Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συναίσθημα και εναλλακτικός ερωτισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 9 Οκτωβρίου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πλέον προτιμώ να χρησιμοποιήσω την έκφραση εναλλακτικό ερωτισμό και όχι για λόγους πολιτικής ορθότητας.
    Δεν θέλω να γράψω BDSM σε αυτό το νήμα, δεν θα ονομάσω διαστροφές η παραφιλίες τα όποια φετίχ, θα προσπαθήσω να μην επικεντρώσω την προσοχή σε κανένα status/ετικέτα.

    Ν' αναπτύξει κάποιος την σκέψη του περπατώντας πάνω στο ρυζόχαρτο, δεν είναι εύκολο ( πόσο μάλλον στα αυγά, ξέροντας ήδη ότι σε κάποιο σημείο θα τα σπάσει, αφού η σύγκρουση με τ' όποιο αλλιώτικο δόγμα είναι αναπόφευκτη).

    Δεν ήμουν ποτέ θιασώτης των sessions, εκείνες τις φορές που τα δοκίμασα, μου άφησαν μια γεύση "λειψού", σαν υποκατάστατο της καθαρής "ουσίας". Και επίσης δεν ήταν λίγες η φορές που αναρωτήθηκα, που θα βρισκόταν το "απόσταγμα". Αρκεί η μόνη χρήση ετικετών και προσκευασμένων πρακτικών για να πάρει σάρκα και οστά η όποια προσωπική ολοκλήρωση?

    Τελευταία νιώθω παρείσακτος στον ευρύτερο χώρο του εναλλακτικού ερωτισμού. Κάποια φετίχ μου τα είχα από τότε που θυμάμαι συνειδητά τον εαυτό μου. Κάποιες πτυχές του χαρακτήρα μου αργά αλλά σταθερά "έβαλαν το πόδι" τους και στην "κρεβατοκάμαρα" μου.
    Κάποια χρόνια πίσω άρχισα να πληροφορούμαι, να διαβάζω, να συζητώ και να πειραματίζομαι.
    Είχα "συνευρέσεις" μικρότερης η μεγαλύτερης διάρκειας. Παρέσυρα στις αναζητήσεις μου κάποια σύντροφο που είχε μέσα της το "σαράκι". Μαζί "περπατήσαμε" σε καινούρια μονοπάτια, αλλά που φαίνεται εμπεριείχαν ήδη κάποια κομμάτια πέτρας, λίγο μάρμαρο και αρκετό χώμα. Άλλες τις συνάντησα "έτοιμες".

    Και κατάλαβα πλέον ότι ο οποιοσδήποτε συσχετισμός ( μιλώντας πάντα για τον yours trully ) αναπτύσσεται δίχως επιβολές, χωρίς μάσκες, χωρίς πνιγηρούς κανόνες η χαρακώματα. Ότι δίχως υπομονή και αμοιβαίο "ψηλάφισμα", χωρίς συνεχή ενδοσκόπηση και αποδοχή του βαθύτερου μας είναι, χωρίς συναίσθημα το όποιο "λουλούδι" εναλλακτικού ερωτισμού δεν ανθεί σε όλο του το σφρίγος.

    Μιλώντας για μένα, οι όποιες ετικέτες είναι λειτουργικές μέχρι ενός σημείου. Τα όποια πρωτόκολλα/πρακτικές/εργαλεία θα ήταν μέρος των τούβλων, πάνω στα οποία θα χτιζόταν το προσωπικό οικοδόμημα του καθενός. Αλλά δίχως συναίσθημα θα έλειπαν τα θεμέλια, ίσως και η στέγη...Οι ξεροί κώδικες είναι μπούσουλας, είναι "ρούχο", αλλά το "κορμί" που το φοράει, παραμένει ο χαρακτήρας του καθενός και εκείνος ίσως "αναπνέει" πιο ελεύθερα όχι με τα πνευμόνια, αλλά με την καρδιά.

