Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άντρες vs Γυναίκες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 25 Ιανουαρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @brenda

    ''Ξέρεις, δεν σ' ερωτεύομαι αν δεν μπορώ να μιλήσω μαζί σου για πάνω απο 4 ώρες''


    Δε διαφωνώ, αλλά υπάρχουν και οι φίλες, άσχετο ποιες είναι οι υπόλοιπες τρύπες;( απορία )
     
  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Σαν άντρας με το σκεπτικό μου θα πω ότι τρύπες θεωρεί τις χαζοβιόλες, που δεν σκέφτονται γενικώς. Που έχουν την πιο μεγάλη τρύπα στο μυαλό και νομίζουν ότι όλος ο κόσμος κινείται γύρω από αυτές και μόνο. Φυσικά η ίδια θα δώσει την ακριβή απάντηση.  
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...υπάρχει βέβαια και ενα ρητό, ενα απόφθεγμα, μια στερεότυπη αντίληψη, όπως θέλετε πέστε το , που λέει πως οι άντρες ερωτεύονται με τα μάτια ενώ οι γυναίκες με
    τ 'αυτιά. Στέκομαι λίγο σκεπτικιστικά απέναντι σ'αυτή τη "σοφία" που όπως κάθε γενίκευση κόβει όλα τα κεφάλια που εξέχουν,ωστόσο παρατηρώντας γύρω μου, ειδικότερα τους νεαρούς και νεαρές που βρίσκονται στα πρώτα (χιλιο)μετρα της ερωτικής τους διαδρομής ,διαπιστώνω πως το ποσοστό αλήθειας που περικλείει είναι αρκετά υψηλό. Οχι;
     
  4. folha

    folha deja vu

    δεν ξέρω για όλες τις γυναίκες, αλλά σε εμένα το "οι γυναίκες ερωτεύονται με τα αυτιά" ισχύει.

    Δεν ξέρω βέβαια τι ισχύει για τις νεαρές. Σε μικρότερη ηλικία όταν άκουγα κάποιους μεγαλύτερους (ή καλύτερα ωριμότερους από εμένα), να λένε ότι η εμφάνιση δεν παίζει ρόλο, τους κοιτούσα με απορία και αναρωτιόμουν "μα τι λένε αυτοί τώρα;" Τώρα το ενστερνίζομαι απόλυτα. Όπως και το ότι η ομορφιά είναι κάτι που συνηθίζεται, ενώ το μυαλό και το λέγειν είναι κάτι που μπορεί συνεχώς να εξελίσσεται και να σε εντυπωσιάζει όσος καιρός και να περάσει!
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Oι γυναίκες ερωτεύονται μόνο με τα αυτιά... Αυτό είναι και το ξεκλείδωμα... Αν θα πεις αυτά που θέλει να ακούσει μόλις τη ξεκλείδωσες...
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    (οτ)αν διαπιστώσει όμως πως δεν τα πιστεύεις πραγματικά, ψάξε τρύπα να χωθείς....
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Καλά εγώ δεν το κάνω αυτό και θεωρώ μαλάκες αυτούς που το κάνουνε...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eίναι πολύ υποτιμητικό να θεωρούμε τις υπόλοιπες(παρακατιανές) λολ, τρύπες,(Τρυπόνια έχουμε όλες) γιατί και αυτές, έχουν βρει τον τρόπο να περνάνε καλά, καμία γυναίκα δεν θεωρώ χαζή/ανάπηρη στο μυαλό, καταλαβαίνουν αυτές. Κουτοπόνηρες ναι, χαζές not!
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ο καθενας οπως την βρισκει, οτι τον ευχαριστει.

    Απλα για να τα ζητας ολα απο καποιον, πρεπει να τα εχεις και ολα

    Καντε μια λιστα τι εχετε εσεις και τι ζητατε

    Συγνωμη δεν το λεω προσβλητικα, αλλα οι ασχημουληδες, οι κοντοι, με παραπανησια κιλα, κομπλεξικοι, χωρις μυαλο δεν γινεται να ψαχνουν τον ομορφο, ψηλο, σωματαρα, ακομπλεξαριστο, πανεξυπνο, παμπλουτο....πρεπει να ξερουμε και μεχρι πους μας παιρνει. (I am a bitch)
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Indeed. :- )
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Λες πίπες.... Κάποτε ήμουν 98 κιλά και κυκλοφορούσα με το καλύτερο μουνί στο Αμφιθέατρο, οι 35+ το γνωρίζουν το Αμφιθέατρο και το 95 το βγάλανε όντως το καλύτερο κλαμπ του πλανήτη. γιατί και πως; γιατί έπινα κόκες τότε για αυτό και όλοι μπροστά μου και από πίσω μου λέγανε μα καλά πως τη γαμάει αυτή τη γκόμενα; Τι του βρήκε του μαλάκα; Τίποτα έσκασα κοκαρισμένος και τη ξεκλείδωσα κατευθείαν...