Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Somnophilia ή Sleepysex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 15 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Emma

    Emma Contributor

    Το fake orgasm ξέρεις τί είναι;

    Ε κάπως έτσι είναι και το fake sleeping ή το fake non-awakening.
     
  2. deluxe

    deluxe Regular Member

    Καλα δεν ειμαι και κανενας μλκς.. 2 χρονια σχεση. Ποτε δε μου λεει ψεμματα και το καταλαβα και εγω ο ιδιος.. Απλα φαινεται ηταν τοσο εντονο το ονειρο ( εμενα εβλεπε   ) που ηταν σα να το ζουσε και στη πραγματικοτητα.. Τι να πω..



    ** Παρακαλω να το ξαναπαθει!!   **
     
  3. AriaReflection

    AriaReflection New Member

    Εγώ στο στρατό έπεσα από το πάνω κρεβάτι και δε πήρα χαμπάρι.   Με ξύπνησε ο θαλαμοφύλακας.  
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Μωρέ καλά τα λέει ο Λιακόπουλος,τελικά για τις χημικές ουρές (chemtrails). Μας ψεκάζουν αδέλφια..
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    @ madlene: δύο ερωτήσεις.

    1ον Τι σου έκανε εντύπωση σε αυτές τις φωτογραφίες ώστε να τις επιλέξεις;
    2ον Τι σχέση πιστεύεις πως έχουν με το θέμα του thread;
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Στο μόνο που μπορώ να απαντήσω(όσο γι'αυτά που ρωτάς, είναι καθαρά δικό μου personal θέμα στο τι μου βγάζουν οι συγκεκριμένες φωτό)αν σε ενοχλούν,μπορείς να μου πεις να τις αποσύρω απο το νήμα σου u know.Just like that.
     
  8. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Ε άμα είναι και καθαρά δικό σου και personal θέμα πάω πάσο....
     
  9. atasai

    atasai Regular Member

    Εγώ που διαβάζω την madlene σαν ανοιχτό βιβλίο, πιστεύω πως τις επέλεξε επειδή δείχνουν sleepysex, ακριβώς δηλαδή αυτό που πραγματεύεται το νήμα.

    Η μία κοπελίτσα μάλιστα δείχνει να την έχουν επισκεφτεί incubi στο όνειρό της, αν κρίνω από την χαρωπή γκριμάτσα.
     
  10. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Το να βγάζεις personal θέματα κάποιου στην φόρα δεν είναι σωστό. Ειδικά αν είναι και καθαρά δικό της τότε είναι και λόγος για ban. Πρόσεχε.  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ακριβώς!Είναι απλά εικόνες επι του νήματος.
     
  12. deluxe

    deluxe Regular Member

    Γιατι ban; Ειπε κατι κακο;