    Συχνά βλέπω γραμμένο ότι δεν θα μας ενδιέφερε, να κυριαρχήσουμε στον οποιονδήποτε/οποιαδήποτε, ότι δεν θα μας ενδιέφερε να υποταχθούμε στον κάθε τυχάρπαστο/τυχάρπαστη. Επίσης βλέπω ότι κάποιες φορές όταν το όποιο συναίσθημα γίνεται δυνατότερο, κάποιοι από εμάς "ξυπνάνε" μπροστά σε διλήμματα...Το κατά πόσο ένας οποιοσδήποτε ασύμμετρος συσχετισμός δεν θα απέκλειε τον έρωτα η και την αγάπη ακόμη και τούμπαλιν...

    Βέβαια...έρωτας...αγάπη...έννοιες που δεν θα το κρύψω ότι μέχρι πρότινος, αμφισβητούσα και εγώ ο ίδιος ως προς την ύπαρξη τους αν όχι σαν απλό παραμύθι...

    Τέλος πάντων, παρά μπουρδουκλώθηκα και εγώ ο ίδιος στον χαλασμένο λαβύρινθο του ίδιου μου του μυαλού...Ίσως επειδή τον τελευταίο καιρό, συναντώ εδώ μέσα μια ακόρεστη όρεξη για καβγά...Έναν αγώνα που θ' αναδείκνυε το ποιος είναι ο πιο σωστός, ο πιο γνώστης, ο πιο βετεράνος κτλ κτλ...

    Επιτέλους έφτασα στην ερώτηση μου...Είναι δυνατός ο εναλλακτικός ερωτισμός, ακόμα και ο για κάποιους "ακραίος", δηλαδή εκείνος που θα έφτανε στο σημείο να καταλύσει το μεγαλύτερο μέρος της ελευθερίας του ενός η των περισσότερων μερών του όποιου "γεωμετρικού σχήματος" των συμμετεχόντων και η συνύπαρξη βαθέων συναισθημάτων μεταξύ των σχετιζομένων?

    Τα ισχυρά συναισθήματα των μερών θα "αλλοίωναν" την ουσία της όποιας συμφωνημένης (αν)ισορροπίας δυνάμεων?

    Εννοείται ότι το κάθε status, είναι ελεύθερο να εκθέσει την άποψη του...Μιλώντας με βάση την μορφή ασυμμετρίας που θα το ενδιέφερε ζήσει/βίωσε/βιώνει.

    Υ.Γ. Εύχομαι να ήμουν παντελώς δυσνόητος...Αλλά με κάθε ειλικρίνεια ( και όσο και αν το προσπάθησα ) λιγότερο "ανακατεμένος" δεν μπόρεσα να είμαι...Το ελάττωμα είναι δικό μου και στην περίπτωση που δεν καταλάβατε "κάστανο" η τι θα ήθελε να πει ο "ποιητής"...Σιχτιρίστε με και αν δεν το θέλετε, μην αφήσετε το παραμικρό ίχνος...Σίγουρα δεν θα σας κάκιζα...

    Επίσης συγχωρέστε αν το θέμα θα είχε ξανασυζητηθεί...Που σίγουρα θα έχει...Δυστυχώς δεν είμαι μάγος για να βγάλω κάποιο κουνέλι από το καπέλο μου...Και δεν μ' ενδιέφερε ποτέ, ν' ανοίξω κάποιο νήμα, μόνο για την τιμή της "συμμετοχής" η για να κάνω αισθητή την παρουσία μου...Παρά μόνο όταν κάποια σκέψη με τριβέλιζε και θα μου άρεσε να "ακούσω" και την γνώμη των άλλων ( και επειδή η παρεξήγηση είναι πάντα στην "γωνία"...η παρούσα παράγραφος δεν είναι σπόντα προς κανένα από τους συμφορουμίτες )...

    Σε κάθε περίπτωση, νιώστε ελεύθεροι, να βγείτε και εκτός θέματος...Αν βέβαια για μια φορά έλειπαν οι προσβολές, ίσως και να ήταν πιο ευχάριστη η όποια συζήτηση...Και αυτό το τελευταίο το έγραψα, για να το διαβάσει πρώτα η μουτσούνα μου κι έπειτα οι υπόλοιποι...

