Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public sex Εμπειρίες/Φαντασιώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Cuckold4Mistress, στις 14 Μαϊου 2014.

  1. Ion_

    Ion_ New Member

    Κίνηση από κόσμο να περνά υπήρχε ;;;
    Η αίσθηση του να σε πιάσουν σου άρεσε
    ;
     
  2. AntreasTr

    AntreasTr "There's beauty in the bruises of passion" Premium Member

    Έχω φαντασίωση σε δοκιμαστηριο. Όπως αλλαζει/δοκιμάζει το οτιδήποτε, να μπω χωρίς να το ξέρει και να ξεκινήσει παιχνίδι. Δάχτυλα, σεξ, στοματικο ΌΛΑ
     
  3. Ναι υπήρχε κόσμος οπως και η
    Ναι υπήρχε κόσμος, αλλιώς δεν θα είχε νόημα  
     
  4. Yiyi

    Yiyi .

    Οι καλύτερες εμπειρίες ήταν και είναι σε μέρη που νιώθεις πως υπάρχει το ενδεχόμενο να μας δει κάποιος, αλλα αυτό το ενδεχόμενο είναι πολύ σπάνιο. Έτσι κλιμακώνεται η διέγερση από την ντροπή της έκθεσης, αλλα ταυτόχρονα δεν ενοχλείς και τον κόσμο που δεν έχει καμία διάθεση να δει κίνκυ σκηνικά ή τσόντα.
    Τώρα σε μια παραλία ερημικη που θ αφήναμε εκεί της ζωής μας το βήμα, ή σε κάποιο μπαλκόνι ή αυλή που είναι και ιδιωτικός χώρος τις μικρές ώρες μετά τα μεσάνυχτα ή και λίγο πριν ξημερώσει, αν κάποιος περίεργος βολτάρει μόνος εκεί, κάπως πήραμε όλοι μαζί τα ρίσκα μας : P
    Επίσης και στο βουνό με την δροσούλα είναι χοτ σποτ, καλοκαίρι ίδιως με τον καύσωνα και όλο το heat του πάθους και του θερους.
    Γενικά πάντα ήμουν φαν των βουκολικών σκηνικών σε πλέυ με δημόσια έκθεση κλπ, ίσως επειδή είναι σπάνιο να πετύχεις κοσμο εκεί, ίσως κι επειδή κόντα στη φύση, ξυπνάνε όλα τα βουκολικά ένστικτα, τα απείθαρχα και μη καθωσπρεπισμένα.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχει το excitment του, να τα λέμε αυτά.

    Το έχω κάνει μερικές φορές στη ζωή μου, αν και όχι φάτσα φόρα.
    • Την πρώτη φορά μου πήρε πίπα ο γιος ενός οικογενειακού φίλου στο υπόγειο της πολυκατοικίας, πρέπει να ήμουν 15 κι εκείνος 16, και όχι τίποτε άλλο αλλά ήταν και μέρα μεσημέρι!
    • Την δεύτερη φορά, στα 23, μου είχε κάνει πίπα η τότε κοπέλα μου στο γραφείο μου στην πτέρυγα Ν των θρυλικών λυόμενων του Πιτσικέι, εκεί μας πήρε και γραμμή ένας προπτυχιακός που δούλευε και αυτός στο υπολογιστικό κέντρο και ο οποίος αρκέστηκε να μου χαμογελάσει και να μου κλείσει το μάτι ενώ η δικιά μου δεν το πήρε χαμπάρι.
    • Την τρίτη φορά, στα 26 μου, μου πήρε πίπα η τότε κοπέλα μου στα σκαλιά μπροστά από το φοιτητικό της διαμέρισμα, το οποίο η αλήθεια είναι ότι ήταν στον τελευταίο όροφο ενός απαρχαιωμένου κτηρίου.
    • Την τέταρτη φορά πήρα την πρώην σύζυγό μου από τον κώλο στα σκαλιά που ανέβαινε από το υπόγειο γκαράζ προς το ισόγειο, αυτό -και παρά την ώρα- ήταν λίγο risky
    • Την πέμπτη φορά, δεν το λες ακριβώς δημόσιο, αλλά μου πήρε πίπα μια πρώην, που τύγχανε και συνάδελφος, στις τουαλέτες της Εταιρίας που εργαζόμασταν τότε.
    • Την έκτη φορά, με την νυν σύζυγό μου, σεξ στο καπό του αυτοκινήτου πάνω στην Πεντέλη, και μπορεί να μην ήμασταν πάνω στο δρόμο, αλλά με λίγη προσπάθεια φαινόμασταν.
     
  6. Ion_

    Ion_ New Member

    Ε κάποιοι επιλέγουν την λίγη κίνηση ενώ άλλους μας εξιταρει να είναι περασμα
     
  7. slave32

    slave32 Contributor

    1. Κλαμπ στη Πατρα. Μου εκανε η τοτε Αφεντρα μου σπανκινγκ μεσα σε γυναικεια τουαλετα. Οταν βγηκαμε δεν καταλαβαιναν ακριβως οι κοπελες εκει τι ειχε συμβει.

    2. Καρναβαλι Πατρα πηρα πιπα στον κολλητο μου στην παρελαση. Μας ειδαν πολλοι.

    3. Πατρα 2004 η εθνικη παιζει με Ισπανια στους ομιλους πηδαω πρωκτικα μια φιλη στο ρετιρε της, ειναι γυμνη κολλημενη στη τζαμαρια. Μας βλεπει η αντροπαρεα στο απεναντι παραθυρο

    4. 2006 κεντρο Αθηνας η Ελενα με βαζει να γονατισω στην Βουκουρεστιου τα ξημερωματα και να τις γλειφω τις μποτες της μας βλεπουν πολλοι

    5. 2024 πευκοχωρι μαστιγωμενος με κολλαρο για μπανιο με μια φιλη απο δω.
     
    Last edited: 13 Ιουλίου 2024
  8. slave32

    slave32 Contributor

    Και φυσικα το pedestal
     
  9. Athenian1

    Athenian1 New Member

    Εμπειριες
    1. Δάχτυλο σε τουαλέτα κλαμπ με κοπέλα που γνωριστήκαμε εκεί.
    2. Σεξ σε τουαλέτα μπαρ με πρώην.
    3. Πίπα στο Λυκαβηττό με πρώην.
    4. Πίπα στο αμάξι γνωστής μου. Βράδυ κατω από το σπίτι της (περνούσε κόσμος αλλά δεν σταματουσε..)
    Φαντασιώση
    Group play σε καμπινγκ
     
  10. slave32

    slave32 Contributor

    Πηγαιντε Αρμενιστη ολο κ κατι εχει
     
  11. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Προσωπικά προτιμώ τον δημόσιο εξευτελισμό !
     
  12. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Να φοραω πρωκτικο δονητη. Να εχει το κοντρολ καποια γυναικα. Να ειμαστε για καφε. Να με.
    ελενχει. Να προσπαθω να μην χυσω και να μην με δουν οι γυρω γυρω να ερχομαι σε οργασμο!!!!!