Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έστω και μία φορά threesome

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 12 Μαϊου 2015.

  1. lotlust

    lotlust New Member


    Πολλά , like για την ιντριγκαδορικη απάντηση !
     
  2. angel42

    angel42 Regular Member

    Μας καρακαυλωσες κυριακατικομεσημεριάτικα... Πολύ ωραία φάση...

    Α.
     
  3. μιπως ειναι Δευτερα?
     
  4. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Με το παλιό Κυριακή ακόμη
     
  5. angel42

    angel42 Regular Member

    Χάχαχα. Οι αργίες μπερδεύουν. Κάνουν τις Δευτέρες Κυριακές.... Α.
     
  6. Βερολίνο έχει πάει κανείς? εκεί παίζει λουνα Παρκ με τρενάκι τρελό...
     
  7. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Η δεύτερη πατρίς. ΚΙΤ ΚΑΤ CLUB foreva.
     
  8. Stelios_X

    Stelios_X "Πείρα είναι το σύνολο των σφαλμάτων μας." Ο.W.

    Preach!
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Προς επίρρωση της προσωπικής επαφής. Ήμαστε πριν κάποια χρόνια σε γνωστό κλαμπ στην παραλιακή (Αθήνα) με γλυκό μου φίλο και παλιό συμφοιτητή για χαλαρό ποτακι. Βλέπω μια τυπισσα μας κοιτάει, αρχίζω τον πειράζω, του λέω άντε σου φέξε, κάνε πιο μακριά μην σου κόψω την τύχη. Την βλέπω, γελάει, μας κοιτάει, την κερνάει ο φίλος μου ένα ποτό. Έρχεται κοντά μας, «τι κάνεις, έχεις απίστευτο χαμόγελο» ΜΟΥ λέει. Ντοινγκ, σοκ και οι δυο μας. Της λέω ευχαριστώ, νόμιζα γούσταρες τον φίλο μου από ‘δω. Μου λέει όχι εσένα γουστάρω, αλλά αν θες, έρχεται κι αυτός παρέα. Χαχαχα. Στόχος, ρίψη, στραικ.
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    τελικα?
     
  11. Πανω στο καλυτερο το κοψες...