    Καλή σας νύχτα... 
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2014
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μπορεις να πλασεις χωρις ν'αγαπας αυτο που πλαθεις? Μπορεις να πλαστεις χωρις ν'αγαπας αυτον που σε πλαθει?
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ειλικρινά αγαπητέ Luco...έχω αρχίσει να πιστεύω ότι τ' όποιο "πλάσιμο" είναι αμοιβαίο...Ότι ο ένας συμπληρώνει τον άλλον και μόνο μέσα από την αμοιβαία, βαθιά και ακατάπαυστη ροή, ίσως και κάποτε να φτάνουν και τα δυο στοιχεία στην προσωπική τους κορύφωση/ολοκλήρωση...Και αυτό για να συμβεί, ένα από τα κύρια καύσιμα είναι η αγάπη...Προσπάθησα και κάποιες φορές με ελάχιστο η καθόλου συναίσθημα...Το "γλυκό" κατέληξε παντελώς άγευστο...Και πέρα από το όποιο bdsmικό κακέκτυπο η "πιστό αντίγραφο", ήταν σίγουρα κακέκτυπο σχέσης...Τουλάχιστον για το πως αντιλαμβάνομαι εγώ τις σχέσεις...

    Υ.Γ. Αλήθεια σε απολαμβάνω ώρες ώρες... 
     
    Last edited: 9 Οκτωβρίου 2014
  4. Και μακαρι αυτη η Αγαπη να μην ηταν μονο σεξουαλικη αγαπη αλλα Αγαπη με την πραγματικη της καθαρη, αγνη και κρυσταλλινη σημασια της. Ετσι θα ηταν καλυτερος ο κοσμος.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Την ροη την χρησιμοποιουμε κι εμεις παρα πολλες φορες, βασικα ειναι η ατακα της Ντεβας.

    Ναι φυσικα και οι δυο πλαθονται, για την κυρια μου και μετα από καιρο αρχισα κι εγω να το καταλαβαινω το παν ηταν και ειναι να ειμαι δυνατος για να μπορω να ανοιγω τα φτερα μου και να πεταω. Εγω νομιζα οτι οταν εφθανε εκεινη την ωρα θα με αφηνε, ξερεις τι εχω καταλαβει πλεον? Οτι μπορει να φοραω το κολλαρο μου, αλλα ειμαι πιο ελευθερος από ποτε! Και αυτο για εμενα σημαινει κυριαρχια και υποταγη, ξεγυμνωνεσαι μπροστα στον αλλον, το ιδιο και αυτος και μετα προχωρατε μαζι!

    Το ειχα πει και στις ανασφαλειες και το λεω γενικως, ο κ δεν ειναι εχθρος μας, δεν ειναι αυτος που θα βαλει τα απαγορευτηκα. Συντροφος ειναι, συντροφος ζωης, δεν μπορεις να φοβασαι τον συντροφο, ειτε μονο να τον γουσταρεις για την καυλα σου και μετα δεν τρεχει τιποτα.. Πρεπει να γουσταρεις τον αλλον και χωρις το περιτυλιγμα, στα δυσκολα, να πεις ειμαι κι εγω διπλα σου σε στηριζω, να μπορεις να ακους, ακομα και να συμβουλευεις. Δλδ αν σε κατι παραξενο πω κατι στην κυρια μου, εγινε κατι? Τι θα πεσει στα ματια μου αν κλαψει αν πονεσει? Θα κατσουμε λοιπον στο περιτυλιγμα του ατσαλακωτου, του δυνατου και μετα? Μετα θα εχουμε αφησει την ζωη να ξεφυγει μεσα από τα χερια μας.

