Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

slaughtering απο γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος masada, στις 24 Μαϊου 2007.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Syrah με την ιδια λογικη παμε ταξιδακι στο ιρακ και παρακολουθουμε σφαγες αμαχων!το σφαξιμο ενως ζωου ειναι μια πραξη συγκεκριμενη!ειναι ας πουμε μια πραξη ιερη.θυσιας ενως ζωντανου πλασματος για να θρεψει!λυπαμαι αλλα για μενα προσωπικα δεν μπορω να το δω αλλιως!ας με πουνε κολιμενο και συντηριτικο!
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    Kαι να συμπληρώσω. Και το καρπούζι βγάζει περισσοτερα "ζουμιά" με λίγη φαντασια .



    ΥΓ. Η γιαγιά σου ήταν σοβαρή γυναίκα. Αν τη ρωτούσαμε (που έχει και την εμπειρία) θα μας έλεγε πως είναι πολύ σοβαρή για ν ασχολειται με τετοιες μανδαλακίες και θα γελούσε με τα χάλια μας.
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δηλαδη ρε georgia ετυχε να περναει απο εκει ο τυπος και ειπε να κατσει να φτιαχτει?δηλαδη περνει ματι στην ουσια!βρε την κακομοιρη την γυναικα!
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    τελικά αυτό που ενοχλεί είναι το σφάξιμο του ζωου ή το γεγονός οτι κάποιος καυλώνει παρακολουθώντας το?
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    το δευτερο!εμενα μου αρεσει το κρεας!και δεν πιστευω πως ερχετε εξ ουρανου
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αν είχατε το ανάλογο φετιχ,κατά πάσα πιθανότητα θα καυλώνατε

    επίσης οι λόγοι που η γυναίκα σφάζουν το ζωο είναι πρακτικοί(για να το μαγειρεψουν να το φανε πχ)και οχι αποκλειστικα για τον ερεθισμο του φετιχιστη

    (το εσβησα πριν καταλαθος.συγνωμη)
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: slaughtering απο γυναικες

    Αγαπητη μου Γεωργια..   ο σκοπός θανατωσης δεν έχει σημασια. για το φετιχ μιλάμε..
    ας το σκοτωνε κ για γουνα..

    Το να του σηκωθεί κάποιου επειδή μια ζωη φευγει.. εμενα μου κάνει μη υγιής άνθρωπος.. κ δεν με αφορά απο εκεί κ πέρα.. δεν τον κρινω.. αλλά σαφώς δεν τον συναναστρέφομαι

    @georgia+@syrah
    Τα λοιπά που αναφερε/ς η συραχ περι μπερδεμενων εννοιων ειναι μόνο στο μυαλο της ισως.. καθώς οι ενστασεις αναφορικά με την κακοποιηση των ζωων δεν αναφεροταν στο slaughtering..


    Ισως, δεν αντιλήφθηκε/ς οτι αφορούσαν και απευθύνονταν στο δικό της/σου κ μονο ποστ, όταν ανέφερε/ς κάποια στιγμή ότι δοκίμασε/ς η ίδια την θανάτωση μέσω βασανισμού κάποιου άτυχου ζώου ώστε να ερευνήσει/ς πως θα νιώσει/ς η ίδια.. (αυθαίρετα συμπεραίνω ότι αν εισέπραττε/ς ευχαρίστηση θα το επαναλάμβανε/ς.. αυτό η ίδια/εσύ μπορει/ς να το πει/ς..)
    Εκεί ετέθησαν όλες οι ενστασεις κ αντιδράσεις   έστω κ αν ηταν εκτος θέματος του νήματος..
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2008
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    δλδ η σφαγή ενος ζωου προς βρωση ειναι μια ιεροτελεστια που καποιος,ερεθιζομενος απο αυτην την εικονα,την βεβηλωνει?
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν μου λες γεωργια αν εχω φετιχ να βλεπω μια εγχειριση να πεταγοντε αιματα παντου και να φτιαχνομαι την ωρα που ξεψυχαει ο αλλος θα ηταν οκ?γιατι δεν κανω τιποτα κακο!απλως βλεπω!
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: slaughtering απο γυναικες

    μη υγιές άτομο είμαι και εγω για κάποιους, απο την στιγμή που είμαι μαζοχίστρια.

    δεκτές οι απόψεις και τα όρια όλων.απλά επέμενα επειδή είδα μια "θύελλα αντιδράσεων"(sic),προς ενα φετιχ,που στην ουσία είναι ακίνδυνο σε σχέση με άλλα φετιχ ή bdsm πρακτικές.

    απλά όπως έχουν ξαναπεί,ας έχουμε μια κάποια ανοχή στην διαφορετικότητα,απο την στιγμή που εμείς οι ίδιοι διαφέρουμε από τους "άλλους".

    ζητώ συγνώμη αν παρερμήνευσα το προς τα που στόχευε η αντίδρασή σου
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: slaughtering απο γυναικες

    Nα σαι καλα..  
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αν κάποιος ερεθίζεται με κάτι τέτοιο,θα γυρίσω εγω να του πω τι???οτι "δεν κάνει"?και γιατί δεν κάνει???επειδή εγω η ίδια βλέπω τον θάνατο ενός ανθρώπου με φόβο και λύπη??