Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: Re: TΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ

    σσσςςςςς Κύριε Πέρρη! 

    συνεχίζω τα λάθη!!!!και μαθαίνω! 
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    πωπω πικρα τον καημενο, πως ξηγηθηκες κι εσυ ετσι ?
     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Άρχισα να πνίγομαι και να νιώθω ότι γυρίζω τραγωδία με θέμα «Ζω για σας Όχι για μένα» ώσπου άρχισα να μονολογώ: « Τι έκανες τρελή? Γιατί έφτασες ως εδώ? Μια ζωή μες την καταπίεση θα είσαι αφού αυτό που πραγματικά θες είναι η ζωή με μια γυναίκα! Θα κάνεις ότι καταδικάζεις ? Μια σχέση με άντρα για τα μάτια του κόσμου και από πίσω ο μεγάλος γυναικείος έρωτας? Κοροϊδία και ψέματα για να είναι οι άλλοι καλά και όχι εσύ? Μετά από όλα αυτά που πέρασες αυτό είναι το ευχαριστώ για σένα?» Αυτά τα ερωτήματα και πολλά ακόμα έκανα με τον εαυτό μου και το κερασάκι στην τούρτα ήταν τα λόγια ενός παιδικού μου φίλου που με είδε ότι ήμουν έτοιμη να τα βροντήξω όλα στον αέρα χωρίς να ξέρει καν για της προτιμήσεις μου μέχρι τότε, έρχεται και μου λέει « Είσαι ευτυχισμένη? Κάνεις αυτό που πραγματικά θες εσύ η το κάνεις επειδή το ήθελαν οι άλλοι?» Χωρίς να απαντήσω κατάλαβε από το ύφος μου ότι δεν ήμουν ευτυχισμένη.. μου λέει η τελευταία μου κουβέντα είναι αυτή και κάνε ότι θες, ακόμα δεν είναι αργά για τίποτα!: «Ζήσε σύμφωνα με τα ΘΕΛΩ τα δικά σου και ΟΧΙ με τα ΠΡΕΠΕΙ των άλλων»…

    Και για να μην πολύλογο επειδή είναι μια πολύ μεγάλη και λυπητερή ιστορία, κυριούλα όπως καθόντουσαν όλοι στο τραπέζι, πήγα έβγαλα την βέρα μπροστά του, ξεστόμισα ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα και έφυγα με την σκύλα μου(αμάξι) αδιαφορώντας για όλους κ όλα!... (Κρητικός ο ex ! Είχα και βεντέτες)…to be continue  

    Αυτό και αν ήθελε κότσια!