    Αν ολα αυτα και ακομα περισσοτερα δεν γινονται στο πλαισιο της αγαπης, που γινονται?
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Spartacus τουλάχιστον όπως εγώ την αντιλαμβάνομαι, το σεξ σ' αυτή εμπεριέχεται, μα δεν είναι αποκομμένο...Και σίγουρα αγάπη η οποία δεν θα είχε άλλο συστατικό παρά το σεξ, εγώ αγάπη δεν θα την ονόμαζα, ίσως πάθος, αλλά σίγουρα όχι αγάπη...Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος...Στο κάτω κάτω της γραφής είναι κάτι τόσο υποκειμενικό, ο καθένας ίσως και να την ζει με τον εντελώς δικό του τρόπο...που είναι αδύνατον να της αποδοθεί μια και μοναδική ερμηνεία...
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μίνι συλλογικό υποσυνείδητο που μας "ενώνει" με την Ντέβα σου? Η "πλάκα" είναι ότι μαζί της δεν έχω μιλήσει ποτέ χαχαχα...
    Ακριβώς και εγώ με την δική μου σύντροφο την όποια ετικέτα την βλέπουμε σαν περιτύλιγμα...Ο σεβασμός είναι πάντα παρόν πέραν τις όποιας ετικέτας, γουστάρουμε ο ένας τον άλλο πέραν της όποιας καύλας...Πρώτα έρχονται οι άνθρωποι και μετά ο όποιος Κυριαρχικός ρόλος του ενός η ο όποιος υποτακτικός της άλλης ( που θα προτιμούσα να ονομάσω σημαντικές ψηφίδες των χαρακτήρων μας και όχι ρόλους )...Εκείνη για την "βίβλο" ίσως και "καθαρή" υποτακτική να μην είναι...Εγώ πάντα για την "βίβλο" ίσως και να είμαι γιαλατζί Κυρίαρχος ( αλλά σίγουρα Κυριαρχικός είμαι...Αυτό είναι ζήτημα χαρακτήρα που δεν περιορίζεται στην σεξουαλική μου σφαίρα, μα είναι ο τρόπος λειτουργίας μου εδώ και χρόνια σε ότι κάνω στην ζωή μου )...Δεν είμαι ο εχθρός της, δεν είμαι ο δεσμοφύλακας της...Η όποια παράδοση της σε μένα θέλω να είναι φυσιολογική και αβίαστη, όπως λες κι εσύ, ξεγύμνωμα που προσφέρει μόνο σε μένα...Γύμνια που με τον δικό μου τρόπο δείχνω μόνο σ' εκείνη...Αλληλοστήριξη ακόμη και δια μέσου της ελεγχόμενης και συμφωνημένης βίας...Ικανοποίηση του όποιου σαδισμού δικού μου και μαζοχισμού δικού της σαν όχημα που μας φέρνει όλο και πιο κοντά...Χωρίς να παραλείπουμε και την αγκαλιά, το "χουζούρεμα", την κουβέντα....Με τις "ζάρες", τα λάθη και τις "τσακίσεις" όχι μόνο τις δικές της αλλά και τις δικές μου...τις όποιες ανασφάλειες και των δυο...Και αν αυτό σημαίνει βανιλλίαση...η kinky play, ας είναι...Προτιμώ τον παρορμητικό ποταμό του όποιου συναισθήματος αισθάνομαι στις φλέβες, στα νεύρα, στο μυαλό...Το πάθος που κάνει τα κόκαλα να τρίζουν...το χέρι που προσγειώνεται στο σώμα της και την "κεντά" χωρίς να του δίνω πάντα όνομα...την όποια εντολή που μου βγαίνει αυθόρμητα να της δώσω και εκείνη εξίσου αυθόρμητα τελεί...Επειδή ικανοποιώντας με, νιώθει κι εκείνη ελεύθερη, γεμάτη...Και ας μην είναι αυθεντική σχέση D/s κατά τας γραφάς...

    "Το παν είναι να είσαι δυνατός για να μπορείς ν'ανοίγεις τα φτερά σου και να πετάς"...Το ίδιο που θέλω κι εγώ για κείνη...Η οποία είναι ήδη δυνατή, αλλά εγώ θα ήθελα να την δω ν' ανεβαίνει ακόμη πιο ψηλά...αναφορικά με οτιδήποτε ήδη καταπιάνεται και με οτιδήποτε ίσως και να ήθελε ν' ασχοληθεί κάποτε στη ζωή της...Την "παρατηρώ" και προσπαθώ να εντοπίσω τα τρωτά και τα δυνατά της σημεία και όσο γίνεται να την βοηθήσω να μετριάσει τα πρώτα και ν'αναδείξει τα δεύτερα...Άλλοτε χρησιμοποιώντας "πλάγιους" τρόπους κι άλλοτε σπρώχνοντας την στα βαθιά η ακόμα και "πιέζοντας" την, μέχρι να φτάσει ένα βήμα πριν να "λυγίσει"...Και δεν αναφέρομαι μονάχα στην όποια σεξουαλική η βουδουσουμική πρακτική...

    Και σ' αυτό μας το ταξίδι "μεγαλώνουμε" μαζί...Όντας ο ένας "δάσκαλος" του άλλου...Προσπαθώντας να μάθουμε ο ένας στον άλλον τα κουμπιά του και τα όρια του...Και μαζί να τα ξεπεράσουμε και να εξελιχθούμε όσο γίνεται περισσότερο, αναζητώντας ο καθένας μας ( και δια μέσω του άλλου ) την ολοκλήρωση στην δική του φύση...

    ...Να ήξερες πόσα μου ξεκαθάρισες στο μυαλό με αυτήν σου την παρέμβαση...Τελικά έχουν δίκιο, όσοι υποστηρίζουν ότι είναι έξυπνο όταν κάποιος έχει απορίες, αμφιβολίες, να μην ντρέπεται να ρωτήσει, να ζητήσει την γνώμη των άλλων...
    Γιατί ρωτώντας ίσως και να βρει μια κάποια απάντηση...κάποιο στοιχείο που θα του άνοιγε "πόρτες"...
    Και εγώ μπορεί ιδιαιτερως έξυπνος να μην είμαι, αλλά ίσως και να μην είμαι εντελώς ηλίθιος χαχαχα...  
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2014
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Δεν εχει αδεια να μιλαει με αλλους αχαχαχαχαχα
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, κι όμως, δεν της το επέβαλα εγώ, το επέλεξε μόνη της...Όπως και εγώ έχω μπλοκάρει τα πμ, αφήνοντας μόνο σε κείνη ( τουλάχιστον επί του παρόντος ) "απευθείας" πρόσβαση...Και αυτό πολύ πριν τα μπλοκάρει εκείνη για τον εαυτό της...Και να ξέρεις ότι δεν της είχα πει τίποτε...Αυτές οι ιντερνετικές άδειες για να μιλήσει κάποιος/α με τους άλλους. Η για να γράψει κάτι, κατ' εμέ είναι λίγο κουτές ( για να χρησιμοποιήσω έναν ευφημισμό )...Ήδη το cyber sex για μένα το θεωρώ μαλθακία ( είμαι δεινόσαυρος βλέπεις και συνεχίζω να προτιμώ τη σάρκα που σπαρταράει χαχαχα )...πόσο μάλλον όταν βλέπω κάποιες φορές στο τέλος παρεμβάσεων η νημάτων με την άδεια Του/Της...Εγώ το να της επιτρέπω η όχι να μιλήσει...οπουδήποτε...πόσο μάλλον όταν δεν είμαστε μαζί...το βρίσκω...Εδώ αυτολογοκρίνομαι γιατί σοβαρά περί ορέξεως...ο καθένας όπως την "βρίσκει"...

