Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Xαστούκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος DiDi, στις 19 Νοεμβρίου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Xαστούκι


    Αχ Didi μου, δεν ξέρετε πόσο με βρίσκη σύμφωνη το παραπάνω... Τόσο ωραία θέματα, τόσο εξαιρετικές απόψεις υψηλής αισθητικής και γνώσης, πέραν από κάθε κοινοτυπία... και έρχονται κάτι άντε να μην τους χαρακτηρίσω και τα κάνουν που...να...
    Ντροπή τους και πάλι ντροπή τους!!!!!!!!!!!!! Αλλά εσείς μη το βάζετε κάτω... και μη ξενερώνετε. Συνεχίστε, με τις τόσο ενδιαφέρουσες απόψεις, δώστε μας τα φώτα σας και να σκάσουν οι οχτροί σας... 
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Xαστούκι

    Ναι, φροντίστε τώρα να κάνετε το θέμα προσωπικό, και να γίνουμε πάλι μπάχαλο...

    Στο κάτω-κάτω, μιά κουβέντα είπε η κοπέλλα, δεν αναφέρθηκε καν σε κανένα συγκεκριμένα, αν δεν εκτίμησε το χιούμορ κάποιων και ξενέρωσε, δικαίωμά της ήταν, και να ξενερώσει, και να το πει... Σάμπως όλοι μας, είμαστε συνεχώς μέσ' στη γλύκα και άλλο δεν κάνουμε, από το να θωπεύουμε ο ένας τ' αυτιά του άλλου;

    Αλλά, αγαπητή μου DiDi, μήπως υπερέβαλες κι εσύ λιγάκι; Αυτό το νήμα νομίζω, έχει ξεφύγει πολύ λιγότερο, συγκριτικά με άλλα...
     
  3. Re: Απάντηση: Xαστούκι

    Αυτη δεν αναφερθηκε σε κανεναν...ε και εμεις ειπαμε οτι συμφωνουμε μαζι της...
     
  4. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    μωρε πως το 'χε πει εκείνος ο μεγάλος γάλλος διαφωτιστής "διαφωνώ με αυτό που λες και θα σε τσακίσω μέχρι να συμφωνήσεις μαζί μου?" όχι όχι αυτο νομίζω το λένε οι Κυρίαρχοι/ες. Νομίζω ήταν το "διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες". Για να το έχουμε όλοι μας κατά νου.
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Xαστούκι

    Το θέμα είναι το αν έχει ξεφύγει πολύ ή λίγο? Εγώ μπήκα σε ένα θέμα όπου το έγραψα η ίδια μετά από καιρό και το είδα έτσι.. για αυτό και απάντησα με αυτό τον τρόπο.. και φυσικά στα @@ τους/σας γιατί συνεχίζεται το παιχνιδάκι αυτό.. Μετά αναρωτιέστε γιατί δεν γράφει κανείς πλέον σοβαρά εδώ μέσα... Οπότε ας ξεκινήσουμε όλοι να κάνουμε τα νήματα μπάχαλο για να περνάμε την ώρα μας. Σε καμμία περίπτωση δεν το είπα για κάποιον συγκεκριμένα. Εαν διασκεδάζετε με αυτό καλά να περνάτε με τον τρόπο διασκέδασής σας.
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Xαστούκι

    Πρώτη από όλουςς ζητώ συγνώμη... Δεν είχα καταλάβει το βαθυστόχαστο νόημα του θέματός σας. Η γραφή σας μάλλον με ξεγέλασε, είναι αλήθεια... Ήτο τόσο....... μα τόσο.... (δε βρίσκω λόγια) 

    Λυπάμαι βαθιά και ειλικρινώς... Πώς δε διέκρινα, η μικρή ανόητη, τη σοβαρότητα και την ουσιαστικότητα του κειμένου σας.... 

    Παρακαλώ να σβήσετε παραχρήμα τα post μου... και παρακαλώ να συνεχίσετε να γράφετε αυτά τα μελλίρυτα κείμενα που είναι τόσο.... μα τόσο..... (πάλι δε βρίσκω λόγια)... 
     
  7. Re: Απάντηση: Xαστούκι

    Ειρωνεύεσαι κι από πάνω ε??? Θα πάρω μέτρα σκληρά εναντίον σου.
    Θα σε κάνω σκλάβα μου και κάθε μέρα θα σου ρίχνω χαστούκια ,
    ένα ίσιο κι ένα ανάποδο (την λεγόμενη ξαναστρουφη)
    Άντε να μην λένε ότι είμαι και εκτός θέματος
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Το νήμα κλειδώνεται κατόπιν αιτήματος της νηματοθέτριας.
     
Thread Status:
Not open for further replies.