Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Status: Goddess - Θεά, σημαίνει:....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 19 Νοεμβρίου 2006.

  1. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Status: Goddess - Θεά, σημαίνει:....

    Για και απο εμενα Νομιζο οτι η αναλιση το τι αντιπροσοπεβη η λεκσι ΓΚΟΝΤΝΤΕΣΣ εινε ακριβησ εσυ πιστεβησ οτι την αντιπροσοπεβησ ? γιατι αλλα λεσ οτι εισε εαν λιπον πιστεβησ οτι αντιπροσοπεβησ επακσια αυτον τον τιτλο πρεπι να αλακσισ και τησ αποπσισουγια τουσ υποτακτικουσ και τουσ Κυριρχουσ για τα ορ8ογραφικα μου λα8ι παρακαλο ουδεν σχολιο 
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    No καταλαβαινει.
     
  3. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Έχω την χαρά να γνωρίζω την Ευα από κοντά και πολύ καλά. Όποτε το τι την αντιπροσωπεύει και τι όχι νάσαι σίγουρος ότι ξέρω πολύ καλά. Σ' επιβεβαιώνω λοιπόν ότι επάξια φέρει τον τίτλο Goddess. Δεν το λέω μόνο εγώ που μπορεί να έχω και λόγους να το ισχυριστώ, το ξέρουν και το αποδέχονται όσοι την γνωρίζουν καλά. Άσε λοιπόν να το κρίνουν άλλοι ποιο αρμοδιοι.
    Ποτέ η Εύα δεν έθιξε τους Κυρίαρχους άντρες και ποτέ δεν τους αμφισβήτησε. Άποψη της είναι όπως και δική μου ότι ελάχιστα αρσενικά φέρουν επάξια και τους αξίζει ο τίτλος του Master.
    Εγώ καταλαβαίνει και παρακαταλαβαίνει.

    Και για την ιστορία του Ελληνικού BDSM
    …Πρέπει να είμαστε περήφανοι (ίσως να είναι υπερβολή για μερικούς θα έλεγα απλά ευχαριστημένοι) που η Εύα σαν Mistress και πάνω από όλα σαν άνθρωπος είναι ανάμεσα μας
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor