Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tα κορίτσια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 25 Αυγούστου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    H πρακτική, πραγματική ζωή μας, όταν δεν την κινούν τα πάθη, είναι άνοστη και πληκτική, κανένας δεν είναι ίδιος με κανέναν..
    Έχω βαρεθεί να ακούω την ίδια ατάκα: «Πού πήγαν τα αυθεντικά αρσενικά;». Είναι η καραμέλα την οποία πιπιλάνε εδώ και μερικά χρόνια, κάνω λάθος;

    Που είναι:
    ''Εκείνα τα αγνά κορίτσια με τις κορδέλες στα μαλλιά που περίμεναν υπομονετικά τον άνδρα κυνηγό να κάνει την κίνησή του. Οι γυναίκες – θήραμα. Και μαζί τους χάθηκε και όλο το παιχνίδι''.  

     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πι Πι Το Παπί  


    Τώρα που μπήκε στα τριάντα της
    κρατιέται μια χαρά
    τόσο που η καρίνα της
    δέχεται πλέον προξενιά
    και από νότιες θάλασσες

    Κοιτάζει τους περαστικούς με βλέμμα έγκαυλο,
    φορά εφαρμοστά νερά στα πισινά της,
    αρωματίζεται βαριές αλμύρες.

    Η γνώμη μου; Θα παντρευτεί συντόμως.

    [Γάμος Άνδρου] Του Άγγελου Ήβου
     
  3. bimbo

    bimbo New Member

    Τα κορίτσια....
    Οι γυναίκες; Οταν έχεις ζήσει την περισσοτερη απο την μισή σου ζωη παντρεμένη σαν συζυγος και σαν μαμά, αρκεί ένα τυχαίο πέρασμα από το φόρουμ για να αρχίσεις να ρωτάς τον εαυτό σου: "Μα καλά; κοιμόμουν μια ζώη;". Ειδικά όταν ανακαλύπτεις πως ότι βλέπεις εδώ σε τρομάζει, αλλά σε ξυπνάει κι όλας από έναν λήθαργο που σε είχε ρίξει (επίτηδες μάλλον) ο σύντροφός σου και λες: τελικά δεν είμαι ανώμαλη, υπάρχουν κι άλλοι σαν κι εμένα.Αν λοιπόν κάποια στιγμή δωσω στα πάντα μία μουντζα, θα ήθελα πολύ να γίνω μια καλή υποτακτική, αλλά ορκίζομαι ότι ποτε ξανά δεν θα παραδωσω τα κλειδιά της ευτυχίας μου σε κανέναν παρά μόνο για τόσο όσο θα μπορεί η κυριαρχία του να μου προκαλεί ευχαριστηση.
     
  4. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Σήμερα, έφυγα κλασικά νυσταγμενος απο το σπιτι με το αυτοκίνητο και στο παρακατω στενακι ερχοταν αναποδα ενα αλλο.

    Φυσικά δεν χωρουσε να περασει κανενα και απο πισω μου ηρθαν αλλα δυο. Κατεβηκα και διαπιστωσα πως οδηγουσε ενα κοριτσουδι το οποιο ηταν και θυμωμενο.

    Της ζητησα να κανει οπισθεν και δυσανασχετησε με αποτελεσμα να την αποκαλεσω τσοκαρο.

    Αφου με στολισε ως φαλλοκρατη, σεξιστη, τραμπουκο, φασίστα - μπορει και χρυσαυγιτη - με προκαλεσε να παρω την αστυνομια, πραγμα που εκανα.

    Οταν κατάλαβε πως εδινα την οδο στην αμεση δράση και τους ειπα πως ηθελα να μηνυσω για εξυβριση, μπηκε στην πορδη που ειχε για αυτοκινητο και εκανε οπισθεν σαν να μην υπηρχε τιποτα γυρω της.

    Αν σας πει καμια γνωστη σας πως εχασε καπου τον δεξι καθρεφτη στειλτε μου ινμποξ να σας πω που ειναι.

    Επισης, το τηλέφωνο ηταν αφορτιστο το πρωι αλλα αναρωτιεμαι ακομη αν το τσοκαρο ειναι σεξιστικο η πλεον εχουμε παρεξηγησει καθε λογικη έννοια σε αυτο το τοπο.
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    καλη γκομενα τουλαχιστον???
     
  6. Nomad

    Nomad Keyser Sose

  7. brenda

    brenda FU very much

    Είμαι χαζή που δεν καταλαβαίνω την αξιολόγηση?     
     
  8. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    @brenda δεν ειναι η αξιολογηση το θεμα. Θα στην εξηγησω άλλη ωρα, με ησυχία.
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το συμπαν συνωμοτει υπερ σου δλδ κι εσυ το παιζεις γκομενος...      
     
  10. Nomad

    Nomad Keyser Sose

  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Ειλικρινά,

     
     
  12. bimbo

    bimbo New Member

    Σαν κορίτσι κοιτάς να περνας καλά, ή τον γαμπρό, ή τον πριγκηπα, ή τα φράγκα κλπ κλπ
    Σαν γυναίκα απλά ξέρεις τι θες και το κάνεις πράξη.
    Αυτό εννοώ...