Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στραπόν (σκόρπιες σκέψεις, εικόνες κι αναμνήσεις)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος switch xrysa, στις 12 Μαϊου 2016.

  1. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Πειράζει που κ@#λωσα λιγάκι;
     
  2. VaggosSlt

    VaggosSlt New Member

    Ωραία εξομολόγηση!
     
  3. Avenger

    Avenger New Member


    νομιζω πως αυτη ειναι και η μαγεια του λεγομενου mindfuck και οχι μονο ..
     
  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Ο τρόπος που το αντιμετωπίζει η νηματοθέτρια είναι πραγματικά άψογος...
    Από τη πλευρά μου (που είναι αυτής της υποταγής σε πεοφόρα άτομα και της αποδοχής της θέλησης τους) είναι ο λόγος που είμαι διαθέσιμη... γιατί στο ΓΑΜΑΩ της Κυρίας... υπάρχει το δικό μου γαμιέμαι... φυσικά στη διάθεση του Κυριαρχικού ατόμου
    Δεν έχω μεγάλη πείρα από γυναίκες με στράπον... αλλά πραγματικά η Κυρία εκφράζει ΌΤΙ θα μπορούσα να φανταστώ και να ελπίσω ότι θα υπάρχει... !!!
    Κυριολεκτικά με άφησε άφωνη !!!
     
  5. Ε, τι να πω, τώρα έπεσε στο μάτι μου... μένω άφωνος στο πανηγύρι των αισθήσεων. Εύγε!
     
  6. S.M

    S.M Regular Member

    Ήμουν ήμουν γύρω στα 18-19 και η τοτε κοπέλα μου 22 και πάνω στους διάφορους πειραματισμούς μας, μου εμφάνισε ένα στραπον... Η πρώτη μου επαφή ήταν αυτή... Όλος ο "αντρικός μου εγωισμός" τσακιστηκε μέσα σε λίγα λεπτά... Παραδόθηκαν στον δυναμισμός μιας γλυκιάς εμφανησιακα αλλά πολύ θηλυκής και δυναμικής κοπέλας... Ωραίο το αίσθημα να παραδινεσαι και εσύ στις καυλες και τα γούστα του άλλου! Ως τότε δν είχα παρόμοιες εμπειρίες και πίστευα ότι δεν θα ήθελα να έχω τέτοιες ( πείτε το φόβος για το άγνωστο , πείτε το ταμπού, πείτε το εγωισμος) αλλά σπανίζουν τέτοιες κοπέλες με τέτοια όρεξη για νέους πειραματισμους και που ενσαρκώνουν με τα χίλια το ρόλο που νιώθουν πως έχουν χωρίς ενδοιασμούς και με σεβασμό στα όρια του άλλου! Για να μην πολυλογώ και κουράζω χάχα ήταν πολύ όμορφη αίσθηση ( χωρίς να είναι κανένα τρομακτικό μέγεθος) αλλά όλο το σκηνικό με το δέσιμο και με την πλήρη παραδοση του εγώ σου στην παρτενέρ σου ❤️
     
  7. leopoldos

    leopoldos Regular Member

  8. Giorgospa

    Giorgospa New Member

    Πραγματικά μοναδικό, εύχομαι να το βιωσω
     
    Last edited by a moderator: 13 Μαϊου 2021
  9. top_sub

    top_sub New Member

    Υπέροχα λόγια. Μακάρι να ήταν οι μισές γυναίκες σαν εσάς η να μπορούσαν να ακολουθήσουν το παράδειγμα. Ελπίζω κάποιες να τις εμπνευσεί αυτό
     
  10. prasina matia

    prasina matia New Member

    Απίστευτο πάθος! Δε ξερω τι άλλο να προσθέσω! Με ερέθισες με τα λεγόμενα σου απλά και μόνο επειδή το ζεις γιατι το γουστάρεις!
     
  11. aggkak19

    aggkak19 New Member

    Γίνεται όντως να τελειώσει μία γυναίκα μόνο πηδοντας έναν άντρα με στραπον;
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι.