Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Flowform, στις 9 Ιανουαρίου 2010.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

    Στο τέλος με βλέπω να κατηγορούμαι για μονομανία έναντι του Flowform. Αλλά μερικές φορές, όσο κι αν θέλω, δε μπορώ να συγκρατηθώ.

    Συγγνώμη, το να διαφωνεί κανείς με κάτι είναι δείγμα ζήλιας; Πόσο μάλλον όταν αυτό το κάτι είναι μία σχέση μέσω διαδικτύου, την οποία οι μετέχοντες αποφάσισαν να ονομάσουν 24/7 TPE. Είμαστε σοβαροί; Ποιος λογικός άνθρωπος θα μπορούσε να ζηλέψει κάτι το ατελέστατο, μία σχέση όπου απουσιάζει όχι μόνο η σεξουαλική επαφή, αλλά ακόμα και η απλή συνύπαρξη, έστω και για λίγο, στον ίδιο πραγματικό χώρο. Και ναι, θεωρώ πως δε μπορεί να πετύχει από κοντά. Ή μάλλον, πως οι πιθανότητες να αποτύχει είναι σαφώς μεγαλύτερες από αυτές να πετύχει. Ο λόγος; Οι μετέχοντες τέτοιων σχέσεων συνήθως τις επιλέγουν γιατί φοβούνται να έρθουν σε επαφή με την πραγματικότητα, κλείνονται σε εικονικούς κόσμους, ακόμα και σε εικονικές σχέσεις.

    Αυτά από μένα. Αποχωρώ. Πάω να κάνω σεξ. Όχι το γνωστό, το άλλο το μεταμοντέρνο: με οθόνη και πληκτρολόγιο  
     
  2. Flowform

    Flowform Regular Member

    Απάντηση: Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

    στο καλό, καλά ταξίδια
     
  3. Flowform

    Flowform Regular Member

    Απάντηση: Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

    Για όσους ενδιαφέρονται να ανοίγουν το μυαλό τους, αντί να το αδειάζουν πάνω στους άλλους, ξεκίνησα να γράφω για την kara στο blog μου.
    Ευπρόσδεκτοι και όσοι θέλουν να ισχυριστούν πως ότι συμβαίνει δε συμβαίνει, ότι είναι στο άρρωστο μυαλό μου ή ότι κι εγω δεν υπάρχω, είμαι μια φαντασίωση στο δικό τους. 
     
  4. Flowform

    Flowform Regular Member

    Απάντηση: Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

    Προσπάθησα να είμαι ταπεινός και να το κρατήσω στις εννοιολογικές συντεταγμένες του συμβολισμού, αλλά δεν είναι δυνατό να αποφύγω την αποκάλυψη από το διανοητικό ογκόλιθο αυτόν, που φωτίζει τη συζήτησή μας με την παρουσία του!
    Ταπεινά κύπτω, διδάσκαλε και αναμένω τα φώτα σας.
    Κοτσάρετε και κάνα youtubeακι να μας κατασκευάσετε (φτιάξετε).
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

    Oχι αγαπητε μου ,δεν εισθε ταπεινος,εισθε υποχθονιος!!
    Εσεις και οι ταχαμου ταχαμου αντιπαρατιθεμενοι με εσας κορνιλιοελφκατλαζουλιντυρσεδες,που καταπιαν τη γλωσσα τους τωρα που απεκαλυφθη ο υποπτος ρολος τους,της χειραγωγησης ,αμα και υποβολης, του φορουμικου συλλογικου ασυνειδητου με αυτες τις παραβολες σας.

    Βιντεακι δεν ευκαιρω τωρα,ισως να σας κανω τη χαρη το απογευμα..Κατασκευασθειτε μονος σας αν εισθε και ανεβασταγος συν τοις αλλοις.( ειδατε πως χειριζομεθα εμεις οι ογκολιθοι τας δοτικας; )  
     
  6. Flowform

    Flowform Regular Member

    Απάντηση: Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

    Όχι πως έχει σχέση με τη Ρουμάνα, αλλά το ανεβάσταγος δοτική ήταν, ε;
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Έναν Αφέντη Να Δουλεύει Για Μένα!

    Έτσι που μας τσουβαλιάσατε εμάς τους κορνιλιοελφκατλαζουλιντυρσεδες, τo φορουμικό συλλογικό μας ασυνείδητο, υπέστη ισχυρή συμπίεση, μετασχηματίστηκε σε σουμποειδές* συνειδητό που εκφράζεται πλέον και εις τη ρουμανικήν, όχι, ότι έχουμε σχέση με τη ρουμάνα.  
    Eίπε και ελάλησε: La dispoziţia dumneavoastră!

    *Μesodo's Lexikon