Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Xαστούκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος DiDi, στις 19 Νοεμβρίου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Xαστούκι

    Φαντάζομαι κάπως έτσι έστρωσε αρχικά και ο δικός σου ο χαρακτήρας!

    Σίγουρη και δοκιμασμένη μέθοδος διάπλασης αδαμάντινου χαρακτήρος, ιδιαιτέρως αν συμπεριλάβουμε ταυτοχρόνως και την τεχνική της βρεγμένης σανίδας.

    Ειδικά, σε καθεστώς φόβου, ο οδοστρωτήρας ανελέητων χαστουκιών, καταδεικνύει τη μεγαλειώδη υπόσταση του αφέντη, ο οποίος εργάζεται σκληρά,
    ώστε η χαστουκιζόμενη μέσα στην ταπεινότητά της και εν ηδονιστική μέθη, να αναφωνήσει, : Τας κεφαλάς τω μάστερ κλίνομεν... 
     
  2. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Xαστούκι

    Το χαστούκι για μένα υποδηλώνει υποταγή στον Αφέντη.
    Δεν μπορώ να φανταστώ Αφέντη που να μην χαστουκίζει το σκλάβο/α του.
    Όσο περισσότερα χαστούκια τρώω τόσο περισσότερο αντιλαμβάνομαι την υπεροχή του Αφέντη μου και ότι του ανήκω απόλυτα. Αν ειδικά συνδυάζονται και από μπινελίκια - φτυσίδια είναι το υπέρτατο σημείο υποταγής και ταπείνωσης.
     
  3. Το χαστούκι - μπουνιά είναι κάτι που αποφεύγω όπως ο διάβολος εμένα. Το πρόσωπο είναι ένα μέρος που πρέπει να έχουμε αψεγάδιαστο και το περιεχόμενο πρέπει να είναι πάντα σε άριστη κατάσταση. Οπότε βίαια ταρακουνήματα δεν είναι επιλογή.
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το χαστούκι είναι ένα χτύπημα στο πρόσωπο. Πάρα πολύ κοντά στα μάτια μας (η παλάμη φαίνεται τεράστια πριν ακουμπήσει το πρόσωπο) και πάρα πολύ κοντά στην συνείδηση μας.

    Υπάρχουν σκυλιά που όταν τα κοιτάς στα μάτια έντονα εκνευρίζονται. Υπάρχουν και άνθρωποι που όταν τους χτυπάς στο πρόσωπο εκνευρίζονται με τον ίδιο τρόπο αντίστοιχα.

    Είναι μία πρακτική που μ' αρέσει και με ερεθίζει έντονα. Την αποφεύγω όμως γιατί έχω και μεγάλη παλάμη(δύσκολο να ελέγξεις το που θα βρει) και βαρύ χέρι. Την έχω αντικαταστήσει με κάτι εξίσου καλό. Μικρά,απαλά και συνεχόμενα χαστουκάκια. Δημιουργούν μία ανάλογη ένταση και έναν ευχάριστο(για εμένα), αποπροσανατολισμό στον δέκτη.
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Xαστούκι

    το χαστουκι ειναι πολυτιμο ... θελει εμπνευση για να το δωσεις, το δινεις σπανια και σε εξαιρετικες περιπτωσεις αλλιως χανει την αξια του.

    Το χαστουκι που δεν δινεις ποτέ, προκαλει περισσοτερο πονο

    ....καμια φορα το πραγματικο χαστουκι ειναι και λυτρωτικό για τον δεκτη ( το αξιζει η πρεπει να ζησει ακομα λιγο με τις τυψεις του??)

    Το ξαφνικο ειναι διεγερτικο , και για τους δυο , ο ηχος του ερεθιστικος, το κοκκινισμα ειναι σαν το παθος στην αρχη αχνο και μετα εντονο και καυτο , ποτε δεν χρειάζεται δευτερο .. ενα αρκει!
     
  6. windjamer

    windjamer New Member

    ακριβως! δεν εχει να κανει με πονο! εχει να κανει με πειθαρχεια , με επιμελεια και συνηδηση του τι πρεπει και τι οφειλει (να δωσει , να κανει , κλπ).
    εν πασει περιπτωση το χαστουκι εχει μεγαλη γοητεια, αρκει να το βλεπεις και να το προσφερεις υπο συγκεκριμενου πρισματος!
     
  7. Dom_simpatic

    Dom_simpatic New Member

    Και εγω πιστευω σε καποις περιπτωσεις ειναι καλο να γινετε..για πειθαρχεια..
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Xαστούκι

    ειναι αναγκη τα χαστουκια να ειναι στο προσωπο? εχουμε κι αλλου μαγουλα.... 
     
  9. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    αναπόσπαστο κομμάτι στο SM.....
     
  10. Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Xαστούκι

    υπαρχει και το "σκυβε και παρε" απο το "σκυψε ευλογημενη" κι επειδη μαλλον εχεις κακη εμπειρια για αυτο λες πως ετσι εστρωσα κι εγω θα σου πω πως αφ'ενος δεν εχω στρωσει αφ'ετερου δεν φταιω για τα οσα σου κανει ο δικος σου
    τι να κανουμε ? αφου "το ζηταει ο οργανισμος σας" εκεινη την ερωτικη ωρα θα τα αρπαζετε και στα καπουλια  
     
    Last edited: 22 Νοεμβρίου 2008
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Eλα βρε Γρεναδιέρε..Μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια.

    Γνωστή η τακτική "σου πετάω το μπαλάκι να θυμώσεις και να αισθανθείς μειωμένος"..'Ασε δεν πιάνει. Τουλάχιστον σε όλες.
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Xαστούκι

    Ο δικός μου συνήθιζε να με χαστουκάει ολημερίς και έστρωνα, αλλά το βράδυ ως εκ θαύματος, ξέστρωνα. Σαν το γιοφύρι της Άρτας, ένα πράγμα, που ολημερίς το χτίζανε, το βράδυ γκρεμιζόταν...
    Τώρα, παραλλήλως, αυτοχαστουκίζεται και έχουμε δει θεαματική βελτίωση ακόμη και στο στρώσιμο των χαλιών...στο συνιστώ ανεπιφύλακτα!

    Αφού λοιπόν κι εσύ, δεν έστρωσες με τα χαστούκια, τι θες και το παιδεύεις και επαίρεσαι περί ''στρωσίματος χαρακτήρος''; Πες ότι απλά το γουστάρεις και έληξε το θέμα, μόνο μη του δίνεις διαστάσεις επιμορφωτικής μεθόδου γιατί καταντά γελοιδέστατο.
     
Thread Status:
Not open for further replies.