμπιρεια μου αρεσε πολυ παντος δεν τα εχω καταπει
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Παρότι εγώ δεν είμαι slave θα ήθελα να το δοκιμάσω είτε με τη γυναίκα μου είτε με κάποια άλλη να με κατουρήσει στο πρόσωπο και στο στόμα.
     
  11. wildcard28

    wildcard28 New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    υπαρχει καμια σκλαβα που να της αρεσει?
     
  12. slave907

    slave907 New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Αν και δυστυχώς δεν το έχω δοκιμάσει, παρ' όλο που είναι από τα αγαπημένα μου βίτσια, πιστεύω ότι είναι καταπληκτικό θέαμα και αίσθηση να βλέπεις ένα υπέροχο μουνάκι να σε γεμίζει καυτό υγρό - το αντίθετο πάντως δεν θα μου άρεσε καθόλου). Το παλεύω σκληρά για να το πετύχω. Βλέπεις το να τύχεις στην κατάλληλη γυναίκα που να γουστάρει τέτοια κόλπα, είναι στη χώρα μας λίγο δύσκολο, απ' ό,τι φαίνεται, εκτός και αν ψάχνω με λάθος τρόπο ή σε λάθος άτομα.. .