Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Wasteland σου Ερχόμαστε!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 18 Μαρτίου 2009.

  1. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Wasteland σου Ερχόμαστε!!

    εχμ νομιζα οτι λεγαμε για το παρτυ σ αυτο το νημα..λαθος εκανα;

    εγω για το παρτυ θα πω βεβαια τελικα(λολ)
    αχ οποιος δεν ερθει παντως θα χασει το γδυ(ντυ)σιμο μου.οποιος καταλαβε...
     
  2. gezag1

    gezag1 Regular Member

    γυρω απο την red light district (udezhis straat) ειναι πολυ πιθανο να βρειτε δωματιο. εκει ειχα μεινει και εγω με 50€ οταν ειχα παει για παρομοιο event στο αμστερνταμ. μονο που θα σας πρηξουν διαφορα ρεμαλια που προσπαθουν να πουλησουν ναρκωτικα γυρω απο την red light.
    ειχα την τυχη να παω σε πολλα τετοια παρτυ γιαυτο πιστευω πως θα περασετε πολυ καλα. εγω για ενα weekend ειχα δωσει περιπου 700€(καλα τα λεει η ΚΥΡΙΑ SM_ART LADY).
    και κατι τελευταιο:
    φετος θα καταφερω να ερθω και εγω στην erotica και θα ηθελα να με υπολογιζετε για καπιο η καποια show ποδολαγνειας αποκλειστικα και μονο στα οποια θελω να συμμετεχω.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    ενδιαφέρων info  
     
  4. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Mαζευτήκαμε συνολικά 10 άτομα για το ταξίδι!
    Σε αυτούς που φεύγουν αύριο εύχομαι καλό ταξίδι και θα τα πούμε εκει!
     
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Καλο ταξιδι και καλη επανοδο σε ολους και καλα να περασετε (δεδομενο).Θα ακολουθουσαμε κι εμεις αλλα δυστυχως δεν μας το επιτρεπουν οι εργασιες μας   Ισως στο επομενο...
     
  6. spectrum

    spectrum Regular Member

    Καλο ταξιδι και καλα να περασετε  
     
  7. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Wasteland σου Ερχόμαστε!!

    Και εννοείτε ότι θα μας πείτε όλες τις βρώμικες λεπτομέρειες όταν γυρίσετε.
    Θα σας περάσουμε απο κανονική ανάκριση.
    Αλλιώς θα σας βασανίσουμε  
     
  8. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Wasteland σου Ερχόμαστε!!

    Σας ευχαριστουμε για τις ευχες σας και υποσχομαστε λεπτομερειες στην επιστροφη!
     
  9. δηλαδη ενα παρτυ για ολα τα αποβλητα  
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Καλά να περάσετε. Από την Κωνσταντινούπολη θα σας στέλνω την αγάπη μου. Τα λέμε μετά το Πάσχα.
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ναι είχα πολλές και απανωτές υποχρεώσεις. Οπότε περιμένω εντυπώσεις. Σε ευχαριστώ για την επισήμανση. Πάντα υπόχρεος.
     
  12. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Wasteland σου Ερχόμαστε!!

    Ο,τι και να πω ειναι λιγο.. Πανσεξουαλικος οργασμος! Αν καταφερουμε να κανουμε ποτε εδω σε καποιο event, εστω και το 1/10 απο οσα ζησαμε στο wasteland θα ειμαστε παραπανω απο ικανοποιημενοι. Κι αυτο γιατι οση διαθεση κι αν υπαρχει, η συμμετοχη του κοινου ειναι αυτη που συμβαλλει στην επιτυχια