Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

The κάβλα factor

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος trampledgr, στις 20 Ιουλίου 2008.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: The κάβλα factor

    καυλωνω..αλλα θέλω να καυλωνει και η υπο..αλλιως δεν εχει νοημα..
     
  2. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Re: Απάντηση: The κάβλα factor

    Maley είπες σωστή ατάκα! Στην τελική δεν είσαι σπίτι σου να τραβάς μαλακία! Είναι δύο τα άτομα..
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ναι μεν ,αλλα.
    Παει να πει πως καθε δραστηριοτητα προκλησης πονου που δεν προκαλειται απο γυναικειο χερι η (κυριως) ποδι οχι μονο δεν με καυλωνει,αλλα με ξενερωνει κιολας.
    Κρυψτε τα τσιμπιδακια,τις καρφιτσες,τις παραμανες,τα κερια,τις λαμπαδες ,τα σκοινια και τις αλυσσιδες αμεσως!!!
     
  4. bluzz

    bluzz Regular Member

    Απάντηση: The κάβλα factor

    Από την εμπειρία μου, πολλές γυναίκες γνωρίζουν καλά ότι η προκληση σωματικού ερεθίσματος {μικρός ή μεγαλυτερος πόνος} στις ρώγες των ανδρών προκαλλεί ιδιαίτερη ηδονή . Δεν ξερω βέβαια σε πόσους συμβαίνει αυτό ,αλλά πιστεύω ότι ειναι γενικό...
    Προσωπικά ο ερεθισμός στις ρωγες μου με οποιοδήποτε τρόπο και ενταση ,οπως επίσης και οι σταγόνες κεριών μου δημιουργούν ανυπέρβλητη ηδονή, σαν ενας ατέλειωτος οργασμός....... τον οποίο θέλω {αν κι η συντροφός μου το θέλει} να μεταδώσω επίσης για κοινες ηδονικές στιγμές.....
    Η καλή πολιτισμένη επικοινωνία με την ερωτική συντροφο , η ομορφη ατμοσφαιρα ,η ολοκληρωτική επιθυμια του άλλου και των θέλω του, οδηγούν σε αισθησιακές και για τους δυο στιγμες............   
     
  5. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Και απο εμενα, σαφως ναι. And we're talking about serious quantities of καβλα factor.  
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    ΝΑΙ. Είναι και ο λόγος που βρίσκομαι σε αυτό το χώρο.
     
  7. mata

    mata New Member

    θα συμφωνήσω με το παιδί από πάνω
    χμμ είσαι κομάντο???  
     
  8. female

    female Contributor




    Τότε γιατί εξακολουθείς να δηλώνεις βανίλλα;


     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: The κάβλα factor

    Ψηφίζω άκυρο.
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Και τι να δηλώσω; Σαδομαζοχιστής; Δεν υπάρχει τέτοιο status  
     
  11. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά: Τι είναι ο άνθρωπος?
    Καλά, καλά, μια κουβέντα είπα!

    Νομίζω πως με κάλυψε πλήρως ο Maley. Σαφώς και ναι, όταν με ακολουθεί κι ο άλλος.
     
  12. cider

    cider Kitchen master

    Μα καλά, το "male perv" δεν καλύπτει αυτή την περίπτωση;