Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Somnophilia ή Sleepysex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 15 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Δεν ήταν ακριβώς επιλογή μου όλο αυτό.. μου το έκανε εκείνος με το έτσι θέλω.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Με το έτσι θέλω γίνονται τα όμορφα. Enjoy, μη νιώθεις άσχημα! <3
     
  3. Θα προτιμούσα να είχα ερωτηθεί στην συγκεκριμένη περίπτωση.. ή έστω να είχε σεβαστεί την κατάσταση και να μην είναι τοσο βίαιος..
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καλά, ε τότε έχει χαθεί το παιχνίδι κορίτσι, ποιος ο λόγος.  
     
  5. ΟΚ. ουσιαστικα μιλαμε για περιπτωση που γινεται υπερβαση οριων που θετει το υ.
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    τέλειο!! μην εχεις παράπονο!!!! λιώνω , το δε πρόβλημα σε εμένα είναι οτι δεν παίζει να μην έχω ξυπνήσει πρώτη είτε απο άγχος να είμαι ξύπνια και έτοιμη και κομπλέ και μην θελει τίποτα και αααα να τον ξυπνήσω όταν μου πει και αα να προλάβω να του κάνω τριψιές χαχα πριν παραξυπνήσει και δεν με αφήνει χαχαχα

    με αποτέλεσμα να μην εχω καταφέρει ποτέ να μην ξυπνήσω πρώτη. Αλλά και πρώτος αν ξυπνούσε με το που θα μου κανε καμια κίνηση να με αγγίξει πάλι σαν ζουρλό θα ανοιγα μάτια χαχα εδώ στον ύπνο του αμα τύχει και με πάρει αγκαλιά ξυπνάω και χαίρομαι μόνη μου, άλλη μισή ωρα να κοιμηθώ μετά!

    Πρεπει να είναι τέλειο να σε πασπατέυουν στον ύπνο σου, ή να σε βαράνε στον ύπνο σου πως ξυπνάς άραγε; με πανικό;
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Για να νιώθει άσχημα, προφανώς ήταν μία κακοποιητική συμπεριφορά. Προσοχή διότι δεν είναι όλα BDSM.

    @Αννουλα28
    Ενδεχομένως να έγινε παρερμηνεία του συμβάντος που περιγράφεις λόγω του νήματος που επέλεξες να το μοιραστείς.
    Ελπίζω να το έχεις ξεπεράσει.
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ίσως, δεν είναι όλα BDSM, από την άλλη αν ήταν όντως κακοποιητική συμπεριφορά, δεν είχε στόμα να μιλήσει;
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σουρλουλού, περιέγραψε την ημιλιπόθυμη κατάστασή της. Ολίγη προσοχή λοιπόν.
    Το αφήνουμε εδώ το θέμα. Δεν έχει σχέση με το νήμα.
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ο ύπνος και το φαγητό μέσα στο πιάτο μου είναι ιερά  
     
  11. Έχεις απόλυτο δίκιο. Ήταν χαζομαρα που το έγραψα εδώ.. δεν έχει σχέση με το θέμα που συζητάτε.. ήταν όντως κάτι άσχημο και μη συναινετικό.
     
  12. Συμφωνώ απόλυτα. .