Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Poll μονο για γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 10 Ιουνίου 2008.

?

το πιστευετε

Poll closed 20 Ιουνίου 2008.
  1. Ναι

    4 vote(s)
    19,0%
  2. Οχι

    17 vote(s)
    81,0%
  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Ακόμη δεν έχω καταλάβει από πού βγαίνει το συμπέρασμα, ότι όποιος κατέχει πλούτο είναι άχρηστος στο κρεββάτι και κακός εραστής? Με ξεπερνάει αυτός ο συνειρμός...
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Αγαπητή μου, ο λαϊκισμός μέχρι και μαύρους ήλιους σβήνει, πιστεύεις ότι θα δίσταζε να χαρακτηρίσει τους πλούσιους ως κακούς εραστές, τους ψηλούς ως έχοντες μικρό πέος και τις ξανθιές ως ανόητες;
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Οι περισσότερες αποφάσεις των ανθρώπων εκλογικεύονται (και) ανεκδοτολογικά. Οι καπνιστές συνεχίζουν να καπνίζουν γιατί είχαν έναν θείο που δεν κάπνισε ποτέ και πέθανε από καρκίνο των πνευμόνων. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχουν καμία διάθεση να κόψουν το κάπνισμα.

    Οι γυναίκες που γνώρισαν κάποτε κάποιον πολύ πλούσιο που ήταν μαλάκας εκλογικεύουν τις επιλογές τους κατά τον ίδιο τρόπο. Η αλήθεια είναι ότι δεν γνωρίζουν πολλούς πλούσιους άντρες (που να τις θέλουν).
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Mpaa δυστυχώς εμενα όλα αυτά δε θα μου κάνανε κούκου..

    Όσο για το ερωτικό σημείο.. "Δε βρίσκετε στη τσέπη αλλα στο μυαλό!"


    Να τα βράσω τα λεφτά και τα στολίδια αν σε όλα τα αλλα υστερεί! Πάντως bravo σε όσες "πέφτουν" σε τέτοια προσόντα ενός "Aντρα" ξέρουν τι επιλεγουν:jerkit:
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν απαξιώνω τους άντρες που έχουν χρήματα. Μακάρι να έχουν οι άνθρωποι λεφτα και υγεία για να τα χαίρονται! Mαλάκες μπορείς να βρεις σε όλες τις κοινωνικές τάξεις, ανεξάρτητου εισοδήματος.
    Το χρήμα από μόνο του, δεν φέρνει ευτυχία. Το χρήμα όμως φέρνει την ασφάλεια σε μια σχέση και μερικές φορές λειτουργεί ως αντιστρές ενάντια στην αρτηριακή πίεση, που ενοχλεύει η δύσκολη καθημερινότητα μας.
    Δυστυχώς δεν μπορώ να παρουσιάσω κάποια στατιστική έρευνα... Στατιστικά λειτουργούν οι εμπειρίες Μου.

    Δεν με είχα κόμπλεξ όταν στο παρελθόν κυκλοφορούσα με γόνο παλιάς Αθηναϊκής οικογένειας, της καλής κοινωνίας. Ούτε με ένοιωθα άβολα στις βόλτες Μας στην παραλιακή με την κατακόκκινη Φεραρι του, που ήταν το απόλυτο φετίχ Μου. Με ενοχλούσε όμως που ένοιωθα ότι, παρέα Μας πάντα ήταν η αφόρητη πλήξη και η σιωπή!

    Θαυμάζω τους άντρες που ξέρουν να κερδίζουν ή να τα διατηρούν χρήματα, αλλά προσωπικά μου είναι αδιάφοροι ερωτικά, όταν δεν μπορούν χωρίς αυτά, να κατακτήσουν το μυαλό και την καρδία μου.
    Νιώθω ασφάλεια και είναι μεγάλη ανακούφιση, να γνωρίζω ότι λειτουργώντας σαν την Μαύρη Χήρα, την αράχνη που τρώει το ταίρι της, κρατώ σίγουρα στα χέρια Μου, τα χαρτιά της οικογενειακής Μ/μας ευημερίας.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σιγουρα ολοι οι ανθρωποι δεν εχουν τις ιδιες αντιληψεις και δεν θα προσπαθουσα ποτε να αποδειξω κατι τετοιο ..
    ομως δεν θα πρεπει σε καμια περιπτωση να υποτιμαμε την δυναμη του χρηματος και την ελξη που εκπεμουν τα οσα αγοραζει αυτο ...
    μικρο παραδειγμα η επιδραση που ειχε η ΚΤΜ 950 μοτοσυκλετα που ειχα στις γυναικες ...
    δεν ηταν λιγες οι φορες που την παρκαριζα και οταν πηγαινα να την παρω καποια μου ζητουσε βολτα ... επισης (αυτο θα το επιβαιβεωσει και ο Constan   ) γνωριζω κοπελα που αν εχεις ΚΤΜ μεγαλη , ειναι αρκετος λογος για να την πηδηξεις ....
    κακα τα ψεμματα ... τα ακριβα πραγματα ειναι φετιχ για τις γυναικες ....
    αλλη εντυπωσιαζεται απο ενα ομορφο καμπριο αυτοκινητο , αλλη απο ακριβη μοτοσυκλετα , αλλη απο τον τυπο των ταξιδιων και της διασκεδασης ... ακομα και το ακριβο ντυσιμο στον αντρα ειναι κατι που δεν θα περασει απαρατηρητο ...
    αλωστε και το παραμυθι δεν μιλαει ουτε για γιατρο , ουτε για ολυμπιονικη , ουτε για καπετανιο ... σαφεστατα μιλαει για Πριγκηπα και αυτο η γυναικα το ακουει απο τα παιδικα της χρονια
     
