Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

spanking-bdsm models

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος BondageMaster, στις 20 Φεβρουαρίου 2012.

  1. BondageMaster

    BondageMaster New Member

    Πρώτο μου θέμα σ' αυτό το φόρουμ και ξεκινώ με μια απορία. Υπάρχουν αμέτρητα βίντεο με μοντέλα που συμμετέχουν σε bdsm σκηνές από ελαφριά έως πολύ extrem και η απορία μου είναι: Ειδικά στα πολύ extreme όπως της elite pain είναι δυνατόν να είναι αληθινές οι σκηνές αυτές; Στο ίντερνετ δεν βρήκα και πολλά πράγματα..
     
  2. Emiris

    Emiris Regular Member

    Άσε, ειδικά αυτά της torture galaxy που είδα να περνάει ολόκληρο χοντρό αγκίστρι από τη θηλή της κοπέλας παραλίγο να βγάλω έλκος.

    Αν εξαιρέσουμε τις bdsm σκηνές με τα χαζοχαρούμενα (για τα γούστα μου) κουστουμάκια τους και τα ψευτομαστιγώματα από την άλλη, πολύ φοβάμαι ότι πλέον στο μεγαλύτερο μέρος της η πορνογραφία είναι πολύ πιο αληθινή από ότι φαίνεται. Είναι ένα έγκλημα που πρέπει να σταματήσει!

    Ας πούμε σε εκείνη τη σκηνή που της περνάνε το χοντρό τσιγκέλι από τη θηλή, πόσο να μπορέσει η κοπέλα να αποδώσει το πόνο;
    Πολύ λιγότερο από αυτό που νιώθει φαντάζομαι. Τι να δείξει; Είναι σκέτη απελπισία.


    Το ίδιο πιστεύω και για πάρα πολλές σκηνές πρωκτικού έρωτα όπου πολύ νεαρά κοριτσάκια αναγκάζονται να δεχτούνε στον αμάθητο ποπό τους πολύ μεγάλα πράγματα και χωρίς πολλά περιθώρια εκπαίδευσης και υπομονής.

    Για παράδειγμα δείτε το παρακάτω (άκρως ρατσιστικό κατά τα άλλα) βίντεο και πείτε μου αν η κοπέλα μπορεί να αποδώσει ολόκληρο τον πόνο που νιώθει:
    Black cock whore does lots of DP action


    Όλοι σήμερα έχουν εθιστεί και καταναλώνουν πορνογραφία, αλλά στην πραγματικότητα η βιομηχανία της πορνογραφίας είναι κάτι πάρα πολύ κακό κατά τη γνώμη μου. Γνήσιο τέκνο του καπιταλισμού που κυβερνά το δυτικό κόσμο, όπου θεός είναι το χρήμα και για αυτό επιτρέπεται να γίνονται όλα. Συχνά δε, με μια ηλίθια και υποκριτική δικαιολογία του τύπου «της/του άρεσε», ή «είναι ενήλικη/ος και έχει το δικαίωμα να αποφασίζει για τη ζωή του», και άλλες απάνθρωπες δικαιολογίες. Οδηγεί τις περισσότερες φορές στην ψυχική, σωματική και ηθική εξαθλίωση του ανθρώπου και δεν είναι τυχαίο το πολύ αυξημένο ποσοστό αυτοκτονιών των εμπλεκόμενων ηθοποιών:

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: spanking-bdsm models

    Η πορνογραφια,οπως καθε ''κινηματογραφικη'' τεχνη,χρειαζεται ισχυρη δοση ''ψευτικου'' δηλ. δυνατα και ''εξυπνα'' εφε...!!!!
    Διαφορετικα δεν ειναι ΟΜΟΡΦΗ...!!!!
     
    Last edited: 20 Φεβρουαρίου 2012
  4. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: spanking-bdsm models

    Πιστεύω εξαρτάται και από την "παραγωγή". Δηλ. άλλο είναι κάτι που έχει γυριστεί σε ένα υπόγειο με θύματα από human trafficking και άλλο κάτι που είναι π.χ. νόμιμο ή με δηλωμένους ηθοποιούς, σκηνοθέτη και συναίνεση.
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: spanking-bdsm models

    Σχεδον το ιδιο λεμε....κινηματογραφικη τεχνη με πολλα λαλακια(απο αυτο εξαρταται η παραγωγη) σημαινει ικανοι ηθοποιοι,συγχρονη τεχνολογια κατι σε σπιλμπεργκ του πορνο,αντιθετα.....no money σημαινει και με ενα κοκκορα.....''κικιρικου'' θα ακουσεις....!!!!!
     
  6. BondageMaster

    BondageMaster New Member

    Απάντηση: spanking-bdsm models

    Πάντως ακόμα και σε λιγότερο εξτριμ βίντεο είναι εντυπωσιακός ο αριθμός των νέων κοριτσιών που συμμετέχουν. Δεν νομίζω όπως και να έχει ότι η πλειοψηφία αυτών των στούντιο είναι παράνομη,οπότε υπάρχει η απαραίτητη συναίνεση. Λογικά το κίνητρο είναι τα λεφτά, αλλά υπάρχουν τόσες κοπέλες, (επειδή κυρίως γυναίκες είναι στην πλειοψηφία αυτών των βίντεο)που είναι διατεθειμένες να υποστούν όλο αυτό για τα χρήματα; Γιατί δυσκολεύομαι να πειστώ ότι σε όλες αυτές αρέσει το bdsm,το spanking και οτιδήποτε άλλο και είπαν να κάνουν το χόμπι τους επάγγελμα.Και δεν αναφέρομαι σε σοφτ σκηνές αλλά στα πιο σκληροπυρηνικά βίντεο.
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

  8. zyliet

    zyliet Regular Member

    Απάντηση: spanking-bdsm models

    αχχχ.....για τα λεφτά όλα γίνονται, δυστυχώς 
    σφίγγεις λίγο τα δόντια και .........σε γλυκαίνει η φαντασίωση των χρημάτων να σπαρταράν στα χέρια σου, στην τελική. 
    έδω υπάρχουν άλλοι/ες που το κάνουν αμισθεί και λεν και ένα τραγούδι(και δύο και τρία)....και δίχως να καβλώνουν παρακαλώ:scared:,
    τι μου λες τώρα...

    αλοίμονο στους μη μαζό υποτακτικούς  ...και στους δραχμοφονιάδες:evil: 

    και έτσι όπως γίναμε...;και που είσαι ακόμη:crazy: