Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Xαστούκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος DiDi, στις 19 Νοεμβρίου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Xαστούκι

    διεγερτικό...... συνφωνώ.............. για το δεύτερο δεν ξέρω....... αλλά το τρίτο ναι...... είναι απαραίτητο  
     
  2. alma

    alma New Member

    Ο Κύριός μου ήθελε να διαβάσω αυτό το νήμα ιδιαίτερα και εγώ φυσικά το έκανα μόλις μπόρεσα. Και αφού διάβασα πολλά και συζήτησα άλλα τόσα ήρθε η ώρα να πω κι εγώ την άποψή μου(αν δε σας πειράζει!)

    Έχω ένα θεματάκι με τα χαστούκια. Δεν έχω φάει ξύλο όταν ήμουν μικρή και τα χαστούκια ήταν 2 και αυτά με διαφορά πολλών ετών μεταξύ τους. Οπότε δε μπορώ να πω πως ζω αυτό που προαναφέρθηκε(συσχέτιση με την παιδική ηλικία, όπως ανέφερε ο L_strike,συγγνώμη αν το γράφω λάθος).
    Όταν λοιπόν την πρώτη φορά που βρέθηκα με τον Κύριό μου με χαστούκισε άρχισα να κλαίω και φυσικά η στιγμή χάλασε. Μήνες αργότερα, και αφού έχω καταλάβει την υποτακτική μου φύση, που πάντα είχα αλλά δεν μπορούσα να εκφράσω, ένοιωσα το χέρι Του να ζεσταίνει το μάγουλό μου, ήθελα να ουρλιάξω, όχι από πόνο, όχι από θυμό, αλλά από παράπονο, από στεναχώρια, από τον κόμπο στο λαιμό που εμφανίστηκε ξαφνικά. Ήθελα να φύγω, να χαθώ, σκέφτηκα πως θα τελειώναμε και δε θα Τον ξαναέβλεπα. Τα δέχομαι όλα...Μου αρέσουν όλα. Τον ικετεύω να με φτύνει, να με μαστιγώνει, να με χαστουκίζει όπου και όπως θέλει αλλά στο πρόσωπο δεν μπορώ να τα δεχτώ...
    Δε χρειάστηκε να το ψάξω πολύ για να βρω το λόγο. Κάποτε μου συνέβη κάτι, όχι και τόσο όμορφο, και είχε όχι πολλά αλλά πολύ βίαια χαστούκια. Από τότε και μόνο στην ιδέα πως θα νοιώσω κάτι παρόμοιο, πως θα ακούσω τον ήχο, ανατριχιάζω και κουλουριάζομαι.
    Τί έκανα όμως με τον Κύριό μου? Είναι απλό και σίγουρα το μόνο που θα μπορούσα να κάνω, κατάπια τον κόμπο στο λαιμό και έδιωξα τα δάκρυα...Η καύλα που του δίνει κάτι τέτοιο είναι το τέλειο ανασταλτικό οποιουδήποτε παραπόνου ή κλάματος. Και τα φιλιά του μετά με ταξιδεύουν σε μέρη όμορφα...Οπότε απλά ψάχνω να βρω τη δύναμη να δεχτώ πως ακόμη κι αυτό με ερεθίζει γιατί είναι έκφραση της λατρείας που έχει για το σκλαβάκι του, που το μόνο που το ενδιαφέρει είναι να τον ικανοποιεί και υποτάσσεται απόλυτα...Κι αν δε με ερεθίζει? Αν απλά όντως με απωθεί ακόμη και η σκέψη? Είμαι δική Του κι αν αυτό Τον ευχαριστεί θα το δεχτώ. Αλλά είμαι βέβαιη πως αν όντως δεν το αντέχω Εκείνος ξέρει αν πρέπει ή όχι να νοιώσω το κάψιμο αυτό στο πρόσωπό μου .Και θα αποφασίσει για 'μένα το καλύτερο!

    (Όντως ήταν πολύ καλό το νήμα...συγχαρητήρια!)
     
  3. Έχω όρεξη να δώσω πολλά χαστούκια...
     
  4. DiDi

    DiDi Regular Member

    Δώσε και σώσε κούκλα...
     
  5. Έτοιμη είμαι!
     
  6. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Xαστούκι

    Εγώ είμαι έτοιμος να πάρω πολλά χαστούκια αλλά λυπάμαι όχι από γυναίκες.
    Δεν γινόταν να ήσουν άντρας sorriso solare??? 
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Δώσε και από μένα γιατί δεν είμαι σε mood να δείρω... Εγώ λέω να ξεκινήσω από αύριο...
     
  8. Χαχαχαχαχαχα..... Τι να κάνουμε τώρα;

    Μην ανησυχείς...
     
     
  9. sofia_gr

    sofia_gr New Member

    Απάντηση: Xαστούκι

    παντα το χαστουκι ειναι κατι το αισθησιακο ανεξαρτητα για πιο λογο κ απο που προερχεται
     
  10. zou

    zou

    Απάντηση: Xαστούκι

    Αν μιλαμε για τον Κυριο μου... Αναλογως την ωρα και τον τροπο... Οπως εχω ξαναπει, εχω χυσει με χαστουκια αλλα μερικες φορες νευριαζω τοσο πολυ.... Αλλα ακομα δεν εχω καταληξει με ποιον.. με τον εαυτο μου που προφανως εκανε μαλακια για να εξωθησει τον αλλον σε μια βιαιη πραξη ή με τον αλλον που την επραξε τελικα...

    Απο αλλον δεν το συζητω...
     
  11. cruelest

    cruelest Regular Member

    Έχω εντυπωσιαστεί με τις προσπάθειες θεωρηικής ανάλυσης μιας πράξης που έχει απειρία αιτίων και αποτελεσμάτων. Κοινώς πολύ φιλοσοφία αγαπητοί και διόλου ουσία. Όταν πέσει το χαστούκι τότε ξέρουν όλοι αν ήταν λάθος ή πρέπον.

    Πάντως το καλύτερο πρόσφατο δημόσιο χαστούκι που έπεσε ήταν αυτό που έδωσε χθες ο παίκτης του Αστέρα στην μπάλα και έβαλε το γκολ ο συμπαίκτης του.

    Και το χαστούκι που περίμενα και δεν έπεσε ήταν στον κωμικό διαιτητή της συνάντησης. Α ρε Γκαρσία, φλώρεψες κι εσύ.
     
  12. footslave2

    footslave2 New Member

    Απάντηση: Xαστούκι

    χαστουκι ευχαριστω οχι δεν θα παρω θα προτιμουσα ενα μαστιγωμα χαχαχα αν το αποδεχονται και οι δυο καλως
     
Thread Status:
Not open for further replies.