  7. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Εχει φοβερη πλακα οτι ενω οι γυναικες, στην συτριπτικη πλειοψηφια τους λενε πως οχι, δεν τις διεγειρουν τα συμβολα του πλουτου η τα υλικα αγαθα, οι ανδρες επιμενουν να πιστευουν πως με την καταληλη μηχανη η το καταληλο αυτοκινητο θα μπορεσουν να αποκτεισουν την γυναικα των ονειρων τους.
    Αποτελεσμα μαρκετιγκ? Η θελουν να ριξουν την αποτυχια τους με τις γυναικες στην οικονομικη τους κατασταση?
    Αγορακια, καλυτερα να αναπτυξετε τους χαρακτηρες σας και την αισθηση του χιουμορ σας, και να φροντιζετε λιγο την εμφανιση σας, και μην νομιζετε οτι θα σας "καθομασταν" αν ειχατε κοτερο.
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest


    Αγαπητή μου Στορμ. Η μοτοσυκλέτα λειτουργεί με τον ίδιο τρόπο που λειτουργεί για κάποιον ένα ζευγάρι γόβες ή μπότες. Η ταχύτητα μάλιστα και ο ίλιγγος πάνω σε μια μεγάλη μοτοσυκλέτα είναι άκρος αφροδισιακό. Αντίστοιχα και για τα αυτοκίνητα κλπ.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και εχει επισης φοβερη πλακα να ξερουμε οτι οι περισσοτερες γυναικες εντυπωσιαζοντε και ελκοντε απο καποιο ακριβο υλικο αγαθο και εντουτης να επιμενουν οτι δεν τους ενδιαφερουν τα χρηματα ...
    προτου λοιπον αμφισβητισετε την αξια των χρηματων , φροντιστε να σας την εχουν πεσει τουλαχιστο 3 εμιρηδες και να τους εχετε αποριψει ....   ...
    και τελος "η Ανηθικη Προταση" μας διδαξε πως ΟΛΟΙ .. μα ΟΛΟΙ .. εχουν την τιμη τους ...
     
     
  10. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Συμφωνοι αγαπητε μου Χαινριχ. Αλλα τις γοβες και τις μποτες, δεν πρεπει να τις φοραει μια γυναικα που να εχει και καποιες αλλες χαρες? (δεν μιλω για καθαρα φετιχιστες, οι οποιοι θα μπορουσαν καλιστα να αρκεσθουν μονο στις γοβες και δεν χρειαζονται την γυναικα).

    Ετσι και μ'εμας, η μοτοσυκλετα η το αυτοκινητο σπορ μπορει να λειτουργησει ως αφροδισιακο, αλλα μονο εφ'οσων ο ανδρας ηδη μας αρεσει. Ειναι το κερασακι, οχι ολοκληρη η τουρτα.

    Π.χ., στις παρεες γυναικων και κοριτσιων, ποσα ανεκδοτα και αστειες ιστοριες κυκλοφορουν για γερους, καραφλους με ακριβα αυτοκινητα που το παιζουν γοης?

    Ενταξη, παω πασο. Απ' αυτη τη μερια να κοιμασαι...

    Αν την προταση μου την εκανε ο Robert Redford και οχι ο Danny DeVito, κι εγω θα την δεχομουν  
     
    Last edited: 18 Ιουνίου 2008
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Poll μονο για γυναικες

    Εγώ ξέρω εδώ και αιώνες οι άνδρες είναι που ζητανε προικα, λιρες γελάδες, καμήλες, χωράφια..
    Τι έγινε? τωρα που κάποιες κοστολογουν εσας θιχτήκατε?  

    και μη νομίζετε ότι η "προικα" δεν συνεχιζει να επηρεάζει το πόσο ομορφη θα σας φανει κάποια..  
    γιατι αυτές τις παντρεύεστε.. τις άλλες τις πηδατε
     
  12. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Poll μονο για γυναικες

      
    εχει μια αρκετα μεγαλη βαση αληθειας,αγορια....