Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Somnophilia ή Sleepysex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 15 Φεβρουαρίου 2007.

  1. john_m

    john_m Bollocks mandola

    Χμ! Αρκετα ενδιαφερων.Μια διαφορετικη προσεγγιση και αντιμετωπιση του υποτακτικου.Είναι η απόλυτη υποταγή όσο αφορά στο πρόσωπο που υποκρίνεται(δεν θα ελεγα τον ''νεκρο'' γιατι δεν μου κανει ετσι).Πληρηs ακινητοποιηση στιs εντολεs του Κυριαρχου.........
     
  2. deluxe

    deluxe Regular Member

    Σεξ, ενω κοιμαται ο αλλος;

    Μερικες φορες, οταν κοιμαται η κοπελα μου βλεπει διαφορα ονειρα σεξουαλικου περιεχομενου που γινονται πολυ αληθινα. Κουνιεται, μιλαει, βογγαει, κανει διαφορα.

    Μια φορα που το εκανε, ειπα να δοκιμασω να την ακουμπησω να δω τι θα γινει, μηπως ξυπνησει. Ακουμπαω τη ρωγα της και τη φιλαω, με φιλαει και εκεινη και φωναζει πιο δυνατα. Μετα παιζω με τις ρωγες της και αυτη που κατεβαζει το βρακι. Πηγαινω προς το μερος της και μου κανει στοματικο και μαλιστα κανονικοτατο! Δυστυχως ειχε περιοδο και δε μπορουσε να μπω μεσα της. Και ολα αυτα χωρις να ξυπνησει. Εβγαλα και ενα βιντεακι να της το δειξω. Ειχε παθει τη πλακα της. Δε το πιστευε.

    Πως εξηγειται κατι τετοιο; Ειχε κανεις παρομοιες εμπειριες;
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Re: Σεξ, ενω κοιμαται ο αλλος;

    εγω ουτε στον ξυπνιο μου..
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Σεξ, ενω κοιμαται ο αλλος;

    εχμ ,μπορώ να πω ότι κάναμε έρωτα και μετά ξανακοιμήθηκε ... δεν νομίζω να το έκανε στον ύπνο της πάντως ... βέβαια δεν τράβηξα βιντεάκι!

    αλλά μίας και τράβηξες μας το δείχνεις και εμάς για να κρίνουμε ορθότερα ?!?! χεχεχεχεεχε
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  6. AriaReflection

    AriaReflection New Member

    Re: Σεξ, ενω κοιμαται ο αλλος;

    Κι εδώ αν θέλετε να το δείτε επιστημονικά:
    Trance - Wikipedia, the free encyclopedia

    Όλα είναι θέμα εγκεφαλικής δραστηριότητας, και πόσο βαθιά κοιμάστε σε κάθε περίπτωση. Θα σας έχει τύχει πολλές φορές να δείτε όνειρα που αργότερα τα θυμάστε. Tα όνειρα αυτά τα βλέπετε στην κατάσταση Theta (μεταξύ ύπνου-ξύπνιου). Στην κατάσταση Theta, το παραμικρό εξωτερικό ερέθισμα μπορεί να σας ξυπνήσει (πχ ένα τηλέφωνο), οπότε περνάτε απότομα στη κατάσταση Alpha και έπειτα θυμάστε το όνειρο που βλέπατε.

    Στην περίπτωση που ανέφερε ο deluxe, η κοπέλα του έβλεπε όνειρο σε κατάσταση Delta (βαθύς ύπνος). Όταν ο deluxe δημιούργησε εξωτερικά ερεθίσματα, η κοπέλα του πέρασε σε κατάσταση Theta, οπότε και πάλι ήταν (μισο)κοιμισμένη.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σεξ, ενω κοιμαται ο αλλος;

    Μια φορά μια συμφοιτήτρια μου που φιλοξενούσα μαλακίστηκε στο κρεβάτι μου.Μετά έμαθα πως έβαζε σπιουνιές και δεν της ξαναμίλησα..  
     
  8. deluxe

    deluxe Regular Member

    Μου εκανε τρομερη εντυπωση παντως, γιατι στο στοματικο την ψιλοπιεζα λιγακι και της βαρουσα το στηθος.. Απορω πως γινεται να μην ειχε ξυπνησει!
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Somnophilia ή Sleepysex



    Γιά δοκίμασε να τη βαρέσεις πιό δυνατά την άλλη φορά... Πορτατίφ, έχεις στο κομοδίνο σου;



     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Μήπως είχε πιει τίποτα πριν τον ύπνο;



     
     
  11. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Ήπιε κατα τη διάρκεια  
     
  12. deluxe

    deluxe Regular Member

     

    Δεν ειχε πιει τιποτα..