Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Cumming out

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 21 Απριλίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    Η φοιτητικη ζωη σε ξενη πολη ειχε αρχισει εδω και εναν χρονο. Πριν δεκα μερες εκλεισα τα δεκαεννια. Αρχισα να πειραματιζοναι ερωτικα με κοριτσια, αλλα κατι δεν με γεμιζε. Ημουν σχεδον σιγουρος οτι ειμαι gay, αλλα ο φοβος και οτι ημουν ντροπαλος με εκανε να πηγαινω ολο πισω.

    Εμενα σε ενα δυωροφο. Στο ισογειο εγω, στον πανω οροφο εμεναν δυο αλλοι φοιτητες. Ο Γιωρηος και ο Μιχαλης, μεγαλυτεροι μου κατα δυο χρονια. Με καλεσαν για φαγητο.

    Δεν ειχα ξαναφαει πιο νοστιμες πατατες τηγανιτες. Δεν κανω πλακα.

    Ο Γιωργος μαζεψε τα πιατα κ επεστρεψε στο τραπεζι.
    -Κωστη εισαι gay;
    Ο Μιχαλης με ξαφνιασε. Δεν μπορουσα να μιλησω.
    -Ρε μαλακα Μιχαλη πως τα πετας ετσι;
    Του ειπε ο Γιωργος
    -Ναι, συγγνωμη Κωστα.
    Εγνεψα δε πειραζει.
    -Δεν ειναι κακο να εισαι gay.
    Αυτη τη φορα ηταν ο Γιωργος που μιλησε. Τα μαγουλα μου εσκαγαν απο ντροπη.
    -Δεν ξερω..απαντησα.
    -Ο Μιχαλης κι εγω ειμαστε ζευγαρι τρια χρονια..
    -Απιστευτο!
    -Κι ομως ειπε ο Μιχαλης.
    Οι δυο τους φιληθηκαν μπροστα μου. Ενιωσα μια απεριγραπτη χαρα μεσα μου.
    Ηρθαν κοντα μου. Ο Γιωργος με φιλησε στο λαιμο, ο Μιχαλης στο στομα δεν τους σταματησα. Μου εβγαλαν τα ρουχα.
    -Ειναι μικρο το πουλι του
    Ειπε ο Μιχαλης. Ντραπηκα πολυ.
    Ο Γιωργος με φιλουσε.
    -Το κωλαρακι του ειναι απιστευτο. Μικρο, ατριχο.
    -Αγαμητο. Συμπληρωσε ο Γιωργος.
    Δεν ξερω πως, αλλα ξεστομισα ενα
    -Μαλιστα Κυριε.

    Ο Γιωργος χαμογελασε.
    -Ετσι μπραβο Κωστη, να εισαι ο εαυτος σου.

    Ειχαν βγαλει και οι δυο τα ρουχα τους. Αδυνατοι, γυμνασμενοι, προικισμενοι. Ο Μιχαλης με καθοδηγησε στο καυλι του Γιωργου, ανοιξα το στομα μου. Δεν ηταν ασχημο, το αντιθετο θα ελεγα. Ειχα φτιαχτει για αυτο. Ενιωσα το χερι του Μιχαλη να χαστουκιζει τον κωλο μου, εβγαλα ενα βογγητο..
    -Κι αλλο..

    Ο Γιωργος με πηγε στο κρεβατι τους. Με βαλαν στα 4, γεμισαν με λαδι τον κωλο μου!!
    Η κραυγη μου ηταν δυνατη, ευτυχως δεν υπηρχαν αλλοι ενοικοι. Ο Μιχαλης μολις μπηκε μεσα μου, πρωτη φορα. Εδειχνε να το απολαμβανει, με επαιρνε πολυ δυνατα. Εχυνα πολυ..