Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

To όργιο της vanilla και της σούμπας wannabe

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 13 Απριλίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έχω παρατηρήσει από την εκ νέου ενασχόληση μου στα δρώμενα του φόρουμ, ότι δυστυχώς πλέον οι περισσότερες sub επιλέγουν το δρόμο του BDSM, προκειμένου να πραγματοποιήσουν τα όργια-απωθημένα τους.

    Γίνεται λοιπόν όλο και περισσότερο φανερό, από αυτά που αναφέρονται σε διάφορα πόστ, ότι το φόρουμ έχει εξελιχθεί σε γραφείο συνοικεσίων-αγγελίες ευρέσεως Κ/τρίο.

    Παράλληλα, δεν είναι λίγες αυτές που από την μια στιγμή στη άλλη μεταμορφώνονται από sub σε vanilla, το αντίστροφο, και από sub σε Κ.

    Τελικά τι είστε;

    Γνωρίζετε τα βασικά ή ακόμα ψάχνεστε;
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ψαχνομαι....θα τα δοκιμασω ολα πριν αποφασισω!!!!!
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ολα?????????
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ολα ναι, αν και πολλα τα εχω κανει ηδη  
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    θες να σου βαλω τη φωτο απ το αλλο νημα??? τοτε που ετρωγες την κρεπα???
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αστο γιατι εχω στομαχοπονο απο το πολυ φαγητο των ημερων  
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Οπως λέει και η Εφη Θώδη: «όπου λάχει εμείς οι βλάχοι».

    Από τη μία είναι subs έτοιμες να παραδοθούν και από την άλλη θηρία έτοιμα να σε κατασπαράξουν. Μήπως είναι υποκινούμενες ή ζουν σε παράλληλους κόσμους;

    Άβυσσος η ψυχή των subs...
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αυτο μου το αφιερωσες το τραγουδι....Να παρεξηγηθω ;;;;;;;
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    ΧΑχαχα! Οχι, απλά λόγω των ημερών πολυακούγεται!    
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κρίμα να μην είμαι Domme, χάνω τα καλύτερα.  
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν παρεξηγουμε ετσι και αλλιως. Ειμαι βλαχα απο την μητερα μου και περασα 3 μερες στο χωριο καταπληκτικα!!!!!!
    Ειχα 3 κεραιες κινητης τηλεφωνιας πανω απο το κεφαλι μου στα 500 μετρα στο βουνο και ετρεχα με τις παντοφλες να βρω σημα για το ιντερνετ...... 
     
  12. Elune

    Elune Priceless

    Σουρεάλ καταστάσεις υποψιάζομαι...