Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

switch all the time

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Prince, στις 21 Ιουνίου 2011.

  1. Prince

    Prince Purple Haze..

    Είμαι αρκετό καιρό στο site μου αρέσει περισσότερο να παρακολουθώ συζητήσεις και απόψεις ανθρώπων,μετά λοιπόν απο πολύ καιρό θα ήθελα να γράψω την ανησυχία μου.
    Είμαι switch str8 ,αυτό που πιστεύω πως διαφέρω απο κάποιους στο χώρο είναι πως θέλω να αλλάζω ρόλους κατα τη διάρκεια ενός session,και όχι σε διαφορετικά ή αν μου βγάζει η παρτενέρ μου να είμαι master ή slave αντίστοιχα οσο είμαι μαζί της.
    Και επειδή το έχω συζητήσει με αρκετά μέλη του site δεν έχω βρει κάποια να της αρέσει να αλλάζει κατα τη διάρκεια ενός session.
    πραγματικά πόσο αποκλίνουσα μπορεί να είναι μια τετοια συμπεριφορα σε ενα ήδη αποκλίνων group???
    ευχαριστώ.
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: switch all the time

    Αυτο που περιγραφεις νομιζω οτι ειναι εναλλαγες ρολων Τop/bottom στη διαρκεια ενος kinky παιχνιδιου.
    Απο αυτη την οπτικη γωνια θα βρεις σχετικα ευκολα παρτενερ αλλα μην ψαχνεσαι σε ακραια στατους.
     
  3. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: switch all the time

    ακριβώς αυτό ,μιλάω με female perv και switch αλλά και εκεί βλέπω οτι επιλέγουν ρόλους απο την αρχή.
     
  4. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: switch all the time

    Παρε τον ελεγχο και το παιχνιδι πανω σου, και οταν ελθει η ωρα, δωσε εντολη να σου κανει οτι επιθυμεις .Χαλαρα,με τον σωστο τροπο,στο σωστο timing, τα παντα γινονται.
     
  5. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: switch all the time

    το θέμα δεν είνα ινα δώσεις εντολή εσυ αλλά τεσπα όλα θέλουν προσπάθεια και ψάξιμο.
     
  6. Lloyd

    Lloyd New Member

    Απάντηση: switch all the time

    Πιστεύω ότι το κάθε ζευγάρι έχει τον δικό του χαρακτήρα - επικοινωνία και συγχρονισμό...
     
  7. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: switch all the time

    μα ποιος μίλησε για ζευγάρι η σχέση για session λέω.
     
  8. Brainstorm

    Brainstorm Regular Member

    Απάντηση: switch all the time

    Εντολη δεν ειναι αναγκη να δωσεις, αλλα μπορεις σιγα σιγα κατα την διαρκεια της επαφης/session να φερεις τα πραγματα προς την αλλαγη του ρολου.

    Καθολου δυσκολο, αλλα απαιτει τη στοιχειωδη χημεια.
     
  9. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: switch all the time

    Απο το πρώτο ποστ μου μάλλον δεν έκανα σαφές το γεγονός πως δεν θέλω να αλλάξω κάποια αλλά να βρώ κάποια να είναι έτσι.
     
  10. Lloyd

    Lloyd New Member

    Απάντηση: switch all the time


       
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: switch all the time

    Εμμ,τo αληθινο, το προστυχο περβοτσουλο το κινκ-αριο ειναι το πιο δυσευρετο στατους.Πολυτιμο και σπανιο,τυχεροι οσοι βρεθουν στο διαβα του...φυλασσεται ως κορη οφθαλμου 
    Νομιζω ομως οτι μεσα απο μια σχεση εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να βρεις αυτο που ψαχνεις.
     
  12. Prince

    Prince Purple Haze..

    Απάντηση: switch all the time

    Σε ευχαριστώ για τον οχετό ειρωνείας αν ήθελα κατα παραγγελία δόξα το θεό μπορώ να βρώ με κάποια ευρώ .
    Δεν ανέφερα η άφησα να εννοηθεί οτ ψάχνω κάτι απλά εξέφρασα την άποψη μου
    και καλό είναι αν δεν έχουμε κάτι να πούμε να μην ξεφτιλίζουμε το ποστ του άλλου με το κακής ποιότητας χιούμορ που έχουμε για να γελάσουν κάποιοι άλλοι εξίσου ........
    ευχαριστώ και καλύτερα να μασάμε άλλη φορά.