Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tι ζώο κρύβεται μέσα σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis_Epi8ymiwn, στις 1 Νοεμβρίου 2006.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Ισοβίτης με ποσοστό 41,67 %  
     
  2. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Tι ζώο κρύβεται μέσα σας?

    Ανθρωπος ξέρω ότι είμαι.
    Ο Αρκάς με βράζει...Γουρούνι 21,7%... Μαλακία! Προτιμούσα κάτι σε χελονονιντζάκι!  
     
  3. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    Απάντηση: Tι ζώο κρύβεται μέσα σας?

    άνθρωπος ορίτζιναλ με όλα τα καλά και τα στραβά του κόσμου
    ουάου
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. Animator

    Animator Regular Member

    Στον αρκα βγαινω ισοβιτης αλλα κανονικα:

     
    ΡΑΤΣΑ: Μπουλ Τεριέ.
    ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ: Μεγάλη Βρετανία.
    ΙΣΤΟΡΙΑ: Το Μπουλ Τεριέ χρησιμοποιήθηκε για να παλεύει αρχικά με τον ταύρο και αργότερα για τις κυνομαχίες. Το ¨αγώνισμα¨ αυτό έχει τεθεί εκτός νόμου από το 1835. Παρά την αγριωπή εμφάνιση είναι πολύ καλός σύντροφος για τα παιδιά.
    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Το Μπουλ Τεριέ έχει γεροδεμένο, μυώδες σώμα με τριγωνικό κεφάλι, που περιγράφεται ως ωοειδές. Επειδή δεν ανήκει σε ένα μόνο συγκεκριμένο μέγεθος το βάρος του κυμαίνεται μεταξύ 15 και 36 κιλών και το ύψος μεταξύ 40 και 56 εκ. Το κοντό πυκνό τρίχωμα μπορεί να είναι λευκό, οποιοδήποτε άλλο χρώμα, ή λευκό με σημάδια οποιουδήποτε χρώματος. Το μπλε και το σκούρο μελανό δεν είναι αποδεκτά.
    ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ: Είναι ένα έξυπνο, θαρραλέο και δυνατό σκυλί. Τα πάει πολύ καλά με τα παιδιά και είναι ιδιαίτερα προστατευτικό απέναντί τους. Είναι ανεξάρτητο και δεν εκπαιδεύεται εύκολα.
    ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΜΠΟΥΛ ΤΕΡΙΕ: Έχει έμφυτη την ικανότητα της προστασίας του χώρου και δεν γαβγίζει συχνά. Μπορεί να εμφανίσει τάσεις επιθετικότητας αν δεν κοινωνικοποιηθεί από νωρίς. Ανήκει στα σκυλιά που μπορούν να κοιμηθούν εκτός σπιτιού. Επειδή είναι γεμάτο ενέργεια χρειάζεται αρκετή άσκηση για να εκτονώνεται. Έχει ανάγκη μέτριας ποσότητας τροφής. Από κουτάβι πρέπει να εξεταστεί για κώφωση, ειδικά αν είναι ολόλευκο.

    Kαι για να κερδισεις την εμπιστοσυνη του θες προφανως περισσοτερα απο ενα κομματι κοκκαλο η κρεας. Υπομονη και αφοσιωση.

     
     
    More info: [ame]http://en.wikipedia.org/wiki/Bull_Terrier[/ame]
     
  6. γουρουνι ΕΓΩ ???????
    χαχαχαχαχα
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Tι ζώο κρύβεται μέσα σας?

    Μόντεχρήστος. (33%) Μου αρέσει το όνομα.
     
  8. Κι εγώ!  
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  10. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Tι ζώο κρύβεται μέσα σας?

    Αν κ οπως με πληροφορησε το συστημα,
    το νημα ειναι πολυ παλιο, κ περισοτερο των 180 ημερων,
    κρινω πως πολλοι θα ηθελαν να να εκφραστουν στο παρον νημα λεγοντας μας το τι κρυβουν μεσα τους, ζωο, πραγμα, φυτο..:;. 
    εγω μπορω να πω οτι κρυβω πολλα ζωα μεσα μου,
    απο αυτα που κρυβουν καποια ανθρωπινα χαρακτηριστικα.
    οπως της υπομονης, της ελευθεριας, της μεγαλης μνημης, της πιστης, του παιχνιδιου..κ του αρχηγου ισως.. 
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Tι ζώο κρύβεται μέσα σας?

    Μμμμμμ.....δεν ξέρω ποιό είναι το πιό χαζο,αθώο και "θύμα" ζώο, αλλά αυτό είμαι
     
  12. kali crow

    kali crow Guest

    λουκρητια 28% στον αρκα

     
    στο κρεββατι

     
    στη ζωη γενικοτερα....

    μονο απο ψυχολογους εξηγειται αυτο....