Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

post+thread. γιατί όχι εσύ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 9 Οκτωβρίου 2006.

?

Γιατί όχι εσύ;

  1. Θεωρείτε πως αν γράψετε εκτίθεστε;

    4 vote(s)
    12,9%
  2. Σας προβληματίζουν τα ενδεχόμενα αρνητικά σχόλια των κειμένων σας;

    8 vote(s)
    25,8%
  3. Φταίει η κακή ορθογραφία σας;

    1 vote(s)
    3,2%
  4. Άλλοι λόγοι εκτός από αυτούς ( γράψτε μας).

    17 vote(s)
    54,8%
  5. Δεν έχετε άποψη να εκφράσετε;

    1 vote(s)
    3,2%
  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητή μου soft_crystal,
    πιστεύω ότι δεν γράφουν πολύ γιατί δεν έχουν να πουν κάτι, τώρα αυτό που είπε η sapfw....
    ότι όποιος ξέρει πολλά δεν μιλάει, ας μου επιτρέψει να διαφωνήσω μαζί της.
    Ας πούμε τον Ηλία, που γράφει πολλά και σωστά, είναι άσχετος ;;;;
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    ...νομιζα οτι διαβαζα σκεψεις ατομων που ξερουν τι λενε ...γραφοντας.
     
  3. Lady_Selene

    Lady_Selene Regular Member

    Ψήφισα '' άλλους λόγους'' γιατί πρώτον,δεν έχω το χρόνο που θα ήθελα έτσι ώστε να μπορέσω να αναπτύξω δημοσίως κάποιες απόψεις μου και δεύτερον, επειδή δεν θέλω να μιλάω,απλά για να μιλήσω,παρά μόνο εάν έχω κάτι σημαντικό να πω ή είμαι κατηγορηματικά σίγουρη ότι κατέχω αντικειμενική γνώση πάνω σε ένα ζήτημα.
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    Συχνά διαβάζοντας ποστ εδώ μέσα μου έρχεται αυθόρμητα στο μυαλό πως η υπεροψία, η αλαζονεία και η έπαρση είναι στοιχεία που έχουν Κυριαρχήσει πάνω σε πολλούς/ες
     
    Last edited: 14 Οκτωβρίου 2006
  5. kinkylina

    kinkylina New Member

    Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    Καλησπέρα σας! Ειμαι καινουρια στο forum Ο λόγος που κολάω να γράψω είναι ακριβώς ότι είναι λίγοι αυτοί που γράφουν και φαίνεται ότι γνωρίζονται και μεταξύ τους. Αυτό δεν είναι βέβαια κακό αλλά νοιώθω λίγο άβολα, σαν να μπαίνω στην κουβέντα άγνωστης παρέας.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Καλό ξεκίνημα kinkylina , ένας καλός τρόπος να μας γνωρίσεις είναι να μας διαβάσεις και για να σε γνωρίσουμε , να σε διαβάσουμε. Στην πορεία , σου εύχομαι να μάθεις και να μάθουμε από εσένα...
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    να το ξεπερασεις kinkylina,
    γνωριζομαστε μεν μερικοι αλλα δεν ειναι τοσο πια τα πραγματα οπως τα νομιζεις,
    και σιγουρα θελουμε ολοι να γραφουν ,
    και να τους γνωρισουμε .

     

    καλως ηρθες στο φορουμ !
     
  8. kinkylina

    kinkylina New Member

    Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    Καλώς σας βρήκα. Δικιο έχετε αλλά θέλει λίγο χρόνο να ξεπάρω. 
     
  9. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    Καλώς ήρθες kinkylina γιαυτο έλα και εσύ στην παρέα μας έχουμε ανάγκη να διαβάσουμε και άλλες σκέψεις ¨διψάμε¨.  
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    Κάποτε όταν έβαζε κάποιος ένα θέμα που είχε δημοσιευτεί και παλιότερα,υπήρχε μια ψιλοκατσάδα του στυλ"μα γιατί δεν ψάχνετε το φόρουμ κτλ κτλ"...Μάλιστα είχαν γίνει και κριτικές από "δραστήριο" μέλος για το θέμα αυτό.Σήμερα βλέπω το συζητάμε σε άλλη βάση και οι παραπομπές σε παλιότερα ανάλογα θέματα είναι λιγότερο καταδεικτικές  
     
  11. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    Αυτό περίπου νιώθουμε κι εμείς μερικές φορές, γράφοντας εδώ: σα να είμαστε παρείσακτοι σ'ένα σχετικά κλειστό κύκλο που όλοι δείχνουν να γνωρίζονται πολύ καλά μεταξύ τους.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: post+thread. γιατί όχι εσύ;

    Ρε παίδες φυσικό είναι κάποιοι που έχουν περισσοτερο καιρό σε ένα χώρο,να έχουν αναπτύξει κάποια οικειότητα μεταξύ τους.Αλλά όλοι άγνωστοι ξεκινήσαμε εδώ μέσα..Μετά τον 5ο ή 6ο καβγά κάνεις τις καλύτερες φιλίες