Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

To όργιο της vanilla και της σούμπας wannabe

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 13 Απριλίου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Edit δικό μου :

    Επειδή τα προγενέστερα μου μηνύματα καθώς και κείνο που απαντούσε σε αυτό το δικό σου τ' αφαίρεσα (και κάποια μεταγενέστερα σ'αυτό που σου απαντώ τώρα, ζήτησα να τ' αφαιρέσουν)...
    Και γιατί δεν θεωρούσα σωστό, να σ' αφήσω "ξεκρέμαστο"...Αφού σε μένα είχες απαντήσει...
    Καινούρια απάντηση μου ( εκτός θέματος και ειλικρινά ζητώ συγνώμη στην νηματοθέτρια ) και συμφωνώ με όλα όσα έγραψες...Και αυτή την φορά συμφωνώ, όπως είχα συμφωνήσει και την προηγούμενη... 

    Y.Γ. Κι εγώ είμαι ανοιχτός σε συναντήσεις για καφέ και κουβεντούλα/ανταλλαγή απόψεων με όποιον και όποια θα ήθελε από εδώ μέσα...
    Και αναφέρομαι σε "ανοιχτές" προς όλους/ες συναντήσεις, που θα "πρότεινε" ένα οποιοδήποτε μέλος του φόρουμ... 
     
    Last edited: 14 Απριλίου 2015
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Aπ' όλα έχει ο μπαχτσές... και αιματορουφίχτρες ,αμ πως!

     
     
  3. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Λατρευτό στρουμφοχωριό....
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το Στρουμφοχωριό «ζωντάνεψε» θα ζήσουμε μεγάλες περιπέτειες, yep!  
     
  5. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    @Madeleine Rk γενικά τον τελευταίο καιρό παρατηρώ μια έξαρση ως προς την επιβολή μιας άποψης ως δόγμα, αλλά αναρωτιέμαι πότε και που δεν συνέβαινε αυτό..

    Στα του νήματος, ότι δηλώσεις είσαι μέχρι να σου πατήσουνε τον κάλο. Ή μέχρι να δαγκώσεις καμιά λαμαρίνα και αίφνις ανακαλύπτεις νέους παράλληλους κόσμους φταγμένους πάνω σε ροζ σύννεφα.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    'Eξαρση υπήρχε πάντα, me thinks...κοντεύουν τα πράγματα να γίνουν πιο ξεκάθαρα, ο καθένας εκφέρει ελεύθερος τις απόψεις του, εγώ περιμένω το ''σπέρμα'' της ανατροπής.
    Δεν τα βάφουμε άλλο χρώμα τα σύννεφα, βλ. μαύρο, διότι θα πλακώσει η υπεργαλαξιακή ομάδα των ροζ Cheerleaders.  
     
  7. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Δωστε pom pom στο λαό!
     
  8. Κράζεις; θαυμάζεις.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Που κολλάει αυτό;
     
  10. Paladin

    Paladin brattiness loading....


    Ο τουρτοπόλεμος είναι ίσως η καλύτερη ιδέα έβερ!!!!!!!! Μόνο μην είναι τούρτα παγωτό και δαγκώσουμε τ αδάγκωτα..... +1 απο εμένα για την ιδέα!!!!! (Μακάρι να υπάρξει και πραγμάτωση)
     
  11. Lacrima

    Lacrima Regular Member

    Προτείνω μαξιλαροπόλεμο πριν απο τον τουρτοπόλεμο  
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    ''Όργια'', γαμώ!