Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Slave χωρίς Master?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ema, στις 20 Αυγούστου 2013.

  1. Ema

    Ema New Member

    Χτες το βράδυ άκουσα τον Master μου να μιλάει στο τηλέφωνο με κάποιον συνέταιρο του. Παρόλο που δεν μου το έχει πει ακόμα, είμαι βέβαιη ότι θα φύγει για επαγγελματικούς λόγους. Προβληματίζομαι πολύ γιατί την τελευταία φορά που συνέβει αυτό έλειψε για τρεις εβδομάδες. Τότε δεν είχαμε αναπτύξει την τωρινή, σαδομαζοχιστική μας σχέση και δεν με προβλημάτιζε τόσο πολύ... Ομώς τώρα νιώθω ότι έχουμε κάτι πιο δυνατό από μια απλή, τυπική σχέση.

    Εσείς τι κάνετε όταν ο/η αφέντης/ντρα σας φεύγει?
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Slave χωρίς Master?

    την υποστηριζω, τι αλλο;

    Χελλοου για δουλεια παει!! το λενε, συντροφικοτητα!!
     
  3. anchor

    anchor Regular Member

    Περιμένω να επιστρέψει.
    Αν πηγαίνει για δουλειές, του εύχομαι καλή επιτυχία.
    Αν πηγαίνει για διακοπές, καλή ξεκούραση.
    Φροντίζω και προστατεύω τον εαυτό μου όσο καιρό λείπει, για να με βρει σε καλή κατάσταση. Αυτά.
     
  4. Ema

    Ema New Member

    Απάντηση: Re: Slave χωρίς Master?

    Ευχαριστώ πολύ! Αυτό πραγματικά με βοήθησε! <3