Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα ήσυχο απόγευμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Nickname, στις 18 Ιουνίου 2022.

  1. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    @Iagos κάποια στιγμή θα μεγαλώσεις και θα καταλάβεις τι πραγματικά σημαίνει ελεύθερη έκφραση και βούληση απαλλαγμένη από εμμονές φθόνο και κακία και να τα διαχωρίζεις από χιούμορ και τρολάρισμα. Μέχρι τότε καλά να περνάς. Έστω και χωρίς καύλες.
     
  2. Iagos

    Iagos Contributor

    Αγαπημένη @kinvara όταν φτάσετε στο σημείο να κατανοήσετε τη διαφορά μεταξύ του "ίσος" και του "ίδιος" τότε ίσως να καταφέρουμε να συνομιλήσουμε.

    Έως τότε συνεχίστε να γράφετε τα "Άρλεκιν" σας και Εγώ θα τα διαβάζω.

    Είναι εμφανές από τη γραφή σας σε άλλο νήμα, ότι σας έχει επηρεάσει η Χρησηίδα Δημουλίδου.

    Αυτό δεν είναι κακό.

    Απλά αν θέλετε να πάτε ένα βήμα παρακάτω τη γραφή σας, σάς έχω νέα.

    Εκτός από τα περίπτερα και τα σούπερ μάρκετ, βιβλία πουλάνε και στα βιβλιοπωλεία.

    Ξέρετε, ειναι κάτι καταστήματα που ειδικεύονται στο βιβλίο.

    Περάστε μια βόλτα.

    Θα σας βοηθήσει.

    Με απέραντη αγάπη

    Iagos
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Αγαπημένο και ελεύθερο πνεύμα @Iagos
    Όχι μόνο δεν έχω διαβάσει ποτέ ολόκληρο βιβλίο αυτής που επικαλείσαι αλλά σιχαίνομαι και τη γραφή της από αποσπάσματα που έτυχε να πέσουν στα χέρια μου. Συνέχισε τις εμμονικές αντιλήψεις και εγώ θα συνεχίσω να γελάω με αυτές.
    Καλή συνέχεια.
     
  4. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μα επιτέλους αφήστε τον καθένα να εκφράζεται ελεύθερα!

     
     
  6. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Αν κάποιος έχει "απαιτήσεις" απ το καρύδι, το πρόβλημα το έχει αυτός, όχι το καρύδι...
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Σωστό.
    Υπάρχει διαφορά όμως στο να έχουμε απαιτήσεις, από το να κρίνουμε τον κριτή, πόσο μάλλον τον κριτή των πάντων. Ελεύθερη έκφραση είναι κι αυτό.
     
  8. slave32

    slave32 Contributor

    Μια λέξη μέτριο. Σε οδηγούν επαγωγικά σε αυτά τα συμπεράσματα. Μάλλον εσύ θα πρέπει να μεγαλώσεις!
     
  9. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    @slave32 έχεις αναλάβει χρέη κηδεμόνα;
    Βλέπεις δεν ασχολήθηκα με την κριτική σου. Για μένα είναι θεμιτό να κρίνεις μια ιστορία μέτρια ή και αθλια. Να το εκφράσεις ή και όχι. Με κάτι εμμονές ασχολήθηκα αλλά φευ.. μέχρι εκεί που φτάνει κανείς.
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δίκιο έχετε, σας το αναγνωρίζω. Ο καθένας μπορεί να γράφει ελεύθερα τη σκέψη του. Αν έχει την άδεια της Αυτού Εξοχότητος βεβαίως, βεβαίως
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό ισχύει στο ακέραιο για τους/τις υ/s, το θέμα αυτό δεν σηκώνει ειρωνία σε ένα BDSM forum.

    That been said το παρακάτω δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αν αυτό δεν αφορά ιδιωτική επικοινωνία. Δημόσια έκθεση σημαίνει δημόσιος σχολιασμός, όποιος διαφωνεί είναι ελεύθερος να μην γράψει τίποτα δημοσίως.
    Το αυτό ισχύει και για την -άκομψη, στα δικά μου μάτια- τοποθέτηση του @slave32. Άκομψη ή όχι είναι δημόσια τοποθέτηση σε δημόσια δημοσίευση και κακώς έχει δοθεί συνέχεια, αποσπώντας την προσοχή από τον αρχικό σκοπό του πρώτου post, το οποίο ήταν η δημοσίευση μιας εμπειρίας.