    Τεσπα, αν ήθελα τζουκ μποξ με κέρματα και όχι γυναίκα ( όσο και να είχε περισσότερο η λιγότερο υποτακτική φύση )...πήγαινα και το αγόραζα από το Μοναστηράκι που και αληθινό τζουκ μποξ θα ήταν...Αλλού αντιλαμβάνομαι εγώ την όποια Κυριαρχία και υποταγή...Και σίγουρα όχι μόνο στα μαστίγια, στο κρεβάτι, στις εντολές και στις "τιμωρίες"...Όλα τα παραπάνω στο "παιχνίδι" είναι, αλλά δεν φτάνουν, όχι σε μένα...Μα να μου δίνονται επειδή έτσι "πρέπει"/επιβάλλεται και όχι επειδή θα το ένιωθε, δεν μου λέει τίποτε...Βέβαια αν τολμήσει να έρθει να γράψει την γνώμη της σ' αυτό το νήμα...Δεν θα της ακουμπήσω ούτε μια τρίχα από τα μαλλιά για τουλάχιστον 2 εβδομάδες και εκεί να δεις τι τιμωρία που θα ήταν για κείνη χαχαχα...             

    Υ.Γ. Τελευταία δεν έβαζα τις άσχετες φατσούλες και πολλοί θα νόμισαν, ότι έγραφε κάποιος άλλος αντί για μένα χαχαχα...Και εδώ σταματώ να μιλάω για την μουτσούνα μου, γιατί και το ξεπάτωσα και εκτός θέματος βγήκα και ο νηματοθέτης θα με πάρει με το βούρδουλα...χαχαχα...
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2014
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Συχνα συνανταμε την εκδοχη να υπαρχει ερωτισμος αλλα οχι συναισθημα και τουμπαλιν...(εναλλακτικος; σωστη τοποθετηση!
    Εγω απο τη πλευρα μου θα πω πως νιωθω ηδη τον εναλλακτικο ερωτισμο μεσα απο την αγαπη (σου)


    Μου τη προσφερει και εγω αντιστοιχα και στο τελος τελος αυτο που διμιουργειται γινεται μοναδικο!δε θα μπορουσα να ταξιδεψω με εκεινον χωρις συναισθημα και πιο το νοημα στον ερωτα χωρις την αγαπη του;;;;και απαντω,παντα κατι θα ελειπε μα οχι τωρα,γιατι τον αγαπω σε ολα του και για ολα του,τον αγαπω οχι γιατι ειναι αυτος που ειναι μονο αλλα για αυτο που γινομαι εγω οταν ειμαι μαζι του!!!
    Με μπουφλες η χωρις,με εντολες η οχι για μενα αυτο ειναι ελευθερια να περιοριζομαι μεσα στο κλουβι της καρδιας του και να ροκανιζω τις φλεβες του για να ξεδιψασω με το αιμα του σαν λυσσασμενη κοπροσκυλιτσα  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ότι και να πω...ειδικά σαν κάτι τέτοιες στιγμές που είμαστε μακριά...Αλλά δεν θέλω να βγω εντελώς εκτός θέματος...Ούτε να το κάνω εντελώς προσωπική μας υπόθεση - όπως είχαμε ήδη συμφωνήσει, πριν γράψω αυτό το νήμα - . Θα στο πω, κοιτώντας σε στα μάτια...Με άφησες απλά "μαλάκα"...

      

    Υ.Γ. Αλλά επειδή τον λόγο μου πρέπει να τον κρατήσω, μια εβδομάδα χωρίς μπούφλες χχαχαχα.....  
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2014
  12. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ηταν αδυνατον να μην χωθω στα ποδια σου σε κατι που με τσακιζει σαν μιλας για συναισθημα,αλλωστε ειναι γνωστο πια πως ξεγυμνωνομαι και πως με πιο καυτη σαρκα δεν με εχω νιωσει ποτε πριν....
    Μπηγω τα νυχια μου βαθια μεσα μου και καταπινω τη βαρια τιμωρια σου!!


    Βαφω τα χειλη μου κατακοκκινα απο το αιμα μου,που παγωνει απο αγαπη για σενα!!
    Ναι στον ερωτα με αδιαφορα τα ορια της αγαπης και ανεξελεκτα τα συνορα του συναισθηματος