Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tριτη βραδυ Mega 00:00

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 3 Μαρτίου 2008.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    όσο ανώμαλο είναι ένας άνδρας να γουστάρει να τον δέρνουνε ,άλλο τόσο είναι και να γουστάρει άλλους άνδρες ,αντιστοίχως και για γυναίκες ...

    αλλά παρόλα αυτά να πω ότι και τα δύο είναι κατακριτέα και έχουν ΕΝΤΟΝΗ την ανάγκη του μέτρου .
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Tριτη βραδυ Mega 00:00

    Ποια είναι η ανάγκη του μέτρου στο να γουστάρει κάποιος άντρες;!
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Tριτη βραδυ Mega 00:00

    Στο μέτρο κόλλησες εσύ; Το "κατακριτέο" που το βάζεις; (Άσε, μην πεις).

    Εγώ δεν γελάω με αυτά που διαβάζω. Άσπρισαν τα μαλλιά μου πριν της ώρας τους (καλά υπερβάλλω).
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Είδαμε την Τζέσικα λοιπόν.. Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαιτέρα αλλά για την ηλικία και τις εμπειρίες που είπε ότι έχει μια χαρά τα είπε, με εξαίρεση λίγες χαζομάρες που πέταξε βέβαια. . Σε σχέση με τις προηγούμενες εκπομπές που είχα παρακολουθήσει αυτή ήταν πιο σωστή αν και κράτησε πολύ λίγο.. Άντε να δούμε τι άλλο θα δούμε..


    Underherfeet πολύ καλό το post σου  
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Μήπως μπήκα σε λάθος φόρουμ?
    Αλλιώς δεν δικαιολογούνται οι βλακείες που διαβάζω.
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Πραγματικα αξιοθαυμαστο πως μπορει ενα νημα μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα να μην εχοθν οι απαντησεις του καμμια επαφη με τον τιτλο...Αξιοθαυμαστο πραγματικα ...
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Ο τροπος που προσεγγίζει τα θέματα του ο Σταύρος Θεοδωράκης, απέχει παρασάγκες απο προσεγγίσεις τύπου "-ελα να πιουμε καφεδακι- να γυρισουμε και το φλυτζανι- να θάψουμε και την Κουλα -που τον παιρνει απο τον Μήτσο που τον δίνει στον Ανδρέα- και ζηλεύω κι εγώ -αλλα εγω δεν κανω τετοια -α-πα πα πα. Μονο οι αλλοι." Ο τρόπος του είναι βαθειά ανθρώπινος, η ματιά του διεισδυτική χωρίς να είναι απαξιωτική, ακόμα και το βλεμμα του έχει τρυφερότητα όταν ρωτάει -δεν είναι αρπακτικου. Σπάνιο είδος πλέον όχι μόνο στα τηλεοπτικά χωράφια αλλά και στην πραγματική ζωή.
     
  8. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    @Apollyon έτσι συμβαίνει όταν χτυπάς ευαίσθητες χορδές. στρεφουν τη συζητηση εκει που ειναι το θέμα τους. Κι εαν κάποιοι νομίζατε πως παραβιάζατε ξεκλείδωτες πόρτες, είναι εμφανές πως όσο ακραίο lifestyle, βίτσιο κλπ κλπ κι εάν έχεις, πάντα μπορείς να είσαι κοινωνικά συντηρητικός και να ορίζεις τον "άλλο" ως ανώμαλο.
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως σε δικα μου νηματα τουλαχιστον να μην γινεται.Δεν ειναι ομορφο ενα νημα να ειναι γεματο διαγραφες απαντησεων.Επισης δεν νομιζω οτι λειπουν τα νηματα στο φορουμ και μπορει ο καθενας να δημιουργησει ενα ετσι ωστε να συζητηθει εκει.
     
  10. Eri

    Eri

    Απο τις λιγες εκπομπες που αξιζουν στην τηλεοραση με πρωταγωνιστες καθημερινους ανθρωπους με καποιες ιδιαιτεροτητες θα λεγα...Οποιος την παρακολουθει θα χει δει τη μικρη γυφτοπουλα, τον αστεγο "κολλητο" του Πλουταρχου, την τρανσεξουαλ Μπαρμπι κ αλλους πολλους που μεσα απο τη δικη τους πραγματικοτητα μας λενε πως υπαρχουν κ αλλοι κοσμοι πιο δυσκολοι κ σκληροι ομως αυτοι επιλεγουν να ζουν εκει γιατι αισθανονται πιο ελευθεροι.....Γι'αυτο εγω τους θαυμαζω, δεν τους κρινω......Μακαρι ολοι να εκαναν αυτο που ηθελαν κ οχι αυτο που οι αλλοι επιλεγουν ως σωστο γι αυτους.......
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    έχω απαντήσει αλλού ,όχι τίποτα μη χαλάσουμε και το χατίρι του Apollyon .. 
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πάντα υπάρχουν και θα υπάρχουν συντηρητικοί, ακόμα και εδώ!!!!