Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

To όργιο της vanilla και της σούμπας wannabe

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 13 Απριλίου 2015.

  1. Ιλουμινάτι? New World Order? Εβραίοι τραπεζίτες? Ερπετοειδείς? Οι Έψιλον? Οι Σείριοι? Ο Τσίπρας?
    Ποια συνομωσία σκοτεινών κύκλων αποσταθεροποίησης της πλανητικής ισορροπίας έβαλε στόχο να αλλοιώσει το pedigree του Greek Bdsm Community?
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Προχωράς αμφισβητώντας, όχι συμφωνώντας.
     
  3. Εντάξει. Θέλεις να μου απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησα?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Βλέπεις να με επηρεάζει, να ζορίζομαι κάπου;
     
  5. Δε βλέπω κάτι. Γι αυτό σε ρώτησα.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    εγώ είμαι κεφάτη:

     
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Το θέμα είναι η wannabe να be
     
  8. vanillaki

    vanillaki Regular Member

    To define is to limit, οπως έγραψε και ο αγαπημενος Oscar Wilde...
     
  9. Lurana_Ilatrica

    Lurana_Ilatrica New Member


    Απεχθάνομαι τις μόδες, σχεδόν όσο απεχθάνομαι τις λέξεις που μυρίζουν ναφθαλίνη, (την οποία γενικά συμπαθώ).
    Η κατασκευή κάποιου, δεν είναι επιχείρημα αιτιοκρατίας. Είναι αυτό που δηλώνει: Κατασκευή. Προδιαγραφές. Υλικό.
    Το υλικό κάποιου, ορίζει το πώς αυτός θα διαμορφώσει το περιβάλλον του.

    Είστε πολύ όμορφος.
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αν δεν πρόκειται για αιτιοκρατία, πως δικαιολογείται η δήλωσή σου "Όλα είναι όπως έχουν οριστεί να είναι"; Μου είναι δύσκολο να μην μεταφράσω σε "νευτώνεια λογική" τις δηλώσεις σου.
     
  11. Lurana_Ilatrica

    Lurana_Ilatrica New Member

    Μα, το θέμα είμαι εγω? Απο πότε?

    Όχι, όχι, απάντησα ακριβώς σε όλο αυτό, με τη λέξη: κατασκευή. Πρέπει οπωσδήποτε να εκπροσωπώ κάποιο ρεύμα? Οπωσδήποτε να ενοχλούμε τους νεκρούς? Το βρίσκω τουλάχιστον αγενές απο μέρους μας.
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μais non, mon Dieu, ας τους αφήσουμε στον ύπνο τους, αν είναι να χαλάσουμε όμορφους αφορισμούς για χάρη μιας ποταπής κουβέντας. Είναι θέμα κατασκευής του καθενός, προφανώς.

    Καλή συνέχεια.
     
    Last edited: 12 Μαϊου 2016