Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Somnophilia ή Sleepysex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 15 Φεβρουαρίου 2007.

  1. WisDomme

    WisDomme I am just Myself - that's all.

  2. spiros482

    spiros482 New Member

    Απάντηση: Somnophilia ή Sleepysex

    μου αρεσει πολυ και το roleplay game το να προσποιειται η κοπελα ...ματια σταθερα ανοιχτα, στομα μισανοιχτο, χαλαρη, ευλυγιστη και ολα αυτα, αλλα και το roleplay game το να προσποιειται την αναισθητη ...ματια κλειστα φυσικα και χαλαρη ή ακομα καλυτερα να ειναι πραγματικα αναισθητη μεσω καποιου υπνωτικου χαπιου...σε αυτην την περιπτωση μιλαμε για την απολυτη χαλαροτητα του σωματος !!!!
    επι της ευκαιριας...οποια διαβαζει αυτο το post και θελει να ζησει μια ξεχωριστη εμπειρια ή ειναι ηδη εμπειρη και θελει να το δοκιμασει και μαζι μου ας μου το πει
     
  3. Απο τις πιο όμορφες στιγμές.....κοιμομασταν γυμνοί....μετα απο έντονο και παθιασμένο σεξ στην θάλασσα που συνεχιστηκε στη παραλια....κάτω απο τα...έκπληκτα ματια....των σκυλιών που μας ακολουθούσαν σε όλη την παραλία. Φυσικά είχε συνεχιστεί και στο δωμάτιο το σεξ.....
    Τα χαράματα,ξυπνώντας καυλωμενος-η κοπελα είναι πανεμορφη- συνεχίσαμε,την...ξυπνησα και μες την έκπληξη που ένιωσε ευχαριστη στη φυσικα- ξανακοιμηθηκαμε....μες την καυλα....
    Να είσαι καλά που....γνωριστηκαμε και νιωσαμε τοσα πολλά μόλις....τη δεύτερη φορά που βρεθηκαμε.
     
  4. Υγ Στο χέρι σου είναι....να ζήσουμε πιο έντονες στιγμές....αρκεί....ξέρεις εσύ.
     
  5. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Με το ροχαλητό, τι παίζει;
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Rohalitophilia
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  8. brenda

    brenda FU very much

    Το σεξ μέσα στον ύπνο, ή με την επίφαση του ύπνου, είναι όντως κομμάτι μιας λεπτοφυέστερης επικοινωνίας μεταξύ ομόκλινων συντρόφων.
    Δεν μπορώ να το φανταστώ άλλωστε και διαφορετικά.
    Δεν είναι κάτι που μπορείς να το προγραμματίσεις, αν και μπορείς ανετότατα να το φαντασιωθείς.
    Εγώ το φαντασιώνομαι συχνά.

    Το έχω ζήσει, σε διαφορετικές περιστάσεις της ζωής μου και μάλιστα πολύ απολαυστικά.
    Συμφωνώ ότι πρόκειται περί βαθύτατης και ουσιαστικότατης παράδοσης, όπως πρόκειται επίσης και για κάτι που δεν τους εξιτάρει όλους.
    Σχετίζεται νομίζω με την υπολανθάνουσα ανάγκη κατίσχυσης και μάλιστα σε εντελώς πρωτογενή και πρωτόγονη μορφή, που εκφράζεται σαν πλήρης εκχώρηση ελέγχου. Συνέβη πρώτη φορά σε μένα, όταν η συνειδητοποίηση της ανάγκης κατίσχυσης ήταν υπό διαμόρφωση και λειτούργησε σαν μηχανισμός παράδοσης, εντελώς καυλωτικά και λυτρωτικά.

    Δεν ξέρω αν ο συσχετισμός με την νεκροφιλία συμπεριλαμβάνει τα παραπάνω, ωστόσο για κάποιον περίεργο λόγο δεν με σοκάρει καθόλου.
    Στην συνειδητοποιημένη πλέον αρέσκεια και την λαγνεία του ύπνου και της έννοιας της ''ύπνωσης'', έτσι όπως συχνά περιγράφεται η ψυχολογική κατάσταση του υποτακτικού μέλους μίας σχέσης, για περιορισμένο χρόνο ή και γενικότερα, η φάση δηλαδή που νιώθει σα να έχει φάει μία με μια βαριοπούλα στο κεφάλι, νομίζω ότι περιγράφει πολύ καλά την δύσκολη αυτή, αλλά αρραγή σύνδεσή του με το Κυριαρχικό μέλος της σχέσης, οπότε, θεωρώ ότι όλο αυτό που περιγράφεται είναι πολύ σχετικό με το D/s, είναι αναπόσπαστο κομμάτι του και πατάει πάνω σε μηχανισμούς που δεν χρειάζεται να αναλύσουμε, αλλά υφίστανται και αποτελούν πολύ ισχυρό συνδετικό υλικό μιας τέτοιας σχέσης.

    Δεν μπορείς να το ζήσεις με τον καθένα, είναι ένας μυστήριος ομφάλιος λώρος που νιώθεις να σε συνδέει με τον άλλον.
    Το σεξ υπό αυτές τις συνθήκες, είναι κάτι παραπάνω από μία απλή πράξη, είναι μία διείσδυση στο υποσυνείδητο και στο ασυνείδητο του άλλου.
    Είναι ένα ταξίδι κάτω από το δέρμα, μία περιήγηση στην ψυχή του, μέσω του μη αντιδρώντος σώματος, που είναι ανοιχτό και δεκτικό όμως σε μία τέτοια πράξη βαθιάς παράδοσης.

    Ίσως γι΄αυτό, ορθά κατ΄εμέ, δεν μπορείς να το ζήσεις με τον καθένα, είναι μία ειδική συνθήκη παράδοσης ελέγχου, είναι σε ένα βαθμό παράδοση ψυχής, άρα τα κριτήρια για την επιλογή είναι συνολικά, ενδεχομένως και εντελώς υποσυνείδητα, με ανθρώπους που γνωρίζουμε ότι το αντιλαμβάνονται όπως εμείς, στην σπουδαιότητά του.

    Κι αυτά σας τα λέει ένα ινσομνιάκι ολκής, σαν και του λόγου μου, που όμως απολαμβάνει την ιδέα μιας τέτοιας παράδοσης υπέρμετρα και την φαντασιώνεται συχνά.
    Ξέρω όμως ότι είναι εμπειρία ιδιαίτερη και βαθιά, προορισμένη για ανθρώπους που μοιράζονται κάτι πολύ σημαντικό, είτε το ξέρουν είτε όχι, βασισμένο στην απόλυτη εμπιστοσύνη του ενός στον άλλον, χωρίς φόβο για το βάθος της πράξης και με πολύ πάθος, που ενίοτε σιγοκαίει σιωπηλά.
     
  9. Θα συμφώνησω απολυτα ,ειδικα με το σχόλιο σου
     
  10. ημιαναισθητο σεξ.... Οπως στο Kids
     
  11. Serendipity85

    Serendipity85 New Member

    11:11...
     
  12. Το είδα κ γω.....τυχαίο.....(?)