Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Archon, στις 27 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος


                                                                     

    -- // --

     
  2. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    ωραιο...αλλα τον κουβα με της λιρες δεν βλεπω....
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος


    Αυτό που λες, είναι από άλλη ταινία. Από το "Θησαυρό του μακαρίτη". Δεν πιστεύω όμως να είσαι τόσο πολύ βιτσιόζος, που να θέλεις να δεις τέτοιου είδους φωτογραφίες, με πρωταγωνίστρια τη Γεωργία Βασιλειάδου;  


     
  4. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    και εγω με την σειρα μου Μ.Μ εν σε εχω για ατομο που θα γουσταρε να βλεπει να εξευτελισετε καποιος δημοσια,ωστε να αντλησης υδονη.Για πιο σοβαρο και αξιολογο σε κοβω απο τα γραπτα σου.Ιδεα μου?
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος


    Μάλλον δεν διαβάζεις όλα τα γραπτά μου -δεν είναι και υποχρεωτικό βέβαια- κι επίσης προφανώς δεν έχεις καταλάβει την έννοια του εξευτελισμού, δημόσιου ή μη, στα πλαίσια του bdsm. Γιά να γίνω λίγο σαφέστερος, κάποιος που εξευτελίζεται δημόσια και δεν αντλεί κατά βάθος και ο ίδιος ηδονή απ' αυτό, δεν ηδονίζει κι εμένα. Ευτυχώς γιά μένα, υπάρχουν αρκετοί και αρκετές, που δημόσια ή κατ' οίκον, αρέσκονται στο να εξευτελίζονται, παρ' όλο το ζόρι του εξευτελισμού που δεν παύει, σε ένα πρώτο επίπεδο, να είναι πάντα εξευτελισμός...



    Περίεργη πάντως η απορία σου. Εάν δεν μου άρεσαν αυτά που ανεβάζω, λες να τ' ανέβαζα;


     
  6. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    μαλιστα...ηθικους φραγμους εμεις του βδσμ δεν εχουμε.Ολα για την υδονη....Οταν ομως ακουμε εμεις για παιδεραστες εμεις πρωτοι τα περνουμε στο κρανιο.Δεν ειμαστε εμεις τετοιη λεμε εμεις μονο αυτο κανουμε λεμε.Δηλαδη τι κανουμε ρε παιδια?Στην ουσια τους γραφουμε ολους στα Αρχ....μας.Ε λοιπων δεν ειναι τοσο απλα.Αν δεν βαλεις φραγμους στην υδονη δεν διαφερεις σε τιποτα απο τους δουριδες αυτου του κοσμου.Και ειδηκα ο δημοσιος εξευτελυσμος σε αυτη την κατηγορια πεφτη.Να εχουμε να λεμε τωρα..........................
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    παντως αυτες οι φωτος δεν ειναι δημοσιος εξευτελισμος. δεν ειναι σε δημοσιο χωρο, δηλαδη να μπορει να δει το θεαμα ο καθε περαστικος. ειναι σε κλειστο χωρο και με συγκεκριμενους παρατηρητες
     
  8. Master Kostis

    Master Kostis New Member

    ειναι απαραιτητο να δειχνειες σε ολους ποιος ειναι ο κυριαρχοσ του παιχνιδιου και ποιος ο υποτακτικος.
    Αυτο γινεται μονο δημοσια.
     
  9. sodum

    sodum New Member

    η αλήθεια είναι πως στο προκείμενο δεν πρόκειται ακριβώς περι δημοσίου εξευτελισμου.
    πάντως η παιδεραστία είναι κάτι το τελείως διαφορετικό αφού εκ προοιμίου θεωρείται πως δεν υπάρχει διαφανης και υπευθυνη συμφωνία από τις δύο πλευρές καθώς το παιδί μπορεί ευκολα να πέσει θύμα εξαπάτησης (με δεδομένο πωςς δεν πρόκειται για παρα τη θέληση συνευρεση)
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος


    Όντως, whipmarks, είτε δεν έχεις καταλάβει τίποτε, είτε εφαρμόζεις το "να έχουμε να λέμε" που έγραψες στο τέλος. Σε ένα νήμα με τρακόσιες τόσες απαντήσεις όμως, δεν θα καθήσω να ξαναεξηγήσω αυτά που έχουν αναλυθεί εκτενέστατα πιό πάνω. Διάβασε.

    Ένα πράγμα θα πω, μόνο: Εάν δεν υπήρχαν πράγματι ηθικοί φραγμοί, δεν θα προσέφεραν καμμία απόλαυση πρακτικές όπως ο εξευτελισμός, που λειτουργούν κυρίως εγκεφαλικά...




     
  11. rannia

    rannia Rannia Papa Pantyhosed Sissy Slave

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    εδω στην Ελλαδα οποιος μου εξασφαλισει τετοια υποταγη και εξευτελισμο και ακομα πιο δημοσια γινομαι δωρεαν δικη του για μονιμη παρτουζα και μαζοχιστικη κατασταση.
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος


    Ακόμη κι αν είναι τόσο εξαιρετικά σκληρός σαδιστής, που να σε υποχρεώσει να είσαι μονίμως ξυπόλητη και ξεκάλτσωτη;